Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bana bu biraz garip geldi ya da ben mi anlayamadım acaba? 5.gün ovulasyon günü diyor ama hamilelik şansını yüzde 5 gösteriyor. En yüksek ihtimal normalde yumurtlama gününde olmaz mı? Yani o gün bile ihtimal yüzde 5se sonraki gün sıfıra yakın olur.
Ovulasyon dediği bir süreç in adı, ovulasyon yazan gün ovulasyonun 1. Günü demek, şema doğru yani.

Tam 1 hafta kala olmus canim hatirladigim kadariyla sagimdaydi ama sagda solda olmasi cok da onemli değilmiş gun icinde unutturmadi yani 1 gun belirgin olarak batti. Akinti da ayni 1 hafta kala yani yumurtlamadan da 1 hafta sonra başlamış.
Snde hangi belirtiler var sat ne zaman yumurtlaman belli mi
Canım benim bat 6,/ 7 si.
Adet belirtilerim var, erken başladı.
Yumurtlama haftamda ağrılı geçti bayağı.

Ay bırak ya içim gidiyor ama bebe yoluna feda olsun diyoruz 🙏🤣
Aşko sen bilirsin şimdi hastanede bana gonalf ile birlikte letrol diye bi ilaç kullanacaksın dediler reçeteye letrol yazdılar
Bende daha önce letrol kullanmadığım için benim yumurtalıkların nasıl tepki vereceğini bilmediğimden bişey demedim ama eczacı letrol değil de letu vermiş. Hastaneyi aradım fark etmez dediler benim o an aklıma gelmedi ama E ben letuyu 3 ay kullandım ve hemen yanıt verdi yumurtalar yani 10 11. gün falan yumurtalarım büyüyordu. E şimdi letu ile gonal f da kullanırsam bütün yumurtalar uyarılırsa ben naparım kıız
Merhaba bana da doktor bu ay letrol verdi. Yalniz 3 gündür çok fena mide ağrısı çekiyorum. Ilacın yan etkisi bu şekilde hisseden var mı? Yoksa benimki başka bir sebep mi

Canım ben kullanıyorum daha önce teyzem kullandı .menopoza girdin çocuğun olmaz dediler 4 doktorun 4 üde. tanıdık bir doktor var işinde gerçekten çok iyi o prowomen ve phomacaps verdi 3 kutu bitirdi ve hamile kaldı, arkadaşıma tavsiye ettim o da kullandı yumurta rezervi azdı normalde ama yumurtası artmış,bende 1 hafta oldu başlayalı
Merhaba bende 20 günü geçti kullanıyorum inşallah faydasını görürüm bat a 4 gün kaldı

Merhaba günde 2 tane bir sabah bir akşam kulandım. Kullanım miktarını doktor tavsiye ediyor zaten
çok tesekkür ederim.. klomen kaç kutu kullanırdı günde 2 tane. 1 tane yumurta bile çıkmadı. en son gene klomen yazdı. yeter artık yaaa..... demekki şifam başka hapda... bu ısrarı sinir etti beni

çok tesekkür ederim.. klomen kaç kutu kullanırdı günde 2 tane. 1 tane yumurta bile çıkmadı. en son gene klomen yazdı. yeter artık yaaa..... demekki şifam başka hapda... bu ısrarı sinir etti beni
Klomen 2 ay kullandım ilkimde gayet güzeldi yumurtalar oluştu. Ama adet oldum. 2. Ise yumurtalarım aşırı uyarılmıştı 24 mm üzerinde idi sanırım. Doktor ilişkiye girme dedi sakıncalı mis bu durum. Sonra ki ay letrol / letu diye bir ilaç yazdı. 3 yumurta oluştu özellikle 2 tanesi 17mm 19 mm arasında idi. Catlatma ognesi verdi ve bugün aşılama yaptım su anda artık beklemedeyim

Klomen 2 ay kullandım ilkimde gayet güzeldi yumurtalar oluştu. Ama adet oldum. 2. Ise yumurtalarım aşırı uyarılmıştı 24 mm üzerinde idi sanırım. Doktor ilişkiye girme dedi sakıncalı mis bu durum. Sonra ki ay letrol / letu diye bir ilaç yazdı. 3 yumurta oluştu özellikle 2 tanesi 17mm 19 mm arasında idi. Catlatma ognesi verdi ve bugün aşılama yaptım su anda artık beklemedeyim
Allah emeklerinin karşılığını versin.. çok uzun uğraşlar veriyoruz bu yolda

X