Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ya seni okumaya bayılıyorum enerjin çok güzel inşallahh biz de güzel bir aile oluruz bebişimizle sağlıkla, mutlulukla, huzurla ilerleriz hep kadınlar kulübü ailesiii 🤲🏻💞 Bir gün her şeye değecek bir mutluluk hepimizin olsun 🐣
Olacaksin tabiki cok guzel bir aile🥰 ilk bir kisi eklenecek cekirdek ailene sonra belki bir tane daha minik eklenecek tam tamına cok guzel bir aile olacaksin🥰🥰🥰

Bende zamanla artık yeter dedim her şeyin yükünü ben çekiyorum bana yapıldığında kırmamak için gülüp geçtiğinde ben den aynısını görünce deliye döndüklerini görünce anladım benmde ne kendime nede baskasina haksızlıklara tahammülüm yok Allah'tan eşinde hak vermiş sana farkında oda hep mutlu olun ❤️bu ayda güzel bı bebiş🤰 haberi alırsın inşallah 🤲
İnsallah canim sagol guzel dusuncelerin icin hepimiz guzel haberler alalim bu arada benim ilk defa kasik agrim var regl olacakmisim gibi hatta alt karnimin içi resmen yaniyo gibi değişik. Regl sancısı cekiyorum sanki

Olacaksin tabiki cok guzel bir aile🥰 ilk bir kisi eklenecek cekirdek ailene sonra belki bir tane daha minik eklenecek tam tamına cok guzel bir aile olacaksin🥰🥰🥰
Ayy canım benim Allah razı olsun stresli bir iş günü geçirirken çok iyi geldi senin paylaşımların 💞 hadi ver bize bebiş müjdesini temmuzda biz de peşinden gelelimmm 💃

Kızlar merhaba adetim bitti iki gündür yumurtlamaya kadar ada çayı içmeye başladım deneyen var mı bu tekniği aranızda yorumlarınıza ihtiyacım var :*

Kızlar merhaba adetim bitti iki gündür yumurtlamaya kadar ada çayı içmeye başladım deneyen var mı bu tekniği aranızda yorumlarınıza ihtiyacım var :*
Ben de reglin 3. Günündeyim kolaylaştırması ve ağrı için içiyorum 2 gündür günde 1 büyük fincan geceleri

Ada çayının adet söktürücü etkisi var diye biliyorum yumurtlamayla bağdaştıramadım canım sen nasıl bir yöntem uyguluyorsun? 😊
Ben de reglin 3. Günündeyim kolaylaştırması ve ağrı için içiyorum 2 gündür günde 1 büyük fincan geceleri
Kızlar benim okuduğum tam olarak şu şekildeydi adet bitiminden yumurtlama gününden bir yada iki gün öncesinde bıraktığımızda yumurtlama gününe Rahmi hazırladığını okudum tabi bunun yanında eşiyle birlikte bir çok ürün kullanmışlar işte keçiboynuzu özü propolis bal vs

Bak heyecanlanıyorum☺️
Kuzum simdi sanada yazmistim degisik sekilde agri ve sancim var sanki regl olacakmisim gibi hayirlisi olsun artik bide mide bulantim var o neden bilmiyorum kötü bi durum degildir insallah. Bebek belirtisi olmasini umut ediyorum 🥰 yerlessin döllensin falan 🥰

Kızlar eşime doktorun tavsiye ettiği bu. Bilgisi olan var mı inşallah etkili olur

Eklentiler

• IMG_20220621_155923.jpg
    IMG_20220621_155923.jpg
    131,4 KB · Görüntüleme: 33
X