Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım sonucum bugün dörtte çıkacaktı doktor bir sorun yok demişti ama bakalım yarın gidip alcam. Ama doktora gidemeyecem yarın bir sonra ki hafta progesteron hormonu için gidicem o zaman göstercem bakalım artık🥰hadi bakalım iyi çalışmalar olsun hepimize 😂
Öyle dediyse zaten bi sorun yoktur inşallah 🤲🥰 hepimize hayurlu başarulaaar 🤣

Kızlar şimdi geldim eve 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane güzel yumurta var akşam 22.30 da çatlatma iğnemi vurucam cuma sabahı da aşılama olacak Allahın izniyle 🤲 Çok mutlu oldum ya ilk aşılamada böyle büyümemişti 900 ml gonalf ile zor büyümüştü
Maşallahhh canım 🥚🥚🐣 yumuşların güzel bebişler olsun inşallah 🤗

Ben de gün aşırı çalışmalara devamke test yapmıyorum ama kaşık ağrılarıma bakılırsa erken yumurtlama oluyor gibi bu ay gıda takviye alma başladım. İçinde hem folik asit hem de diğer vitamin mineraller var iyi geldi halsizliğimi falan da aldı sabahları dinç uyanıyorum. Hatta takviye arayan varsa kesinlikle öneririm marka verebiliyor muyum bilmiyorum o yüzden yazamadım 😅
Kuzum ben artık biraktim takviyeleri. Devam edersem kilo alabilirim diye düşünüyorum 58 le basladim bebek calismalarina 61 i gördüm birkac gun once suan dikkat ediyorum daha almak istemiyorum kilo

Kızlar şimdi geldim eve 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane güzel yumurta var akşam 22.30 da çatlatma iğnemi vurucam cuma sabahı da aşılama olacak Allahın izniyle 🤲 Çok mutlu oldum ya ilk aşılamada böyle büyümemişti 900 ml gonalf ile zor büyümüştü
Bunlarin ikisi döllensin amin 🙈

Kuzum ben artık biraktim takviyeleri. Devam edersem kilo alabilirim diye düşünüyorum 58 le basladim bebek calismalarina 61 i gördüm birkac gun once suan dikkat ediyorum daha almak istemiyorum kilo
Ay ben de ondan korkuyorum çünkü iştahım zaten açıktı iyice açtı 😅 evlendiğimde 49-50 idim şu an 53-54 geziyorum boy da yok daha fazlasından Allah korusun 🤭

Ben de gün aşırı çalışmalara devamke test yapmıyorum ama kaşık ağrılarıma bakılırsa erken yumurtlama oluyor gibi bu ay gıda takviye alma başladım. İçinde hem folik asit hem de diğer vitamin mineraller var iyi geldi halsizliğimi falan da aldı sabahları dinç uyanıyorum. Hatta takviye arayan varsa kesinlikle öneririm marka verebiliyor muyum bilmiyorum o yüzden yazamadım 😅
Kuzum ne kullanıyorsun? 🐣

Ay ben de ondan korkuyorum çünkü iştahım zaten açıktı iyice açtı 😅 evlendiğimde 49-50 idim şu an 53-54 geziyorum boy da yok daha fazlasından Allah korusun 🤭
Kiz 1,55 boy var bende minyonum ama etim butum yerinde 😂 47 kilo ile evlendim ben hamileliklerimde hic kilo almadim ne olduysa emzirmeyi biraktiktan sonra oldu 🙈 emzirirken istahim açıktı, guzel yiyordum ama normaldim yani emzirmeyi birakincada ayni istahla devam edince vermedim hic kilo. Ama suan memnunum 58-60 arasi iyi çünkü eşimde yapili cok zayif olmak istemem

Eşime diyorum ki, zaten planlamıyorduk ama akışına mi bıraksak bak herkes diyor ki zaten hemen tutmuyor şimdiden başlayın 😄 eşim diyor ki "beni bilion keskin nişanciyimdir "😂 hey allam napsam ki ben bilemedim😂

Kuzum ne kullanıyorsun? 🐣
Ocean mummy kullanıyorum
DF62D16F-46A8-421B-A6BE-BEB61640750E.jpeg
içeriğinde bunlar var.

