Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Noldu size böyle bebeğim yaaa 😔 çok geçmiş olsun dikkat et kendine iyi beslen
Salgindir gidiyor. Bide bizim ev cok sicak klima cok aciyoruz. Ben yine dengeliyorum ama esimin yeğenleri burdaydi kac gundur onlar cok acti sanirim fazlasida beni etkiledi. Yada salgin oldum bilmiyorum 😔

Atesi cikiyor viruslerle savasiyor en azindan vucut benim atesim cikmiyor son 1 senedir soguk ates diyolar ya o sekilde oluyorum vucudum donuyor. Korona bile oldum ateşim cikmadi🤷🏼‍♀️ Doktor bile şaşırıyor anlamis degiliz. Ay bende cok huysuz oluyorum hasta olunca kuzum üşüyor ya o ondan öyle oluyor halide yoktur. Bende simdi tekrardan acile gitcem ekstradan yaZsinlar fisfis falan bademcik icin iyi degilim
Her vücudun tepkisi başka okuyor demekki senin vücudun da bu şekilde direniyordur canım. Eşimde serumlardan sonra yanıyorum diyor ama soğuk soğuk ter atıyor anlamıyorum. Klimayı kapatıyorum daha kötü olmasın diye ama açtırıyor.

Kuzu kovid testi verdin mi. Yeni belirtilerde en belirgin olan boğaz ağrısıymış

Antibiyotik başlamadın mı canım? Kıyamam ya boğaz ağrısı da beter bir şey
Basladim. Adetime 9 gün var takvime göre yani. Yumurtlama nin akıntıyi gördüğüm günden sayarsam bugun 11 ertesi günden sayarsam bugun 10. Günü. Acile gitsem kan versem varsa cikarmi antibiyotik içiyorum cunku muallakta kaldim

Her vücudun tepkisi başka okuyor demekki senin vücudun da bu şekilde direniyordur canım. Eşimde serumlardan sonra yanıyorum diyor ama soğuk soğuk ter atıyor anlamıyorum. Klimayı kapatıyorum daha kötü olmasın diye ama açtırıyor.

Kuzu kovid testi verdin mi. Yeni belirtilerde en belirgin olan boğaz ağrısıymış
Dün gittim ben bademciklerim bembeyaz olmus tonsilit dedi. Gerek duymadi covit testine falan yonlendirmedi. Zaten her sene ben bu sekilde oluyorum. Yani tonsilittir farkli degilim cunku sismiş bademciklerim. Lenflerim agriuo

Kızlar çatlamaya geçmiş dün gece de yaptım alttaki gibiydi hemen çatladı mı ne oldu 🙄 bu ay iyi yumurtlama olmadı bence daha koyu çıkmasını bekliyodum

Eklentiler

• IMG_20220723_112558.jpg
    IMG_20220723_112558.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 46
Dün gittim ben bademciklerim bembeyaz olmus tonsilit dedi. Gerek duymadi covit testine falan yonlendirmedi. Zaten her sene ben bu sekilde oluyorum. Yani tonsilittir farkli degilim cunku sismiş bademciklerim. Lenflerim agriuo
Çok geçmiş olsun canım inşallah hemen atlatırsın🙏

miraclebeyb miraclebeyb Safransari Safransari hanımlar sizce yumurtlama ve çatlama olmuş mu? Ben bugün daha koyu beklerken açıldı rengi tam olgunlasamadan mı çatladı acaba 😕

Eklentiler

• IMG_20220723_121552.jpg
    IMG_20220723_121552.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 26
miraclebeyb miraclebeyb Safransari Safransari hanımlar sizce yumurtlama ve çatlama olmuş mu? Ben bugün daha koyu beklerken açıldı rengi tam olgunlasamadan mı çatladı acaba 😕
Canim üsteki yumurtlama olmuş.
Testleri 24 saatte bir yaptığımızdan tam kirmiziliga denk gelmemiş olabiliyoruz.
6 saatte bir yapsak görürüz aslında kirmiziligi.

Sen bugünü bir güzel değerlendir 😉
Oğlan ne zaman sünnet oluyordu ?

Canim üsteki yumurtlama olmuş.
Testleri 24 saatte bir yaptığımızdan tam kirmiziliga denk gelmemiş olabiliyoruz.
6 saatte bir yapsak görürüz aslında kirmiziligi.

Sen bugünü bir güzel değerlendir 😉
Oğlan ne zaman sünnet oluyordu ?
Dünkü testte yani üsttekinde 1 buçuk saat önce sıvı alımı yapmıştım ondan olabilir mi? Dün geceyi değerlendirdim.
Dünde doktordaydım ama doktor oğlumu sünnet yapmak istemedi daha 4 yaşında diyor. 2017 Ağustos dogumlu nasıl 4 yaşında oluyor anlamadım 5 yaşını bitirecek aslında. Ya bebekken yaptıracaktık yada 5 yaşını doldurunca dedi, şimdi psikolojik olarak etkilenebilir zaten çok korkuyor seneye yapalım dedi. Madem bekledik bir sene daha bekleyelim bakalım

Basladim. Adetime 9 gün var takvime göre yani. Yumurtlama nin akıntıyi gördüğüm günden sayarsam bugun 11 ertesi günden sayarsam bugun 10. Günü. Acile gitsem kan versem varsa cikarmi antibiyotik içiyorum cunku muallakta kaldim
Çok ortada bir süre kuzum ya ama git en azından için rahat etsin canım benim

X