Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Gittim kızlar beta 62 den 94 e çıkmış rahim kalınlığı 13 mm. Bu değerlerle sana şuan hiç bir şey yapamayız dedi. Gebelik ilerleyedebilir boş gebelik de olabilir dış gebelik de olabilir dedi
Herhangi bir ağrı kanama vs olmazsa bir hafta daha beklememi önümüzdeki hafta kontrole gidip bu şekilde devam ederse ya iğne ya kürtaj yapılır dedi @Mrs Electrical Engineer @Mucizemmm16 M Mavimiresl @dceke @sumuhallebisi R Random3 Destina88 Destina88 Ihlamurseven Ihlamurseven G Gzmyts53 I ipti
Bu değer 1 günde yükseldi di mi canım?
Hadi inşallah sağlıkla ilerleyecek her şey sen stres yaptiginla kalacaksın

hemen ameliyat zaten bana da bir ay vaktin yok dediler yumurtalıkların bitmiş, kime ınancaz biz 😭😭 çok iyi araştırın canım çok moral bozucu konular
Aynen canım biri sorun yok derken biri ameliyat durumu olabilir sonuca göre dedi mecbur o durumda üçüncü bir doktora da gidicez 😐

Gittim kızlar beta 62 den 94 e çıkmış rahim kalınlığı 13 mm. Bu değerlerle sana şuan hiç bir şey yapamayız dedi. Gebelik ilerleyedebilir boş gebelik de olabilir dış gebelik de olabilir dedi
Herhangi bir ağrı kanama vs olmazsa bir hafta daha beklememi önümüzdeki hafta kontrole gidip bu şekilde devam ederse ya iğne ya kürtaj yapılır dedi @Mrs Electrical Engineer @Mucizemmm16 M Mavimiresl @dceke @sumuhallebisi R Random3 Destina88 Destina88 Ihlamurseven Ihlamurseven G Gzmyts53 I ipti
Kuzum gebeliğin sağlıkla ilerlesin inşallah meleğin seninledir ultrasonda görürüz kesesini Allahın izniyle 🤲🏻🐣

Kuzum A+B nin %32 den büyük olması isteniyor ki doktor da onu yazmış, sizin zaten %45

Çoğu ölçümde A ve B olarak ayırmıyorlar bile, direkt hareketli sperm yüzdesi yazıyorlar. Çoğu kişi bilmiyor bile hızlı hareketli ve yavaş hareketli oranını. Toplamını biliyor sadece.

Yani bizim A %7 , B %35 civarı biz ölelim o zaman
Yani senin dediğine göre bu değerler normal öyle mi. Valla canım bizde bişey anlamadık ki zaten yeniden sperm testi verdi bu sonucun üzerinden iki ay geçti diye. Eğer sorun var ameliyat tarzı bişey derse iki farklı doktor bambaşka şey söylemiş olacak. O durumda mecburen üçüncü bir doktor bulmamız gerekecek

Sinirlerim cok bozuldu östrojen hormonum yuksek cikmis sut hormonum yuksekmis 2 tane ilac yazdi doktor biri yasmin dogum kontrol hapi biride sut hormonu icin ilacmis 2 ay kullancakmisim dogum kontrol hapini bugun basla diyor doktor sinirden agliyorum simdi sabahtan beri okul pesindeydim zaten yeni girdim eve ama sinirlerim alt üstoldu simdi niye boyle cikti daha oncekilerde sknti yoktuda eşime de yazdim bundan sonra olursa olur olmazsa olmaz ikiside Allah tan dahada hastane doktor vs gitmem bu konuyuda böyle kapattim dedim simdi ovulasyon ve gebelik testlerini aticam dolabin uzerine daha benden gecti kizlar insallah sizlerden güzel haberler alirim G Gzmyts53 @Cgh I ipti bitliKedi bitliKedi M MiuLego @ad000 @Safiye19 @Mucizemmm16 iyilikperisi92 iyilikperisi92 @ucge ve diger arkadaslarim
Yavrum bi sakin ol yav. Dur ne güzel bi sebep bulunmuş en azından vardır bunun bir hikmeti ilaçları kullan bakalım inşallah düzelecek her şey
Çocuk işini zaten sal; çok şükür iki çocuğun var. Hem çocuğun var hem çocuğunun kardeşi var stres yapacak bir şey yok şu an için kendini rahat bırak olursa olur inşallah
Rahim kalinlasmasi vs yok di mi

