Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Gittim kızlar beta 62 den 94 e çıkmış rahim kalınlığı 13 mm. Bu değerlerle sana şuan hiç bir şey yapamayız dedi. Gebelik ilerleyedebilir boş gebelik de olabilir dış gebelik de olabilir dedi
Herhangi bir ağrı kanama vs olmazsa bir hafta daha beklememi önümüzdeki hafta kontrole gidip bu şekilde devam ederse ya iğne ya kürtaj yapılır dedi @Mrs Electrical Engineer @Mucizemmm16 M Mavimiresl partalina_ partalina_ hepsonradan hepsonradan R Random3 @Destina88 @Ihlamurseven G Gzmyts53 I ipti
Cnm insallah saglikla ilerler, bu is gercekten basit bir is degil. Olur denilen olmaz, olmaz denilen olur. Once saglik. Belirsizlik cok zor ve stresli olsa da, sen kendini cok yipratmamaya calis lutfen. Her iki durumda da hayirlisi boyleymis diyecegiz. Opuyorum seni 🤍

Gittim kızlar beta 62 den 94 e çıkmış rahim kalınlığı 13 mm. Bu değerlerle sana şuan hiç bir şey yapamayız dedi. Gebelik ilerleyedebilir boş gebelik de olabilir dış gebelik de olabilir dedi
Herhangi bir ağrı kanama vs olmazsa bir hafta daha beklememi önümüzdeki hafta kontrole gidip bu şekilde devam ederse ya iğne ya kürtaj yapılır dedi @Mrs Electrical Engineer @Mucizemmm16 M Mavimiresl partalina_ partalina_ hepsonradan hepsonradan R Random3 @Destina88 @Ihlamurseven G Gzmyts53 I ipti
Bu bebiş inatçı, bir şekilde tutunuyor annesine, sen de ondan vazgeçme ama 🤍🤍🤍 en güzel ihtimali düşün.. kabak çekirdeği avokado fındık fıstık aban..
peki progestan fitil iğne falan hiç birşey vermedi mi doktor ya??

Bu bebiş inatçı, bir şekilde tutunuyor annesine, sen de ondan vazgeçme ama 🤍🤍🤍 en güzel ihtimali düşün.. kabak çekirdeği avokado fındık fıstık aban..
peki progestan fitil iğne falan hiç birşey vermedi mi doktor ya??
Yok canım vermedi bir şey bence o da olacakları bildiği için gerek duymadı kanamam falan da yok ki öyle manasız bir şekilde hcg salgılıyorum 😂 içimi rahatlatan bu değerlerle tüplerin patlamaz demesi oldu. Malatya’da gideceğim yine doktora.

Kızlar bu bebeğin akıbeti belli olsun ekime kadar kendimi nadasa bırakıyorum verimli olmam lazım, kafa dinleyeceğim eşimle yiyip içip gezeceğim Allah ömür verirse. Kızımla daha vakit ayıracağım
Kursağımız doldu vallahi yer kalmadı kürtaj ve bu belirsiz gebelik psikolojimi çok bozdu evde okulda saatli bomba gibi gezdim.
Ne gerek vardı?
Rızkı veren Allah sırtımda taş taşısam düşmeyecek aman uzanmayayım bebeğe bir şey olmasın diyince de sonuçlar ortada.
Vardır elbet rabbimin bize de sakladığı güzel günleri
Olan evlatlarımıza sağlık sıhhat uzun ömür versin
Geleceklerinde çok bekletmeden sağlıkla bize tutunmalarını nasip etsin 🌺

Kuzu senin prolaktin çok yüksek değil benim 44 ken ilaç verdiler. Salı günü de 30 çıkmıştı değerim sınırın üstünde ama doktorum engel değil şuanlık dedi. Bence senin e2 değerin 500 küsür dü ama 1 den fazla yumurtan olduğundan yüksekti. Doktoruna hatırlattın mı bunu?
Yok canim söylemedim zaten hastaneye gidemedim cocuklarin okul isleri etüt ve krestede belge almalari falan vardi cok yogundum ama biliyor zaten ben yumurta takibi icin gitmistm kendinden catlarmi vs diye klomen kullandim ya bu ay 5 gun. Sonuclarima bakti ve gebelik tedavisine 2 ay sonra basliycagini 2 ay ilac kullanmam gerektigini soyledi hatta eve geldigimde afedersin sumuksu kahverengili bi akinti gordum ic camasirmda bayada büyüktü büyük ihtimal yumurtam catladi

