Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bide hala inanamıyorum ya bu testler nasıl negatif olur ben adet oldum ya şaka gibi 😂 adet olduğum sabah bile yaptığımda silik çizgi vardı testte çok ilginç ama 5 gün boyunca adet oldum kanda negatifti zaten
Bu ay benim başıma da aynısı geldi canım testim prodoctordu 2 tane yaptım 2 si de pozitifdi kan verdim negatif 🤦🏻‍♀️
Regl lerin ağrılı geçiyor mu, kahverengi akıntı oluyor mu..
Malesef engelliyor ben de 1.5 seneden fazladır gebelik olmadı.. Bana da tüp diyorlar..
Canım senin Kistlerin kaç cm ameliyat oldun mu?

Yaklaşık iki ay önce pcos olduğumu öğrendim hemen akabinde hgs çektirdim tuplerim acik cikti şükürler olsun. Sadece prolaktin hormonum yüksek çıkmıştı geçen gün yine baktırdım prolaktine biraz daha artmis. Sanirim çok stres yapıyorum o yüzden yükseliyor.

Yaklaşık iki ay önce pcos olduğumu öğrendim hemen akabinde hgs çektirdim tuplerim acik cikti şükürler olsun. Sadece prolaktin hormonum yüksek çıkmıştı geçen gün yine baktırdım prolaktine biraz daha artmis. Sanirim çok stres yapıyorum o yüzden yükseliyor.
Kuzum yediklerine dikkat et prolaktin için ilaç yazdı mı doktorun? İlaç ile hemen düşüyor sıkıntı etme prolaktini

Ya of ama ya sen zaten bugün benim acımı deştin cevap da vermeye fırsat bulamadım 😔
Kız ben sabah çok kötü oldum gözlerim kocaman oldu ağlamaktan. Bide üzerine eşim kahvaltıya geldi hemen ağladığımı belli etmemeye çalıştım ama anladı. Çaktırmadı ama şirinlikler durup durup sarılma öpmelere falan yanımda olduğunu hissettiriyor sağolsun. Bişey dese daha da çok ağlayacağımı biliyor adam biley de diyemiyor.
Oy oyy napıyım toparlandım tekrar işte halime şükrettim aileme sağlığımıza şükrettim rabbim bir şekilde toparlanmama ve yeniden başlamamam için bana fırsat veriyorsa neden olmasın inşallah tez vakitte gelir çiçeklerimiz 🤲 ulan yazarken gene açıldı musluklar.

Kuzum yediklerine dikkat et prolaktin için ilaç yazdı mı doktorun? İlaç ile hemen düşüyor sıkıntı etme prolaktini
Dostinex vermişti sadece iki tableti aynı anda ic demisti içtim ama bir ay sonra tekrar baktırdım artmis yine. Sagolasin canim ya valla dikkat ediyorum herseye 2 ayda 6 kilo verdim zararlı paketli ürünleri hiç yemiyorum

Dostinex vermişti sadece iki tableti aynı anda ic demisti içtim ama bir ay sonra tekrar baktırdım artmis yine. Sagolasin canim ya valla dikkat ediyorum herseye 2 ayda 6 kilo verdim zararlı paketli ürünleri hiç yemiyorum
Güzel vermişsin kilo verdikçe pko baskılanıyor bende vermiştim ama ilaçlarla tekrar geri aldım. Prolaktin için incir yeme yanılmıyorsam süt ürünleri de etkiliyordu. Sen bir araştır yinede kuzu. Ama incir yükseltiyor diye biliyorum. Reglin 2. 3. Günü baktırdın dimi o zamanki değer vaz alınıyor. Bide ben dostinex i haftada yarım yarım 1 tablet alıyordum yani pazartesi yarısını perşembe diğer yarısını. senin doktorun niye aynı anda 2 tablet verdi ki kaç çıktı sonucun

Bende de pcos var canım, 1.5 yıldır istiyoruz biz de olmuyor malesef, klomen ovitrelle kullandım, hsg çektirdim, ovulasyon testi kullandım pikleri değerlendirdim, gonal f ovitrelle kullandım 1 aşılama da yaptım yine olmadı, süreç çok yıprattı beni, insanlar çok yıprattı, ağzı olan konuşuyor o kadar yoruldum ki, kendimi bazen çok çaresiz hissediyorum... Bu ay da olmazsa tüp bebek düşünüyorum, maddi manevi çöktük kısacası

Merhaba özlem ben bi oğlum var 23 aylık benide listeye dahil edermisiniz bat 17 temmuz geckmelerim çok busıra kısmet kan tahlillerim düzgün hormonlarım düzgün şansımı deniycem nasipte varsa olur yaşım 38 kırka varmadan 2.bebek kız bebek için önerileriniz varsa tavsiye alabilirim🥰

X