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz
@Helenk1 Temmuz
@tugce21101 Temmuz
@YesiilZeytin1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
M Mavimiresl 2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
@Aycoregi13 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
@littlelazydaisy4 Temmuz
@Feslegeen4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
Z ZorluBekleyis 9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
@Veziir10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
Q qwertyuop 10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz
akgnss akgnss 15 Temmuz
Ihlamurseven Ihlamurseven 16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
Selamün aleykümmmmm . Ben normalde haziran topiğinde varım ama bugün hsg çekimi oldu o yüzden temmuz topiğine de katılmak istiyorum . bat 6 temmuz . Rabbim hakkımızda ne hayırlı ise onu nasip eylesin :dua: O kadar mutluyum ki hem çok fazla acı olmadı hem de sonuçlarım tertemiz çıktı :KK71::KK71: Mutluluktan uçacağım sanki ya Allah'a sonsuz hamd olsun . Birde mide bulantısız bir hamilelik geçiririrsem benden iyisi yok :KK54::dua::dua:

Kiz 1,55 boy var bende minyonum ama etim butum yerinde 😂 47 kilo ile evlendim ben hamileliklerimde hic kilo almadim ne olduysa emzirmeyi biraktiktan sonra oldu 🙈 emzirirken istahim açıktı, guzel yiyordum ama normaldim yani emzirmeyi birakincada ayni istahla devam edince vermedim hic kilo. Ama suan memnunum 58-60 arasi iyi çünkü eşimde yapili cok zayif olmak istemem
Ben de 157 😅😅 ben de kilomu göstermem kemiklerim incedir çocuk gelin muamelesi görüyorum 🤣🤣🤣

Ben de 157 😅😅 ben de kilomu göstermem kemiklerim incedir çocuk gelin muamelesi görüyorum 🤣🤣🤣
😂😂 senin çektiğini senelerce cektim😂😂 simdi biyere girince abla diyolar seviniyorum bazen 😂😂 ama ben 6-7 yildir daha etli butluyum bizimki biraz daha alabilirsin hatun diyor oldu dedim fıçı gibi gezerim 😅 şuan tam olmasi gerektigi gibiyim balık etli😂

Normalde hiç olmazdı böyle uzun zamandır ilk kez yaşadım. Sonra şu kanıya vardım bir önceki ay çok ağrım olmuştu ağrı kesici içmiştim yolculuğa denk geldiği için normalde hiç içmem en son bekarken içmiştim adetliyken ağrı kesici ve o zaman da sonraki ay böyle olmuştu. Ağrı kesici bir sonraki döngümü etkiledi bence
Olabilir canım bende her ay düzenli o şekilde lekelenme olduğu için senide öyle sandım

Selamün aleykümmmmm . Ben normalde haziran topiğinde varım ama bugün hsg çekimi oldu o yüzden temmuz topiğine de katılmak istiyorum . bat 6 temmuz . Rabbim hakkımızda ne hayırlı ise onu nasip eylesin :dua: O kadar mutluyum ki hem çok fazla acı olmadı hem de sonuçlarım tertemiz çıktı :KK71::KK71: Mutluluktan uçacağım sanki ya Allah'a sonsuz hamd olsun . Birde mide bulantısız bir hamilelik geçiririrsem benden iyisi yok :KK54::dua::dua:
Aleykümselam canım.. Hoşgeldin o zaman ekliyorum topiğe 🌸

Canım e nabizda genelde öyle gösteriyor. Ben ilk ay kadın doğum doktoruna gittiğimde tanı kısmında kadın infertilitesi yazıyordu oysa ki daha doğru düzgün bişey yapılmamış bile rahat ol siz çocuk için gittiğinizde dolayı öyle yazmıştır. Bir insana hemen kısır teşhisi konmaz yani.
Öyleymiş zaten ben yanlış anlamışım sonuçları gidip aldım

X