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
M MiuLego 1 Temmuz
@Helenk1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
M Mavimiresl 2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
iyilikperisi92 iyilikperisi92 4 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
A ad000 5 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
Veziir Veziir 10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
@Ihlamurseven[/USER.][/TD]
[TD]16 Temmuz[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][USER=993339]@iremgns
16 Temmuz
O Ozlmsgn 17 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuzbeni de
Beni de ekler misiniz
10 temmuz
2. Denememiz ve ovulasyon testi ile deniyecem tahmini
Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
M MiuLego 1 Temmuz
@Helenk1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
M Mavimiresl 2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
iyilikperisi92 iyilikperisi92 4 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
A ad000 5 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
Veziir Veziir 10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
O Ozlmsgn 17 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
Benide ekler misiniz BAT 10 TEMMUZ
tahmini yumurtlama 24 Haziran ovulasyon testi ile takip edeceğim 2. Denemem inşallah hepimiz bu ay hamile kalırız aynı tarih olan varsa yazsınlar konuşalım 🥰

Sinirlerim cok bozuldu östrojen hormonum yuksek cikmis sut hormonum yuksekmis 2 tane ilac yazdi doktor biri yasmin dogum kontrol hapi biride sut hormonu icin ilacmis 2 ay kullancakmisim dogum kontrol hapini bugun basla diyor doktor sinirden agliyorum simdi sabahtan beri okul pesindeydim zaten yeni girdim eve ama sinirlerim alt üst oldu simdi niye boyle cikti daha oncekilerde sknti yoktuda eşime de yazdim bundan sonra olursa olur olmazsa olmaz ikiside Allah tan dahada hastane doktor vs gitmem bu konuyuda böyle kapattim dedim simdi ovulasyon ve gebelik testlerini aticam dolabin uzerine daha benden gecti kizlar insallah sizlerden güzel haberler alirim G Gzmyts53 @Cgh I ipti bitliKedi bitliKedi M MiuLego A ad000 @Safiye19 @Mucizemmm16 iyilikperisi92 iyilikperisi92 @ucge ve diger arkadaslarim
Ya hiç stres yapma canım herşey olacağına varır sakin en hayırlısı olsun inşallah. 🙏🏻 2 ay sonra kendiliğinden olur inşallah. 🙏🏻☺️

Kızlarrrr napıyosunuzz yaaa özledm sizsiz yapamıyorum 🤣🤣🤣 bitliKedi bitliKedi kuzum smdi okudum ole biraz ya insallah saglkkla tutunur güzel haberler ver bize 🙏🙏 napıypsunuz bebeklerr M Mavimiresl A ad000 Veziir Veziir R Random3 I ipti partalina_ partalina_ M MiuLego Niqu Niqu iyilikperisi92 iyilikperisi92 biz 7/24 konusuyoruz ztn 🤣🤣🤣 diğer kızlarrr
Işın Karaca’dan tutunamadım şarkısını kendime armağan ediyorum. Olacak olan belli de sonu neyle bitecek onu bilmiyorum iğne mi kürtaj mı Allah bilir

Kızlarrrr napıyosunuzz yaaa özledm sizsiz yapamıyorum 🤣🤣🤣 bitliKedi bitliKedi kuzum smdi okudum ole biraz ya insallah saglkkla tutunur güzel haberler ver bize 🙏🙏 napıypsunuz bebeklerr M Mavimiresl A ad000 Veziir Veziir R Random3 I ipti partalina_ partalina_ M MiuLego Niqu Niqu iyilikperisi92 iyilikperisi92 biz 7/24 konusuyoruz ztn 🤣🤣🤣 diğer kızlarrr
Beni biliyorsun canım aynı uğraşmaya devam 🤣 bu Arada sana bişe soracam jeli dün ilk kez kullandım yanma oldu sıktığımda sen hiç kullandın mı?

Haziran ayı bata son 2 gün buda gecikecek temmuz 17 belirtilerim beyaz akıntı mide bulantısı kasık karın ağrısı kahverengi pembe lekelenmeler geçen ayda böle olmuştu sizce test yapmalımıyım ovu takip etmiyorum

X