Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Benimde yumurtlamada sıkıntım vardı hatta 52 günde bir falan adet oluyordum, bu masajı yaptım yumurtlama gördüm o günden beridir cok ilginç bi şekilde adetim duzene girdi 4 aydir da hic birsey yapmadan hem adet oluyorum hemde yumurtlama görüyorum. Testte yumurtlama görene kadar devam edin
Çok teşekkür ederim dönüşünüz için bir kaç gündür yapıyorum ama bir gelişme yok bakalım bekliyorum tez vakitte olmasını diliyorum amin

Kızlar bu testleri yorumlayabilecek biri var mı

Öncelikle çook hoş buldum güzel geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim denicem inşallah bana da şifa olur çok teşekkürler tekrar

Kuzum çok üzüldüm düşügun bir ayağı iceridrdir derler inşallah tez zamanda hamilelik yaşarsın kuzum

Maşallah diyorum valla beni de teşvik etti mesajınız devam edicem inşallah faydasını görürüm tez vakitte siz ne kadar süre yapmıştınız acaba

Az önce eşimle disarda biseyler iciyorduk ve 3 tane birbirinin aynisi çok güzel (masallah) kız çocuğu gördüm eşimle sevdik uzaktan bakip bakip 3 üzler.

Maşallah diyorum valla beni de teşvik etti mesajınız devam edicem inşallah faydasını görürüm tez vakitte siz ne kadar süre yapmıştınız acaba
Adet bittikten sonra ertesi günü başlamıştım 15. Gün yumurtlama görmüştüm, yumurtlama görünce masajı bırakıyoruz ama devam etmemek gerek olgunlaşan yumurtayı daha da büyütüp kiste dönebilir bu yüzden ovulasyon testi ile takip etmek gerek

Beni de aranıza alır mısın canım bat 10 Temmuz dilerim burdan da Mart 2023 anneleri grubuna geçeriz

Senin adına çok sevindim inşallah hamile haberinide verirsin böyle

Evet gebelik olması durumunda içeriğinin temiz ve zengin olması bebiş için çok çok önemli :) doktorun mu önerdi canım
Doktorum seçimi bana bırakmıştı eczacımızın önerisiyle buna başladım. Normalde dil altı b12 kullanıyordum içinde folik asitte vardı bir de Demir kullanıyordum şimdi onları bıraktım buna başlayınca

Onun için de kesin değil demedi canım ben sıyıracak az kaldı
Maalesef böyle konularda onlarda hiç net olamıyorlar kanaman yok ağrın yok küçük bir şey görür gibiyim de demiş ben zannetmiyorum artık dış gebelik olduğunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…