Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlaarr dayanamadım yaptım ve sonuç, Allah'ım nolur gerçek olsunnn 🙏🏻 5 dakika içinde böyleydi ☺️ predictor express sarı kutulu olan test, adet gecikmesindne itibaren yapin diyor ama ben iki gün kala yaptım böyle çıktı, inşallah hayal görmüyorumduur 😍 Mucizemmm16 Mucizemmm16 @000umutlu000 @Hayatlarrr @ @Lale95 @Safiye19 @Safransari @miresl @dceke S sultansultan90 R Random3
Kuzum hayal görmüyosun bende görüyorum 😍😍😍 koş kan ver aşko yada dur koşma yürüyerek sakin sakin git 🤭🤭❤❤

Kızlar sizde bakın var mı bişey 😢

Eklentiler

• 72D93973-E158-45D4-923B-21A1F0CF8380.jpeg
    72D93973-E158-45D4-923B-21A1F0CF8380.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 41
  • AD65F182-6370-4F67-8047-0F397B3E78AA.jpeg
    AD65F182-6370-4F67-8047-0F397B3E78AA.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 41
Evet faydalı olabilir kuzum. Bir de olmazsa hastaneye gidicez falan diyordun bu ay belki onunrahatlıpı vardı. Güzel oldu:)
Ama kötüyü anımsama lütfen, dilinden de o sözler çıkmasın. Kanda da doğrulanacak, bebiş de seninle, sağlıkla da kucağına alacaksın inşallah 🤍
dur M Mrs Electrical Engineer ı da etiketleyeyim sevinir :KK66: sen napıyosun bu arada canım kız bebiş mi geliyor sende de okudum sanki ama emin değilim biraz güncelle bizi
G Gzmyts53 hayırlı olsun kuzum gördüm çok sevindim. Rabbim bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Sanırım biz Aralık ayında üzülen anne adaylarını ayağımı sürükleyerek arkamdan getirdim. Sen R Random3 ben. Şimdi sıra bitliKedi bitliKedi de inşallah. Rabbim en kısa sürede onada sağlıklı sıhhatli bir şekilde nasip etsin.
M MiuLego sen ne yaptın canım benim. Var mı bir gelişme? doktor kontrolüne gittin mi? bak S sultansultan90 o kadar tedavi ile sonuç vermedi mfk ilaçları kullanınca 3 ay sonra hamile. acaba sende mi onun aldığı ilaçlardan kullansan?

G Gzmyts53 hayırlı olsun kuzum gördüm çok sevindim. Rabbim bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Sanırım biz Aralık ayında üzülen anne adaylarını ayağımı sürükleyerek arkamdan getirdim. Sen R Random3 ben. Şimdi sıra bitliKedi bitliKedi de inşallah. Rabbim en kısa sürede onada sağlıklı sıhhatli bir şekilde nasip etsin.
M MiuLego sen ne yaptın canım benim. Var mı bir gelişme? doktor kontrolüne gittin mi? bak S sultansultan90 o kadar tedavi ile sonuç vermedi mfk ilaçları kullanınca 3 ay sonra hamile. acaba sende mi onun aldığı ilaçlardan kullansan?
Amin canım inşallah, kanda da pozitifi görüp sağlıkla ilerler inşallah tek duam bu 🤲🏻 bir daha aynı üzüntüleri yaşamak istemem 😔 senin bebişin cinsiyeti belli olmuştur belkide 😍

Evet faydalı olabilir kuzum. Bir de olmazsa hastaneye gidicez falan diyordun bu ay belki onunrahatlıpı vardı. Güzel oldu:)
Ama kötüyü anımsama lütfen, dilinden de o sözler çıkmasın. Kanda da doğrulanacak, bebiş de seninle, sağlıkla da kucağına alacaksın inşallah 🤍
dur M Mrs Electrical Engineer ı da etiketleyeyim sevinir :KK66: sen napıyosun bu arada canım kız bebiş mi geliyor sende de okudum sanki ama emin değilim biraz güncelle bizi
Bu arada bebişi sormuşsun heyecandan ona cevap vermeyi unuttum. doktor büyük ihtimalle kız dedi ama fetal dna sonucunu bekliyoruz canım net birşey söylemek için. Oda 10 iş gününe çıkar dediler 17 gün oldu çıkmadı. Bende de biraz onun gerginiliği var canım.

