Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet canım daha taşınmadık çarşamba günü yola çıkıcaz Allah nasip ederse 🙏 bende 29 temmuza randevu aldım üniversite hastanesinden şehir hastanesinden memun olan yokmuş sanırım
Şehir hastanesini tavsiye etmem gerçekten her zaman çok kalabalık ve dolayısıyla her hastaya ayrılan süre çok az. Zaten psikolojik olarak zor olan süreci daha da zorlaştırıyor. Üniversite hastanesinde eşim burun ameliyatı oldu bikaç gün kaldık. Poliklinikleri de gayet güzel ve yeniydi. Kadın doğum bölümüne hiç gitmedim ama daha iyi olacağını düşünüyorum. 😊 geldiğinde yapabileceğim birşey olursa yardımcı olmaktan mutlu olurum. Ev bigadiçte mi merkezde mi olacak ?

Benim de adet olacak gibi ağrım var çok gerginim falan.

Neyse kuzum vardır bi hayır😔
Tabi ki. Benim ilk aydı zaten. Acele etmemek strese girmemek lazım. Sadece belirtilerim olduğu için olduğunu düşünmüştüm ama tutunamadı galiba. Adetim de 3 gün erken geldi zaten.

Senin olur inşallah ❤️

Benim bugün de negatif çıktı canım ama istersen bi kan ver
Benimde dün sabah erken gebelik negatifti sanmiyorum yoktur bebek falan..antibiyotik yine ictim parolda ictim sirkeli suyla gargara yaptim. Hayirlisi olsun artik. Cok bitkinim cocuklarla ilgilenemiyorum hic yemek soyliycm birazdan onlara disardan. Benim canim bisey istemiyor😔

Size de çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin Mucizemmm16 Mucizemmm16 M Mavimiresl nasılsınız kızlar?
Kuzum iyi değilim ya 😐 hiç düzelme yok bende ilaçları kullanıyorum ama henüz bişey yok. Zaten bide hastayız ya hepimiz kızın da gözü mikrop kapmış onunla da uğraşıyorum damla aldım çay koydum bana mısın demiyo nasıl oldu anlamadık kurtulamadık hastalıklardan bi türlü. Sen nasılsın kuzum kızın nasıl oldu?

Kuzum iyi değilim ya 😐 hiç düzelme yok bende ilaçları kullanıyorum ama henüz bişey yok. Zaten bide hastayız ya hepimiz kızın da gözü mikrop kapmış onunla da uğraşıyorum damla aldım çay koydum bana mısın demiyo nasıl oldu anlamadık kurtulamadık hastalıklardan bi türlü. Sen nasılsın kuzum kızın nasıl oldu?
Ben bugün regl oldum 27. Gün demek ki adet düzenim değişmedi. Ben de kızla uğraşıyorum yarın dönüyoruz artık evimize

X