Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ben reglden bir gün önce yaptım t çizgisi c den koyu çıktı dün gebelik testi aldım ondada pozitifi gördüm bence denemelisin hamileyken t daha koyu görünüyor ☺️
Yaaa 😍 ay hayırlı olsun canım valla bu ay uğurlu geldi sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 💕
Bilemedim valla ben yapsam mı yapmasam mı

Eklentiler

• 16595313625207190317630805217930.jpg
    16595313625207190317630805217930.jpg
    143,7 KB · Görüntüleme: 36
Canım sen regl tarihinden kaç gün öncesinden ovulasyon testi yapmaya başladın, ben de başlayayım diyorum🙈
4 gün kala başladım ya 2 gün önce, lekelenme oldu ya benim dedim bakayım ovulasyon nasıl çıkacak (adete yakin benim hep silik çıkar) koyu çıktı biraz, ertesi gün daha da koyulaştı, bugünde koyu. Hamilelik varsa adet geçince t çizgisi patlicak gibi kıpkırmızı oluyormuş

4 gün kala başladım ya 2 gün önce, lekelenme oldu ya benim dedim bakayım ovulasyon nasıl çıkacak (adete yakin benim hep silik çıkar) koyu çıktı biraz, ertesi gün daha da koyulaştı, bugünde koyu. Hamilelik varsa adet geçince t çizgisi patlicak gibi kıpkırmızı oluyormuş
Tamam canım teşekkür ederim 🌺🌺🥰

canım ne zaman kan vereceksın ?

Bu akşam yada yarın sonucu paylaşırım sizinle muhakkak canım
Bekliyoruz canım 🥰 Ben doktora gitmeyi erteledim mfk denemek istedim mfk temel eş paketi sipariş verdim az önce çok çılgınca oldu bir anda karar verip aldım ama 🤣🤣🤣ek olarak kendim için adendo advictor eşim için azoperm siparişi verdim hayırlısı

Bekliyoruz canım 🥰 Ben doktora gitmeyi erteledim mfk denemek istedim mfk temel eş paketi sipariş verdim az önce çok çılgınca oldu bir anda karar verip aldım ama 🤣🤣🤣ek olarak kendim için adendo advictor eşim için azoperm siparişi verdim hayırlısı
İyi yaptın canım cok hamile kalan var onunla, şifa olsun bebiş getirsin ❤️

X