Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canımlar (ablalarım😂😂😂) bişey sorucam yaa bunu demek istemezdim çok özür dilerim ama regli oldum ama yine çok garip oldum çamur gibi aynı 🙈 tam anlamıyla kırmızı dönmüşte değil ve aşırı pıhtılı 😐 çok fazla ağrım da yok bu kez yine neler oluyo ya çıldıriciğim en sonunda
Help mee kızlar benide görüüünnn 😅😅

Iyi aksamlar kızlar. Yumurtlamadan bu yana 7 gün geçti ve bugün sürekli ağzım kuruyor sürekli su içme isteğim var. Sizce belirti olabilir mi bi fikriniz var mi🙈

Aynı öyle mal gibi duruyorum😂 inadına da çişim geldi😂
Hahaha hiç gülesim yoktu yaa 🤣 neler çekmişsin kız gece gece. Ama sıkıntı yapma sonuçta değerlendirdin günü. Spermler o jel olmasa da gideceği yeri biliyor sonuçta. Herkes de jel ile hamile kalmıyor dimi ama. İllaki faydası olur sıktığı kadarının. Sakin sakin çişini tut bekle azcık ilerlesinler spermcikler🤣

Iyi aksamlar kızlar. Yumurtlamadan bu yana 7 gün geçti ve bugün sürekli ağzım kuruyor sürekli su içme isteğim var. Sizce belirti olabilir mi bi fikriniz var mi🙈
Aşılamadan sonra olmuştu progestan kullanıyordum onun tan etkisi diye düşünüyorum. Vücudunda fazla progesteron salgılandıysa olabilir diye düz mantık düşünebiliriz ama tabiki bunun bilimsel bir dayanağı yok kendimden yola çıkarak öyle düşündüm. İnşallah senin belirtin de bu olur 🤲 test yapınca haber et kuzu

Aşılamadan sonra olmuştu progestan kullanıyordum onun tan etkisi diye düşünüyorum. Vücudunda fazla progesteron salgılandıysa olabilir diye düz mantık düşünebiliriz ama tabiki bunun bilimsel bir dayanağı yok kendimden yola çıkarak öyle düşündüm. İnşallah senin belirtin de bu olur 🤲 test yapınca haber et kuzu
Insallah canım ya bakalim bu ay ovulasyon takip ettim ya sürekli kendimi dinliyorum çok fazla taktim kafama çok erken ama test yapmak için tutuyorum kendimi🤭 bir hafta tutabilsem kendimi çok iyi olacak

Kız Allah seni hahahshahshshshhs 😂😂😂😂😂 benimde geliyor yapmadan da uyuyamam valla 1-2 saat tutup sonra yapıyorum 😂😂
1.5 saat tutabildim. Çişe raZıydım büyük de geldi puuuu bağırsaklarıma😓
Canım bu jel ilişkiye girmeden önce sıkmıyor musun ben öyle okumuştum çünkü bir de dış gebelik ve düşükle sonuclaniyormus çoğu kullananlar ben çok kararsız kaldım alıp almakla ne diyorsun?
Kuzum girmeden önce işte ama akmasın etmesin diye tam birleşmeden önce sıkmak istedik biz. Bakalım işe yarayacak mı ben deniyim bi görelim spnuçları, ona göre alırsın bekle şimdilik. Ben düşük ya da dış gebelik kısmına inanmıyorum. Zaten çok yaygın düşük ve dış gebelik. Jelsiz çok yaygın. Jel kullanam biris ona bağlamıştır. Fayda gören çok ama
Benimkide horul horul uyuyor. Uyusun bakalım :KK59: toplasın enerjisini 😂
Uyusun uyusun birkaç güne çalışacak bolca😁
Hahaha hiç gülesim yoktu yaa 🤣 neler çekmişsin kız gece gece. Ama sıkıntı yapma sonuçta değerlendirdin günü. Spermler o jel olmasa da gideceği yeri biliyor sonuçta. Herkes de jel ile hamile kalmıyor dimi ama. İllaki faydası olur sıktığı kadarının. Sakin sakin çişini tut bekle azcık ilerlesinler spermcikler🤣
Sorma ya kabus gibiydi😂 öğrenmişlerdir yolu inşallah😁

X