Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İleride falan diye hiç düşünme bu ay bebiş gelecek innnnşallah mağazadan alıp ev döşerken baya iyi de taşınmayı düşünmek istemiyorum Allah kolaylık versin

1 yıldır deniyorum ama Aralık ayında bir kaybım oldu 3 ay korundum marttan beridir deniyorum şimdi
Inşallah hayirla sağlıkla en erken zamanda kavuşuruz bebişlere şimdi kuzum senin değerlendirmen sağlıkla sonuçlanırsa inşallah ilişkiden sonraki kaçıncı gün erken gebelikte görülebilir?

Bugün ki hcg de 353 çıkmış şaka gibi yaaa Cuma tekrar hcg bakıp alttan muayene edecek. Müdahale şart oldu artık. Ve pazartesiye sarkar muhtemelen
Off cnm ya, senin durumundan hic bisey anlamadik. Degerin de guzel ama dr. daha iyi bilir tabi. Cok yavas geldi sanirim bu noktaya. Biran once saglikla bu surecten cikmani diliyorum cnm. Aklimiz ve dualarimiz seninle unutma bunu. Bizi de habersiz birakma kuzum

Inşallah hayirla sağlıkla en erken zamanda kavuşuruz bebişlere şimdi kuzum senin değerlendirmen sağlıkla sonuçlanırsa inşallah ilişkiden sonraki kaçıncı gün erken gebelikte görülebilir?
12 gün canım. Ama ben adet geçmeden yapmıcam bu ay çok sakinim

Ben bim yumuşlar büyüdü kız bungün 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane yumurtam vardı akşam çatlatma iğnesi vurulup cuma günü de aşılama olucam inşallah sen nasılsın napıyosun
Ayyy hadi inşallah güzel güzel çatlayıp bebişe dönüşsünler gün aşırı değerlendirme yapıyoruz çok düşünmemeye çalışıyorum kendimi biraz ders çalışmaya verdim gıda takviye havuç pekmez faydalı ne varsa onları tüketiyoruz bu ay çok umutluyum inşallah olur

Çok sağol kuzum Allah hakkımızda hayırlısını versin siz de beni etiketleyin giremiyorum çok

Merhaba canım iyim sen nasılsın. Ben iki gündür çalışmalara başladım bu ay hsg den dolayı biraz geç başladım ama tam adet ortası o yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum sen neler yapıyorsun

Kızlar size şeyi de sorayım şimdi ben adetten önce 3 gün leke görmüştüm adet başlangıcını nerden almam gerekiyor leke gördüğüm günden mi kanamanın tam söküldüğü günden mi bu leke yumurtlama günümü etkiler mi diye kafam karıştı

Merhaba canım iyim sen nasılsın. Ben iki gündür çalışmalara başladım bu ay hsg den dolayı biraz geç başladım ama tam adet ortası o yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum sen neler yapıyorsun
Hsg çektirdiysen bu ay ihtimal yüksek desene sonuçlarını aldın mı
Ben de yumurtlama dönemindeyim değerlendirmelere devam

Kızlar bu eşimin sperm testi sonucu henüz gidip kağıdı almadım ama protokol numarasıyla böyle bir sonuç çıktı benim kocam kısır mı infertilite
Eki Görüntüle 3087853
Canım e nabizda genelde öyle gösteriyor. Ben ilk ay kadın doğum doktoruna gittiğimde tanı kısmında kadın infertilitesi yazıyordu oysa ki daha doğru düzgün bişey yapılmamış bile rahat ol siz çocuk için gittiğinizde dolayı öyle yazmıştır. Bir insana hemen kısır teşhisi konmaz yani.

Ben Dr sormustum söküldüğü gün demişti

Canım bende leke sorunu yaşayan biriyim sana tavsiyem her ay not al. Ben her ay gün gün yazıyorum lekelenme başlangıcı kanama başlangıcı ve bitis şeklinde. Ama iki doktora gittim ikisinden de anladığım kanama baz alınıyor

Q qwertyuop üzülme bebeğim, zaten imkansız gibi bir şeydi, en azından ağrılarım gebelikten değil, bu gerginlikten kurtuldum. İlacımı bitki cayimi içerim rahat rahat , napalim , benim iki evladım var elhamdülillah Allah ömür versin, Allah bekleyenleri boş çevirmesin yine korunuruz dicem ama bişey diyemiyorum ne desem olmaz şimdi bu konuda

Hsg çektirdiysen bu ay ihtimal yüksek desene sonuçlarını aldın mı
Ben de yumurtlama dönemindeyim değerlendirmelere devam
Canım sonucum bugün dörtte çıkacaktı doktor bir sorun yok demişti ama bakalım yarın gidip alcam. Ama doktora gidemeyecem yarın bir sonra ki hafta progesteron hormonu için gidicem o zaman göstercem bakalım artıkhadi bakalım iyi çalışmalar olsun hepimize

Normalde hiç olmazdı böyle uzun zamandır ilk kez yaşadım. Sonra şu kanıya vardım bir önceki ay çok ağrım olmuştu ağrı kesici içmiştim yolculuğa denk geldiği için normalde hiç içmem en son bekarken içmiştim adetliyken ağrı kesici ve o zaman da sonraki ay böyle olmuştu. Ağrı kesici bir sonraki döngümü etkiledi bence

Maşallah Allah bağışlasın. Aminnnn ya evet bazen insan negatifi görünce de rahatlıyor ağrı sızı çektiğinde Allah hayırlı zamanda bir evlat daha nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…