Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Benimde yumurtlamada sıkıntım vardı hatta 52 günde bir falan adet oluyordum, bu masajı yaptım yumurtlama gördüm o günden beridir cok ilginç bi şekilde adetim duzene girdi 4 aydir da hic birsey yapmadan hem adet oluyorum hemde yumurtlama görüyorum. Testte yumurtlama görene kadar devam edin 🌸
Çok teşekkür ederim dönüşünüz için bir kaç gündür yapıyorum ama bir gelişme yok bakalım bekliyorum tez vakitte olmasını diliyorum amin 💐

Kızlar bu testleri yorumlayabilecek biri var mı 🙏🏻🙏🏻
Kuzum Hoşgeldin. Bende bu foruma ilk katildigimda yumurtlama gormuyordum. Ovulasyon testlerinde. Sonra cok arastirmistim. Bazı aylarda gercekten yumurtlamam olmuyordu. Gec adet oluyordum. Hatta zahrada rumuzlu bir arkadas vardı. Bana ovulasyon testini falan nasil yapmam gerektigini ögretmisti🥰
Sıvı alımina dikkat etmen hep aynı saatte yapman onemli. Hala yumurtlama gormuyorsan yumurta kalitesini arttiracak takviyeler kullanman gerekiyor. Bende daha sonra bala zerdeçal katıp aç karnina hergün tüketmeye basladim. Oglende bazı bitki caylari falan iciyorum. Gercekten artik adetlerim düzenlendi ve hep yumurtlama gordüm. Sanada tavsiye ederim. Zerdeçal çok faydalı içerigindeki kurkumini arastirmani tavsiye ederim.

Öncelikle çook hoş buldum güzel geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim denicem inşallah bana da şifa olur çok teşekkürler tekrar 💐💐💐

Kızlar çıktım dr dan o da sağlıklı olmadığını söyledi hcg bakalım düşme varsa kendin atarsın yoksa da müdahale ederiz dedi. Rahim filmi çekeceğini söyledi. Yarın sabah araştırma hastanesine gidip eşimle beraber test vereceğim düşük sebeplerine bakmak için inşallah olumsuz bir şey çıkmaz. Neler umdum neler geldi başıma hep hayırlısını istedim birini aldın bunu bağışla Allah’ım dedim ama bu da nasip olmadı. Hayırlısı Allah’tan canlarım M Mavimiresl @Mrs Electrical Engineer @Veziir @sumuhallebisi Ihlamurseven Ihlamurseven @sultansultan90 @Random3 @Mucizemmm16 G Gzmyts53 Q qwertyuop I ipti
Kuzum çok üzüldüm 😔 düşügun bir ayağı iceridrdir derler inşallah tez zamanda hamilelik yaşarsın kuzum

Benimde yumurtlamada sıkıntım vardı hatta 52 günde bir falan adet oluyordum, bu masajı yaptım yumurtlama gördüm o günden beridir cok ilginç bi şekilde adetim duzene girdi 4 aydir da hic birsey yapmadan hem adet oluyorum hemde yumurtlama görüyorum. Testte yumurtlama görene kadar devam edin 🌸
Maşallah diyorum valla beni de teşvik etti mesajınız devam edicem inşallah faydasını görürüm tez vakitte 💐 siz ne kadar süre yapmıştınız acaba 🙏🏻🙏🏻

İnşallah bakalım ya. Bizde öyle yapıcaz kuzu burdaki eşyaları satıp Tayin olduğumuz yerden yeniden alıp düzeceğiz evi inşallah. Burdan sadece mutfak malzemelerini ve kişisel eşyalarımızı götüreceğiz. Ama yinede stresi yetiyor

Ammiiiin inşallah ya 🥰 Ay kpss tayfadan mısın sende. Bende ders çalışmaya verdim kendimi en azından kafam dağılıyor🤣 hadi bakalım pekmezin faydasını çok gören oldu inşallah sendede görürüz canım 🤲

Aşko bende hep regl öncesi lekelenmem olur 2 3 bazen daha fazla ama hep kanama başladıktan sonra 2. Yada 3. Gün doktora gidiyorum yani kanamayı baz alıyorum.

Amin kuzum inşallah rabbim birbirimiz için ettiğimiz duaları kabul eder.🤲

Ay üç de olur bana fark etmez 🤣 şaka şaka iki kafi 🤣🤣 Allahım Amin🤲
Az önce eşimle disarda biseyler iciyorduk ve 3 tane birbirinin aynisi çok güzel 🧿(masallah) kız çocuğu gördüm 🥰🥰🥰 eşimle sevdik uzaktan bakip bakip 3 üzler.

Maşallah diyorum valla beni de teşvik etti mesajınız devam edicem inşallah faydasını görürüm tez vakitte 💐 siz ne kadar süre yapmıştınız acaba 🙏🏻🙏🏻
Adet bittikten sonra ertesi günü başlamıştım 15. Gün yumurtlama görmüştüm, yumurtlama görünce masajı bırakıyoruz ama devam etmemek gerek olgunlaşan yumurtayı daha da büyütüp kiste dönebilir bu yüzden ovulasyon testi ile takip etmek gerek

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz
Helenk Helenk 1 Temmuz
@tugce21101 Temmuz
@YesiilZeytin1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
M Mavimiresl 2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@Ceren35102 Temmuz
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
@Aycoregi13 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
@littlelazydaisy4 Temmuz
@Feslegeen4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@Marget-harry6 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
@Veziir10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
Q qwertyuop 10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
Ihlamurseven Ihlamurseven 16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
Beni de aranıza alır mısın canım bat 10 Temmuz 🤗 dilerim burdan da Mart 2023 anneleri grubuna geçeriz 🤲🏻🍀

Kızlar şimdi geldim eve 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane güzel yumurta var akşam 22.30 da çatlatma iğnemi vurucam cuma sabahı da aşılama olacak Allahın izniyle 🤲 Çok mutlu oldum ya ilk aşılamada böyle büyümemişti 900 ml gonalf ile zor büyümüştü
Senin adına çok sevindim inşallah hamile haberinide verirsin böyle 🌺

Evet gebelik olması durumunda içeriğinin temiz ve zengin olması bebiş için çok çok önemli :) doktorun mu önerdi canım
Doktorum seçimi bana bırakmıştı eczacımızın önerisiyle buna başladım. Normalde dil altı b12 kullanıyordum içinde folik asitte vardı bir de Demir kullanıyordum şimdi onları bıraktım buna başlayınca

Onun için de kesin değil demedi canım ben sıyıracak az kaldı 😂
Maalesef böyle konularda onlarda hiç net olamıyorlar kanaman yok ağrın yok küçük bir şey görür gibiyim de demiş ben zannetmiyorum artık dış gebelik olduğunu.

X