Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Slm kızlar nasılsınız 💖bayadir yazmıyorum geçmiş olsun hasta olanlara Allah şifalar versin bir salgindir gidiyor dikkat edin kendinize bol meyve ve vitamin alın hamile olanları tebrik ediyorum diyer arkadaşlarimada rabbim tez vakitte nasip etsin inşallah Moral bozmak yok tam gaz devam 🥰😇
Sağol kuzum idare etmeye çalışıyoruz işte sen nasılsın nasıl gidiyor? ❤❤😍😍

Dün gece adet oldum. Bebiş tutunmaya çalıştı ama tutunamadı sanırım. Bana çarpı atın. Kalan arkadaşların bu ay gönlünce olsun inşallah. ❤️

Kiz niye bi hayirli olsun demedin o zaman 😂😂😂 yok yok ovulasyon testi bunlar yumurta kovalıyorum 😂😂😂
Bir kere kalpli emoji gönderdim bir kerede layık attım 🤭🤭🤭 bı baktım bu gebelik testi değil galiba dedim her gün her gün atıyorsun birde düşünsene hayırlı olsun diyorum gurupta ki diğer kızlarda bana güldüreceksin 😂😂😂 rabbim en yakın zamanda güzel haberler almayı bize nasip etsin İnşALLAH 👩‍🍼

Kuzum duş alabilse çok iyi olur aslında bide temiz hava alsın çok iyi geliyo. Çok geçmiş olsun bebeğim 😔 benim eşimde hasta onada geçti hastalık demin bi sarıldım yanıyo adam hemen iburamini dayadım şimdi düştü daha yeni yeni ter atıyo noluyo bize ya 😭
Bence bu ay ki topigin ismini Ağustos hastalari olarak değiştirelim hepimiz hastalandik 😂 G Gzmyts53

Hayır canım benim ki ofis histereskopiydi tanı koymak amaçlı sadece kamerayla bakıldı müdahale edilmedi 🥺
Amin canım inşallah güzel haberler verirsin test yaptığında etiketle mutlaka. Birde yanlış hatırlamıyorsam balıkesirdeydin değilmi sen de?
Testi 30unda yapıcam etiketlerim mutlaka 🥰 Evet Balıkesir’deyim siz taşındınız mı tayin yeri Bigadiç çıkmıştı galiba?

Testi 30unda yapıcam etiketlerim mutlaka 🥰 Evet Balıkesir’deyim siz taşındınız mı tayin yeri Bigadiç çıkmıştı galiba?
Evet canım daha taşınmadık çarşamba günü yola çıkıcaz Allah nasip ederse 🙏 bende 29 temmuza randevu aldım üniversite hastanesinden şehir hastanesinden memun olan yokmuş sanırım

Gecmis olsun canim nedir bu ya kiriliyoruz resmen bende ayni sekildeyim
Aşko valla anlamadım gitti ya gece ateşi düştü ne güzel uyudu sabaha karşı üşüyorum diyor klimayı kapattık yok üzerine yorgan aldı. Bi de aksi asla dediğimi yapmıyo. Sabah ateşi var diyorum üzerini çıkaralım alnına falan bez koyayım yok asla dokundurmuyor kendine. Zar zor acile gittik serum falan yedi inşallah toparlar ya

Geçmiş olsun, benim de bademciklerim iltihaplanmış. Acile gittiğimde birçok kişinin de öyle olduğunu öğrendim. Bulaşıcı bir şey mi acaba? Nasıl bu kadar yaygın?
Tanidiklarimdan iki kişi bu durumdan gunlerce hastanede yatti. Kimi gorsem ayni şikayetler. Bence salgin bulasici. İnsallah cocuklara bulasmaz ya ben bi sekilde atlatirim ama cocuklar hasta olursa zor. Oglumun bademcikleri yok ama kizimida etkiler

Aşko valla anlamadım gitti ya gece ateşi düştü ne güzel uyudu sabaha karşı üşüyorum diyor klimayı kapattık yok üzerine yorgan aldı. Bi de aksi asla dediğimi yapmıyo. Sabah ateşi var diyorum üzerini çıkaralım alnına falan bez koyayım yok asla dokundurmuyor kendine. Zar zor acile gittik serum falan yedi inşallah toparlar ya
Atesi cikiyor viruslerle savasiyor en azindan vucut benim atesim cikmiyor son 1 senedir soguk ates diyolar ya o sekilde oluyorum vucudum donuyor. Korona bile oldum ateşim cikmadi🤷🏼‍♀️ Doktor bile şaşırıyor anlamis degiliz. Ay bende cok huysuz oluyorum hasta olunca kuzum üşüyor ya o ondan öyle oluyor halide yoktur. Bende simdi tekrardan acile gitcem ekstradan yaZsinlar fisfis falan bademcik icin iyi degilim

Bir kere kalpli emoji gönderdim bir kerede layık attım 🤭🤭🤭 bı baktım bu gebelik testi değil galiba dedim her gün her gün atıyorsun birde düşünsene hayırlı olsun diyorum gurupta ki diğer kızlarda bana güldüreceksin 😂😂😂 rabbim en yakın zamanda güzel haberler almayı bize nasip etsin İnşALLAH 👩‍🍼
Amiiin canım inşallah 🤍🤍

X