Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim tesekkur ediyorum..denicem avakadoyudaa..

Bende çok istyrm bizde denyrz adetime 9 gün var bel ağrısı var blmyrm 5 kere birleşme oldu bilemyrm artik

Kızlar çörek otu bal tarçın ı deneyecek olan kaç kişiyiiz çörekotunu havanda dövüp kullanınn diyorlar. Etkisi o şekilde çıkıyormuş. Mikserde çekmeyi düşündüm ben acaba olurmu ki

canım ben hala pik göremedim testimde bitti almadım moralim bozuldu yapmıyorum dünden beri. Bat 5 Temmuz bakalım ne olacak yine geç yumurtluyorum galiba

canım ben hala pik göremedim testimde bitti almadım moralim bozuldu yapmıyorum dünden beri. Bat 5 Temmuz bakalım ne olacak yine geç yumurtluyorum galiba
Pik olmadı derken, anlatabilirmisin nasıl anlıyorsun pik olmadığını hep silik mi çıkıyor yoksa 2.çizgi hiçmi çıkmıyor canım

Aaa ben hiç baktırmadım. Yükseldiğini nasıl anlıyosun göğüsten süt gelmesini biliyorum bi tek
Yok canm süt falan gelmiyodu. Ara ara gögüslerm agrıyodu içinden böyle damarlar agrıgo gibiydi bide yumurtlamam cok gecikmisti 23.günde olmustu adetim 1 hafta gecikmisti düzensizlesmisti o ay megersem prolaktinim yükselmis

Bu ay ovulasyon testi almasam mı diyorm bi yandan.. bi yandan alayım ya görürüm enazından diyorumm 4 5 aydır ovulasyon testine verdiğğm paranında haddi hesabı yok yani iflas etcem

Benimde oluyo canım belki bende de yükseliyodur allah allah...

Bu ay ovulasyon testi almasam mı diyorm bi yandan.. bi yandan alayım ya görürüm enazından diyorumm 4 5 aydır ovulasyon testine verdiğğm paranında haddi hesabı yok yani iflas etcem

Sorma ya çok pahalı. İnternette 50'li 76 TL idi. Avantajlı geldi aldım. Tahminen 4-5 ay gider diye düşünüyorum. İnşallah bitiremeden gebe kalabilirim

Vitamin deseniz havalarda uçuyor zaten.. kürler için bile maddi imkan lazım gerçekten. Allah kolaylık versin isteyen herkese maddi manevi

Bitane var laboquik onu kullanıyorm zaten. 50 ovulasyon 5 erken gebelik testi 100 lira bunu mu alsam dedim

Canımben de aynı markayı 2 gün önce sipariş ettim. 50'li 76 TL idi. Google a yaz bulursun. 100 fazlaymış. Gebelik testi de ben surelab diye bi marka alıyorum 10 tanesi 15 tl kesin sonuc veriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…