Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa ikiz mii çok güzell inşallah gönlüne göre olur canım Az kalmış bat a☺
Evet canım çift yumurta ikiziyim annem menopoza girmiş 7 yıl regl olmamış 7 yıl sonra apandisi patlamış ameliyat olmuş doktor demişli sana şu ilaçları veriyorum ağrı kesici paroldan başkasını içme çocuğa zarar demiş ikiz oldugunu bilememiş annem kontrole falan gitmemiş hiç evde dogum yapmış ve ikiz olduğumuzu kız oldugumuzu o zaman ögrenmiş

Hahahah allah seni yapmadıgımz bi bu kalmıstı bunuda yapalımm

Ayy ne güzel ne şanslısın 3 yumurta birden catlamıSa aboovvv

Canım çok yararlı bir bilgi. Youtubeda videolarıda var ve faydasını görenler olmuş adet görme yönünden eğer benimde gecikirse bende masajı denicem çok sağol

Ayy ne güzel ne şanslısın 3 yumurta birden catlamıSa aboovvv
Hayırlısı canım valla bende öğrenince doktorda o kadar olucak gibi konuşunca elim durmadı araştırdım netten ama 4 yumurtası olup hiç hamile kalamayan varmış onları görünce modum düştü biraz ama hayırlısı bakacak durumumda var rabbim verirse benden mutlusu olmaz inş rabbim nasip etsin gün sayıyorum artık bakalım hayırlısı eger hamileysem herkese divem heryere yazıcam camı açıp bagırasım bile var hayırlısı bakalım

Birde şey yazıyor adet ve yumurtlama döneminde yapın diyor. Adetliyken başlayıp ne zamana kadar uygulıcaz masajı acaba

İnsallah hayırlısıyla gönlündeki olur canm benim bizide haberdar et Bizim kaç yumurta catlıyo acaba bak bu konuda hic bilgim yok ben hep tek yumurta catlar biliyorm

İnsallah hayırlısıyla gönlündeki olur canm benim bizide haberdar et ❤ Bizim kaç yumurta catlıyo acaba bak bu konuda hic bilgim yok ben hep tek yumurta catlar biliyorm
Benimde hiç bi fikrim yoktu ama bu ay klomen kullandım doktor kontrol günü verdi ilacı kullandım gittim alttan kamera ile muayene etti orda gördü bende oradan biliyorum bide doktora gitmeden 1 gün önce aşırı kasık agrım vardı yürüyemiyordum o derece doktora ertesi gün söyledim yumurtlama çatlama sancısıymış ilk defa yaşadım bu kadar ağrıyı

Hmmm anladm canm.. bende yumurtlama günlerimde cok kasık agrısı yasıyorum baya sancı ve batmalarm oluyor. Hayırlısı olsn inssllah güzel haberi alırsn

Ayy çok tatlı yaa Benimde hayalim ikiz evlat bi erkek bi kız bizim akrabalardada var uzaktan ama bi ihtimal olur belkim

Kızlar ya prolaktinim gene yüksek cıktı.34 cıktıı niye sürekli yüksek cıkıyo bu acaba gögüs ucu dokunmayla falan alakası olabilir mi bide adetin 21.gün yaptırmısm tahlili oda farkeder mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…