Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Help mee kızlar benide görüüünnn

Iyi aksamlar kızlar. Yumurtlamadan bu yana 7 gün geçti ve bugün sürekli ağzım kuruyor sürekli su içme isteğim var. Sizce belirti olabilir mi bi fikriniz var mi

Aynı öyle mal gibi duruyorum inadına da çişim geldi
Hahaha hiç gülesim yoktu yaa neler çekmişsin kız gece gece. Ama sıkıntı yapma sonuçta değerlendirdin günü. Spermler o jel olmasa da gideceği yeri biliyor sonuçta. Herkes de jel ile hamile kalmıyor dimi ama. İllaki faydası olur sıktığı kadarının. Sakin sakin çişini tut bekle azcık ilerlesinler spermcikler

Iyi aksamlar kızlar. Yumurtlamadan bu yana 7 gün geçti ve bugün sürekli ağzım kuruyor sürekli su içme isteğim var. Sizce belirti olabilir mi bi fikriniz var mi
Aşılamadan sonra olmuştu progestan kullanıyordum onun tan etkisi diye düşünüyorum. Vücudunda fazla progesteron salgılandıysa olabilir diye düz mantık düşünebiliriz ama tabiki bunun bilimsel bir dayanağı yok kendimden yola çıkarak öyle düşündüm. İnşallah senin belirtin de bu olur test yapınca haber et kuzu

Insallah canım ya bakalim bu ay ovulasyon takip ettim ya sürekli kendimi dinliyorum çok fazla taktim kafama çok erken ama test yapmak için tutuyorum kendimi bir hafta tutabilsem kendimi çok iyi olacak

Kız Allah seni hahahshahshshshhs benimde geliyor yapmadan da uyuyamam valla 1-2 saat tutup sonra yapıyorum
1.5 saat tutabildim. Çişe raZıydım büyük de geldi puuuu bağırsaklarıma
Kuzum girmeden önce işte ama akmasın etmesin diye tam birleşmeden önce sıkmak istedik biz. Bakalım işe yarayacak mı ben deniyim bi görelim spnuçları, ona göre alırsın bekle şimdilik. Ben düşük ya da dış gebelik kısmına inanmıyorum. Zaten çok yaygın düşük ve dış gebelik. Jelsiz çok yaygın. Jel kullanam biris ona bağlamıştır. Fayda gören çok ama
Benimkide horul horul uyuyor. Uyusun bakalım toplasın enerjisini
Uyusun uyusun birkaç güne çalışacak bolca
Sorma ya kabus gibiydi öğrenmişlerdir yolu inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…