Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım her şeyi dene ve o zaman sana bişey daha söyliyeyim avakado ye hücre yeniliyor ve zaten çekirdeğiyle baktığında hamile bir kadın ı andırıyor. Allah kadına şifa yaratmış avakadoyu😍 ben A101 den alıyorum hem fiyatıda çok uygun diğer marketlere göre. 2-3 günde bir yesen olur mesela yaptığın kürlere ek takviye olur hem🥰
Canim tesekkur ediyorum..denicem avakadoyudaa..

Kızlar ben 27 yaşındayım 3 yıllık evliyim. Artık çocuk düşünüyoruz ve önümüzde ki ay Allah izin verirse çalışmalara başlayacağız. Bende baktım temmuz başlığı yok açayım dedim :skandal: Burada paylaşım olarak test yorumlarız, gebelik belirtilerinden bahsederiz, sağlıklı beslenme, kürler vs.. Stressiz geçirmek için makara yaparız falan. Gelin Birlikte bekleyelim. Bebek hazırlığıyla ilgili tecrübeli arkadaşlarda yazarsa sevinirim :KK51: Beni yalnız bırakmayın çok heyecanlıyım gelin heyecanımızı paylaşalım:KK200:

-Ben ön hazırlık olarak folik asit takviyesine başladım.

-Bu ay bal, çörek otu ve tarçın kürünü uygulayacağım.

-Bebek yapma düşüncesi bile çok güzel ama kafama takmayacağım. Burada ve çevremde duyduğum bebeğe en engel olan hiç bir sorun olmamasına rağmen stresten bebeklerin olmaması..
Böyle işte şimdilik hazırlığım böyle olacak nasip diyelim..
Bende çok istyrm bizde denyrz adetime 9 gün var bel ağrısı var blmyrm 5 kere birleşme oldu bilemyrm artik

Kızlar çörek otu bal tarçın ı deneyecek olan kaç kişiyiiz🤩 çörekotunu havanda dövüp kullanınn diyorlar. Etkisi o şekilde çıkıyormuş. Mikserde çekmeyi düşündüm ben acaba olurmu ki

@Seymaasmin Ballikko Ballikko tnurta tnurta kızlar siz ne yaptınız merak ediyorum. Topiğimiz sessiz kalmasın gelsin bebekler:eğlence: Birde aramıza katılan @Apinarcim a yumurtlama testleri hakkında yardım edebilir misiniz lütfen bilginiz varsa ben hiç bir şey bilmiyorum o konuda :/

canım ben hala pik göremedim testimde bitti almadım moralim bozuldu yapmıyorum dünden beri. Bat 5 Temmuz bakalım ne olacak yine geç yumurtluyorum galiba 😊

canım ben hala pik göremedim testimde bitti almadım moralim bozuldu yapmıyorum dünden beri. Bat 5 Temmuz bakalım ne olacak yine geç yumurtluyorum galiba 😊
Pik olmadı derken, anlatabilirmisin nasıl anlıyorsun pik olmadığını hep silik mi çıkıyor yoksa 2.çizgi hiçmi çıkmıyor canım

Aaa ben hiç baktırmadım. Yükseldiğini nasıl anlıyosun göğüsten süt gelmesini biliyorum bi tek
Yok canm süt falan gelmiyodu. Ara ara gögüslerm agrıyodu içinden böyle damarlar agrıgo gibiydi bide yumurtlamam cok gecikmisti 23.günde olmustu adetim 1 hafta gecikmisti düzensizlesmisti o ay megersem prolaktinim yükselmis😭😭

Bu ay ovulasyon testi almasam mı diyorm bi yandan.. bi yandan alayım ya görürüm enazından diyorumm 4 5 aydır ovulasyon testine verdiğğm paranında haddi hesabı yok yani iflas etcem:110::KK53::KK53:

Yok canm süt falan gelmiyodu. Ara ara gögüslerm agrıyodu içinden böyle damarlar agrıgo gibiydi bide yumurtlamam cok gecikmisti 23.günde olmustu adetim 1 hafta gecikmisti düzensizlesmisti o ay megersem prolaktinim yükselmis😭😭
Benimde oluyo canım belki bende de yükseliyodur allah allah...

Bu ay ovulasyon testi almasam mı diyorm bi yandan.. bi yandan alayım ya görürüm enazından diyorumm 4 5 aydır ovulasyon testine verdiğğm paranında haddi hesabı yok yani iflas etcem:110::KK53::KK53:

Sorma ya çok pahalı. İnternette 50'li 76 TL idi. Avantajlı geldi aldım. Tahminen 4-5 ay gider diye düşünüyorum. İnşallah bitiremeden gebe kalabilirim🤲

Vitamin deseniz havalarda uçuyor zaten.. kürler için bile maddi imkan lazım gerçekten. Allah kolaylık versin isteyen herkese maddi manevi

Bitane var laboquik onu kullanıyorm zaten. 50 ovulasyon 5 erken gebelik testi 100 lira bunu mu alsam dedim🤔🤔

Canımben de aynı markayı 2 gün önce sipariş ettim. 50'li 76 TL idi. Google a yaz bulursun. 100 fazlaymış. Gebelik testi de ben surelab diye bi marka alıyorum 10 tanesi 15 tl kesin sonuc veriyor.

X