Amin canım inşallah, kanda da pozitifi görüp sağlıkla ilerler inşallah tek duam bu 🤲🏻 bir daha aynı üzüntüleri yaşamak istemem 😔 senin bebişin cinsiyeti belli olmuştur belkide 😍
Büyük ihtimalle kız dedi doktorumuz 12. haftada. Sağlıklı sıhhatli olsun da cinsiyet hiç önemli değil kuzum. Dediğin gibi aynı üzüntüleri yaşamayalım yeter bize.

Niqu Niqu da mfkyla kaldı bgn oda M MiuLego Eş paketi asko dimi sizinde

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
M MiuLego 1 Temmuz❌
@Destinamm1 Temmuz:anneadayı:💕
@Helenk1 Temmuz:anneadayı:💕
@tugce21101 Temmuz:anneadayı: 💕
@YesiilZeytin1 Temmuz❌
@Brs16911 Temmuz❌
@lokum82 Temmuz❌
@miresl2 Temmuz❌
@lavinya-2 Temmuz❌
@nuresmagun2 Temmuz❌
@Ceren35102 Temmuz:anneadayı:💕
@ucge3 Temmuz❌
@bugdaycorci3 Temmuz❌
@Aycoregi13 Temmuz:anneadayı:💕
@filozofia3 Temmuz❌
G Gzmyts53 4 Temmuz❌
@leRonthavan4 Temmuz:anneadayı:💕
@iyilikperisi924 Temmuz❌
@Zennep4 Temmuz❌
@Rubella864 Temmuz❌
@littlelazydaisy4 Temmuz❌
@Feslegeen4 Temmuz❌
@ad0005 Temmuz❌
@sss355 Temmuz:anneadayı:💕
@Sunrseee5 Temmuz:anneadayı:💕
@Petunya5086 Temmuz❌
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz❌
@Marget-harry6 Temmuz❌
@Bebisee6 Temmuz❌
@Freeangel096 Temmuz❌
@anatomim7 Temmuz:anneadayı:💕
@Safransari7 Temmuz❌
@Nikinik7 Temmuz❌
@Edyy967 Temmuz:anneadayı:💕
@tsgmze7 Temmuz:anneadayı:💕
@Ela967 Temmuz❌
@zehra127 Temmuz❌
@Elif_edanur_61_618 Temmuz❌
@MellyMel_8 Temmuz❌
@Sevm578 Temmuz❌
@wish24018 Temmuz:anneadayı:💕
@Arasdefne9 Temmuz❌
@tubiiloji9 Temmuz❌
@ZorluBekleyis9 Temmuz❌
@smadml9 Temmuz❌
@Kimdemi389 Temmuz❌
@Premses09 Temmuz❌
Childdevelopment Childdevelopment 10 Temmuz❌
@Veziir10 Temmuz❌
@Hayatlarrr10 Temmuz❌
@beautifulwoman10 Temmuz❌
@mucizeyimben10 Temmuz❌
@mydreams9310 Temmuz❌
@zeytinduasi10 Temmuz:anneadayı:💕
@bshk1993[/USER]11 Temmuz❌
@Gurmegelinn11 Temmuz❌
@Minik2311 Temmuz❌
Mucizemmm16 Mucizemmm16 12 Temmuz❌
@Gul199612 Temmuz❌
@mucizegibisin13 Temmuz❌
@Beybiumutlari13 Temmuz❌
@akgnss15 Temmuz❌
@ozguss15 Temmuz:anneadayı:💕
@Damlafzt15 Temmuz❌
@lckystr15 Temmuz❌
@midnattsol15 Temmuz❌
H handan021 15 Temmuz❌
@Senaari15 Temmuz❌
