Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım annemler geldim yarın öğlen dr randevum var. İçimdeki hiç kürtaj olacağımı söylüyor burda durumlar ne kuzum okuyamıyorum güzel haberler var mı?
Kuzum bi haber yok suanlik bekleme asamasindayiz cogumuz.. sen iyi olda, insallah sknti olmadan atlatirsin belki hap falan verirler..hemen aklina kürtaj falan getirme.

Kiiizz bende diyorum ki iste cocuk denemedim daha hic 😄 testi de bugun oylesine yaptim :KK70: anlasamadik niye boyle oldu hahahah
Amann sal gitsin hem test dene hem cocuk😂 kızlar benim alt kasigimda cok sanci var tansiyonum düşmüş 9/7 eve koltuk bakmaya cikmistik eşimle zor dolandim. Hatta en son magazaya girmedk eve zor attim kendimi mide bulantısından, hafif akintim da var yumurtlama gunumun 5. Günü bebekten oldugunu düşünmüyorum ama kendimide iyi hissetmiyordum tuzlu ayran vs şuan daha iyiyim

Amann sal gitsin hem test dene hem cocuk😂 kızlar benim alt kasigimda cok sanci var tansiyonum düşmüş 9/7 eve koltuk bakmaya cikmistik eşimle zor dolandim. Hatta en son magazaya girmedk eve zor attim kendimi mide bulantısından, hafif akintim da var yumurtlama gunumun 5. Günü bebekten oldugunu düşünmüyorum ama kendimide iyi hissetmiyordum tuzlu ayran vs şuan daha iyiyim
Canim yumurtlama gunlerimde bende ayni seyleri yasiyorum bide bi suredir cocuk fikri aklimda oldugu icin bence psikolojikte oluyo vucut yumurtlamaya baslayinca kendini hamile saniyomus gibi sinyal yolluyo :KK70:

İnsallah canim sagol guzel dusuncelerin icin hepimiz guzel haberler alalim bu arada benim ilk defa kasik agrim var regl olacakmisim gibi hatta alt karnimin içi resmen yaniyo gibi değişik. Regl sancısı cekiyorum sanki
Canm bende geçen ay senin gibi belirtiler çok yaşadım kesin var dedim kan tahlili erken gebelik testi yaptım durdum bu ayda aynı belirtiler var ama bu sefer günüm gecmeden test yapmayı düşünmüyorum inşallah temmuz ayı hepimize uğur getirsin 😍

Canim yumurtlama gunlerimde bende ayni seyleri yasiyorum bide bi suredir cocuk fikri aklimda oldugu icin bence psikolojikte oluyo vucut yumurtlamaya baslayinca kendini hamile saniyomus gibi sinyal yolluyo :KK70:
Kuzum yumurtlama agrisi, yogun yumurtlama akintisi gördüm hemde lekeli, 5-6 gun oluyor. ama rahimimde bile sanci var ben bu ay klomen kullandim 3 tanede yumurtam vardi 18mm 20 mm bitanede sağda vardi. Ama suan farkli bi sancim var gebelikte bu sekil olcagini düşünmüyorum da catlatma ignesi yapilmadi acaba yumurtalardami sorun varki anlmadm. Kötü olursam yarin randevu alicam

Kuzum yumurtlama agrisi, yogun yumurtlama akintisi gördüm hemde lekeli, 5-6 gun oluyor. ama rahimimde bile sanci var ben bu ay klomen kullandim 3 tanede yumurtam vardi 18mm 20 mm bitanede sağda vardi. Ama suan farkli bi sancim var gebelikte bu sekil olcagini düşünmüyorum da catlatma ignesi yapilmadi acaba yumurtalardami sorun varki anlmadm. Kötü olursam yarin randevu alicam
Yaa al randevu git baksinlar hemen acaba catlamaya mi calisiyolar hala daha once igne kullandiysan belki bu ay kullanmadigin icin ekstra bi baski yapiyo olabilir kasiklarinda… yadaa hayirli haber mi alicaksin acaba <3

Canm bende geçen ay senin gibi belirtiler çok yaşadım kesin var dedim kan tahlili erken gebelik testi yaptım durdum bu ayda aynı belirtiler var ama bu sefer günüm gecmeden test yapmayı düşünmüyorum inşallah temmuz ayı hepimize uğur getirsin 😍
Kuzum hic belirti yasamadim ben 7 aydir şuda belirtim hamileyim demedim kendimi hic dinlemem bu konuda. Çünkü 4 gebelik gecirdim iki cocugum var. Hepsi farkliydi birinde kupkuruydum birinde su gibi akintili diger ikisindede 9 haftalik hamileyken ogrendim.. ben gebelikten degilde baska bi rahatsizligim olmasin ondan rahatsizlik duyup panik yapiyorum enfeksiyon catlayamayan yumurta yada farklı bisey çünkü bu ay klomen kullandim ben. 2 kurtaj 2 sezeryanim ve karin ici yapisikligim var 🤦🏼‍♀️

Yaa al randevu git baksinlar hemen acaba catlamaya mi calisiyolar hala daha once igne kullandiysan belki bu ay kullanmadigin icin ekstra bi baski yapiyo olabilir kasiklarinda… yadaa hayirli haber mi alicaksin acaba <3
Yeterki bebekten olsun. Enfeksiyon vs olmasinda. Eger devam ederse yarin mutlaka gidicem randevu alip. Bu arada igne hic kullanmadim

Kızlar 29 Haziran da progesteron hormonuna bakılacak o yüzden hastaneye gidicem. Bu hormon ney bilgisi olan var mı. Bide doktor adet günüme gore hesapladı ona göre tarih verdi tam 21. gün oluyo niye o gün

X