M MiuLego seni etiketlememişim

B41B1A1D-2D19-4F0A-8BE5-86B03E845F0B.jpeg
Kızlae iğne olcam birazdan dua edin bana şns yumurtalar büyüdü

Canım benim, inşallah mucizen olur bebeğin, dualarımız seninle 🙏

Canım senin durumundan hiç birşey anlamadım çok ilginç yani kimyasal olsa bile simdiye kadar kanama vs olurdu. 🤷🏻‍♀️

Yavrum bi sakin ol yav. Dur ne güzel bi sebep bulunmuş en azından vardır bunun bir hikmeti ilaçları kullan bakalım inşallah düzelecek her şey
Çocuk işini zaten sal; çok şükür iki çocuğun var. Hem çocuğun var hem çocuğunun kardeşi var stres yapacak bir şey yok şu an için kendini rahat bırak olursa olur inşallah
Rahim kalinlasmasi vs yok di mi
Kuzum o iki hormondada sknti yoktu nisan dada yaptrmstm dünkü öyle cikti saglik olsun ne diyelim olursa olur olmazsa saldim kendimi problem yok ben ara ara baktircm östrojen hormonuna

Oyyy 🤦🏼‍♀️ Ne belirsizlik bu yaa biran önce hayirlisi ne ise o olsun

Sinirlerim cok bozuldu östrojen hormonum yuksek cikmis sut hormonum yuksekmis 2 tane ilac yazdi doktor biri yasmin dogum kontrol hapi biride sut hormonu icin ilacmis 2 ay kullancakmisim dogum kontrol hapini bugun basla diyor doktor sinirden agliyorum simdi sabahtan beri okul pesindeydim zaten yeni girdim eve ama sinirlerim alt üst oldu simdi niye boyle cikti daha oncekilerde sknti yoktuda eşime de yazdim bundan sonra olursa olur olmazsa olmaz ikiside Allah tan dahada hastane doktor vs gitmem bu konuyuda böyle kapattim dedim simdi ovulasyon ve gebelik testlerini aticam dolabin uzerine daha benden gecti kizlar insallah sizlerden güzel haberler alirim G Gzmyts53 @Cgh I ipti bitliKedi bitliKedi M MiuLego @ad000 @Safiye19 @Mucizemmm16 iyilikperisi92 iyilikperisi92 @ucge ve diger arkadaslarim

Östrojen hormonum yuksekmis 100 kusur olmasi gerekirken benimki 500 kusur diye dk hapiyla dengeliycekmis adet duzene girecekmis benim zaten adetim duzenli ki..daha iyiyim simdi en azindan o moddan ciktim
Kuzu senin prolaktin çok yüksek değil benim 44 ken ilaç verdiler. Salı günü de 30 çıkmıştı değerim sınırın üstünde ama doktorum engel değil şuanlık dedi. Bence senin e2 değerin 500 küsür dü ama 1 den fazla yumurtan olduğundan yüksekti. Doktoruna hatırlattın mı bunu?

Çok enteresan ya canım. Ama kimyasal da olsa kendi kendine gitmez miydi şimdiye kadar 20 gün geçmiş diyorsun. Çok karışık durum ama inşallah burdan bir mucize çıkar 🙏🏼🙏🏼🤰 yani 2 günde bir kan mı versen acaba takip etsen yükselişini.. Geç döllenmeninde en geç versiyonu olabilir mi acaba? Bilemedim, değer de artıyor. 🤔🤔

Kuzum o iki hormondada sknti yoktu nisan dada yaptrmstm dünkü öyle cikti saglik olsun ne diyelim olursa olur olmazsa saldim kendimi problem yok ben ara ara baktircm östrojen hormonuna
İnşallah düzelecek
Bu hormonlar stresten falan da yükselebiliyor bence ondandır

X