Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İns kuzum sen nasılsın ya

bakalım görür müyüm yetişkin muamelesi gördüğüm günleri ama kilo almadan

İleride falan diye hiç düşünme bu ay bebiş gelecek innnnşallah mağazadan alıp ev döşerken baya iyi de taşınmayı düşünmek istemiyorum Allah kolaylık versin
İnşallah bakalım ya. Bizde öyle yapıcaz kuzu burdaki eşyaları satıp Tayin olduğumuz yerden yeniden alıp düzeceğiz evi inşallah. Burdan sadece mutfak malzemelerini ve kişisel eşyalarımızı götüreceğiz. Ama yinede stresi yetiyor
Ammiiiin inşallah ya Ay kpss tayfadan mısın sende. Bende ders çalışmaya verdim kendimi en azından kafam dağılıyor hadi bakalım pekmezin faydasını çok gören oldu inşallah sendede görürüz canım
Aşko bende hep regl öncesi lekelenmem olur 2 3 bazen daha fazla ama hep kanama başladıktan sonra 2. Yada 3. Gün doktora gidiyorum yani kanamayı baz alıyorum.
Maşallahhh canım yumuşların güzel bebişler olsun inşallah
Amin kuzum inşallah rabbim birbirimiz için ettiğimiz duaları kabul eder.
Bunlarin ikisi döllensin amin
Ay üç de olur bana fark etmez şaka şaka iki kafi Allahım Amin

Herkese merhaba hem foruma yeni katıldım hem de bu başlığa yeni geldim öncelikle isteyen herkese Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar tez vakitte versin, amin :)

Kızlar benim adetlerim düzensiz bat 3 temmuz ama belli olmaz çok geç de gelebilir. en son 25 mayısta adet oldum ovulasyon testi yapıyorum ama pik göremedim. Sizler biliyor musunuz geç yumurtlayanlar kaçıncı gün yumurtluyor bu şekilde hamile kalanlar oluyor mu ya da ovülasyon testinde pik olmadan hamile kalınabilir mi?

Herkese tez vakitte mutlu haberler diliyorum

Yumurtlama masajını tavsiye ederim YouTube'dan bak birgebeningünlüğü yumurtlama masajı yazarsan çıkar, her detayıyla anlatıyor

KPSS çalışmayıp son 1 ay her şeyi bilmeye çalışan tayfadanım ay inşallah ya aslında spermle ilgili bir sıkıntımız yok galiba çünkü iki gebeliğim oldu sağlıksız da olsa ama fazla takviye göz çıkarmaz

Normal mi ilerliyorsun napıyosun şimdi
Aslında normal ilerliyoruz sayılır bu 4. Ay 3. Denememiz ben takviyeye başladım. Eşim de keçiboynuzu pekmezi tüketiyor zaten sevip yiyordu şimdi düzenli yiyor her gün test yapmıyorum günaşırıbirliktelik oluyor. Umudum sadece enerji

Biz hünnap aldık temin etmesi en kolay oydu bizim için hiç araştırma da yapmadım inşallah iyidir

Devam et böyle işte ve test yapma .
Bende bu ay pekmezi yediriyorum cok faydalıymış
Gğzel yoldasın kuzum emın ol ins olacak

Kuzum Hoşgeldin. Bende bu foruma ilk katildigimda yumurtlama gormuyordum. Ovulasyon testlerinde. Sonra cok arastirmistim. Bazı aylarda gercekten yumurtlamam olmuyordu. Gec adet oluyordum. Hatta zahrada rumuzlu bir arkadas vardı. Bana ovulasyon testini falan nasil yapmam gerektigini ögretmisti
Sıvı alımina dikkat etmen hep aynı saatte yapman onemli. Hala yumurtlama gormuyorsan yumurta kalitesini arttiracak takviyeler kullanman gerekiyor. Bende daha sonra bala zerdeçal katıp aç karnina hergün tüketmeye basladim. Oglende bazı bitki caylari falan iciyorum. Gercekten artik adetlerim düzenlendi ve hep yumurtlama gordüm. Sanada tavsiye ederim. Zerdeçal çok faydalı içerigindeki kurkumini arastirmani tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…