@Ihlamurseven16 Temmuz❌
@iremgns16 Temmuz:anneadayı:💕
@simcook16 Temmuz❌
@aysesngul16 Temmuz❌
@thepinklawyer17 Temmuz❌
@loveprayeat17 Temmuz❌
@Devakus17 Temmuz❌
@bengisuuu17 Temmuz❌
@sfk_busem17 Temmuz❌
@Safiye1918 Temmuz❌
@esracaheleyan18 Temmuz❌
@cerenay00018 Temmuz❌
@angel000318 Temmuz❌
@eoeo62118 Temmuz:anneadayı:💕
@Hickimsee18 Temmuz❌
@turuncu agac19 Temmuz❌
@pokuhantes19 Temmuz❌
@yase0919 Temmuz❌
@Feyzacim20 Temmuz❌
R Random3 20 Temmuz:anneadayı:💕
@mnekse20 Temmuz❌
@Eslem123420 Temmuz❌
@pozitifbiri20 Temmuz❌
@heartzzz20 Temmuz❌
@SerSemAl21 Temmuz❌
@CloudCloud21 Temmuz❌
@ASENK21 Temmuz❌
@sonsuzaskk21 Temmuz❌
@Kumrlmmm21 Temmuz❌
@tubacikom22 Temmuz❌
@teacher__23 Temmuz❌
@sadecemayn23 Temmuz❌
@Lale9523 Temmuz❌
@Bluepinkkk23 Temmuz❌
@Chheesecake23 Temmuz❌
Kadermelisa Kadermelisa 24 Temmuz❌
@bilemegec24 Temmuz
@Seheerr12524 Temmuz
@livey0urlifee24 Temmuz
@merve441626 Temmuz:anneadayı:💕
@Clarkkent26 Temmuz❌
@Kelebekaysee26 Temmuz
@Nare19627 Temmuz:anneadayı:💕
@000umutlu00027 Temmuz❌
@1fafeyla27 Temmuz❌
@tuntice27 Temmuz❌
@canancan1127 Temmuz❌
@loirily27 Temmuz❌
@Lavinya5829 Temmuz
@Ozlenenhanim29 Temmuz❌
@Melekonline29 Temmuz❌
@laviniam_1229 Temmuz
@baharmustafa29 Temmuz❌
@filozofia30 Temmuz❌
@Gul202230 Temmuz
@zehra1230 Temmuz❌
@ad00031 Temmuz❌
@dceke31 Temmuz❌
@busram9231 Temmuz
@Asmakonak31 Temmuz❌
S sultansultan90 31 Temmuz:anneadayı:💕
@Bulutgillerden31 Temmuz

Kuzum ben çalışmalara devam işte. Dün çatlama günümdü bakalım 15 güne belli olur. Mfk aldım ben de 1 ay bitecek 2 gün sonra. 2 aylık almıştım devam edicem. Niqu ve sultan mfk ile oldu. Yani kullanıyorlardı mfk ürünü ve yöntemini. Bakalım 1 aydır kullanıyorum inşallah bana da fayda eder.

Sen ve bebiş nasılsınız?

Bu arada bebişi sormuşsun heyecandan ona cevap vermeyi unuttum. doktor büyük ihtimalle kız dedi ama fetal dna sonucunu bekliyoruz canım net birşey söylemek için. Oda 10 iş gününe çıkar dediler 17 gün oldu çıkmadı. Bende de biraz onun gerginiliği var canım.
Ay bekletmesinler ya çıksın hadi. Mutlaka haber ver şütfen benim aklım kalıyor. Kız bebek bayılırım🤩

X