Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bende bu aydan ümidimi kesip dün almıştım 😅 bakalım artık 😅 anlatsana biraz nasıl yaptınız 🤣🤣🤣🤣 Kemal Sunal ın evlenen çiftleri görüp soru yağmuruna tuttuğu gibi bende çift çizgi görenleri görünce sorular sormak istiyorum hep 🙈🙈😂😂😂
😂😂😂😂 Ben aylardır negatif görüyordum bu ay adetimi bekliyordum doktora gitmek için. Eşim zaten doktora gidicez hadi son bi kez şansımızı deneyelim dedi. Bana ovulasyon testi alıp geldi 🤣 kendi de pekmezden nefret eder kusar yani ama zorla keçi boynuzu özü yedi her gün 😂 yumurtlama günlerini değerlendirdim. 22 Temmuz yumurtlamaydı ama ayni gece yumurtam çatladı, 24 Temmuz tekrar pik oldu 25 Temmuz tamamen çatladı. Bu günleri hep degerlendirdik ama hangi yumurtlama da tuttu bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ hic öyle ayaklarımı falan da dikmedim yarım saat falan yatmisimdir 😅 yumurtlamadan bir hafta sonra da adet ağrısı gibi agrim oldu aksama kadar, o gün de 6 saat arayla akıntıyla karışık lekelenmem oldu bitti. Birde adete 4 gün kala ovulasyon testim koyulasmaya başladı hatta dün nerdeyse pikti. İşte bugün de test yapinca böyle çıktı:)

😂😂😂😂 Ben aylardır negatif görüyordum bu ay adetimi bekliyordum doktora gitmek için. Eşim zaten doktora gidicez hadi son bi kez şansımızı deneyelim dedi. Bana ovulasyon testi alıp geldi 🤣 kendi de pekmezden nefret eder kusar yani ama zorla keçi boynuzu özü yedi her gün 😂 yumurtlama günlerini değerlendirdim. 22 Temmuz yumurtlamaydı ama ayni gece yumurtam çatladı, 24 Temmuz tekrar pik oldu 25 Temmuz tamamen çatladı. Bu günleri hep degerlendirdik ama hangi yumurtlama da tuttu bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ hic öyle ayaklarımı falan da dikmedim yarım saat falan yatmisimdir 😅 yumurtlamadan bir hafta sonra da adet ağrısı gibi agrim oldu aksama kadar, o gün de 6 saat arayla akıntıyla karışık lekelenmem oldu bitti. Birde adete 4 gün kala ovulasyon testim koyulasmaya başladı hatta dün nerdeyse pikti. İşte bugün de test yapinca böyle çıktı:)
Benimde yarın dr randevum var ve adet günüm öbürgün 😃 bizde bu ay öylesine yaptık bişeyler zaten doktora gidecez diye ama sen böyle anlatınca içime umut oldu ama ben hiç ovü testi yapmadım.
Geçen ay bu konuyu ben sormuştum ovü ile hamilelik öğrenilir mi diye bazıları hayır demişti ama bak sen bunun canlı örneği oldun 😍 çok sevindim İnan yarın hemen kan ver 💕🍀

Benimde yarın dr randevum var ve adet günüm öbürgün 😃 bizde bu ay öylesine yaptık bişeyler zaten doktora gidecez diye ama sen böyle anlatınca içime umut oldu ama ben hiç ovü testi yapmadım.
Geçen ay bu konuyu ben sormuştum ovü ile hamilelik öğrenilir mi diye bazıları hayır demişti ama bak sen bunun canlı örneği oldun 😍 çok sevindim İnan yarın hemen kan ver 💕🍀
Canim benim hep adet öncesi son 4-5 gunde hep ovulasyon testlerim koyulasir. O yuzden net bilgi degil koyulasmasi hamileliktir diye burda birkac arkadasinda o sekilde oluyor.hatta dün adetliyken ovulasyon yaptim pozitif di.

Bu akşam bile verebilirim 😍

Eklentiler

• SAVE_20220803_105856.jpg
    SAVE_20220803_105856.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 42
Bazen belli olabiliyor bazen olmayadabiliyor 🤷🏻‍♀️ vücudu tanımak lazım aslında benim adete yakın ovulasyon testim de hic bisey cikmaz cok cok silik çıkar koyu çıkınca haliyle şüphelendim biraz ☺️

Ayyy gördüm gördümm allahıııımm çok sevindim aşkıııım 🥹❤️ şükürler olsun biriniz daha yaaa. Ama çok sinir oluyorum Mart'ta değilsiniz. Sizin için mecbur nisana da yazdırıcam adımı 🤣🤣
Yaaa bide bu express olan 50 hcg ve üstünü algılıyormuş 😍 benimde karnımda kelebekler uçuşuyor sanki cok tuhafım🙈 belki aksama kan veririm😍

Tamam şimdi burnundan nefes al, ağzından ver, sakin ol aşko kasım kasım germe çocuğu 🤣 hemen git kan ver çatlarım ben
Off valla merkeze uzağım, oğlumla da minibüs falan hiç çekilmiyor. Eşimi aradım şimdi yoğun ama çıkmaya calisicam götürürüm seni dedi 😍

Ben biliyordum zaten hamile olduğunu, normalde kimseye de ısrar etmem test yap diye ama sana yap demiştim, iyi ki dedik ya 😍😍 inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım 🌺🌺
İyiki dediniz iyiki, direniyordum bende yapmamak için 😍 kan da dogrulanirsa belirtilerimide yazicam, bu ay her zamankinden farklıydı çünkü 😍

X