Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Halsiz bitkin 😩 simdi dusa girdim çıktım. Senin halsizligin daha iyimi kendine geldinmi biraz. Gebelik grubu degil hasta olanlar grubu olduk resmen ya
İyi gelir inşallah duş kuzum. Valla ya ☹ bende halsizim canım hiç bişey yemek istemiyo yemek yiyemiyorum ama evde herkes hasta olunca mecbur ayaktayım kuzum kız hasta eşim hasta bir sürü iş var evde çamaşır makinam bozuldu yakında donsuz gezcez herşey kirlide bekliyo 😂😂

İyim diyim iyi olayım canm bulantilarla geçiyor gittikçe artıyor açlıktan midem kaziniyor😔 ama çok şükür bunun için yıllardır bekliyorum sağlıkla gelsin yeterki
İyi ol kuzum inşallah az daha sabır geçicek bu zamanlar zorluyo ama sonu güzel❤❤ ayy yemek bitememek çok kötü biliyorum canının istediği bişeyleri yemeye çalış kuzum

İyi gelir inşallah duş kuzum. Valla ya ☹ bende halsizim canım hiç bişey yemek istemiyo yemek yiyemiyorum ama evde herkes hasta olunca mecbur ayaktayım kuzum kız hasta eşim hasta bir sürü iş var evde çamaşır makinam bozuldu yakında donsuz gezcez herşey kirlide bekliyo 😂😂
Allah yardimcin olsun. Bende bi makina attim salmak istemiyorum sonra isin icinden hic cikamiyorum. Biran önce yapsinlar camasir makinasını gecmis olsun sizinkilerede döndün mü tatilden

Benimde dün sabah erken gebelik negatifti sanmiyorum yoktur bebek falan..antibiyotik yine ictim parolda ictim sirkeli suyla gargara yaptim. Hayirlisi olsun artik. Cok bitkinim cocuklarla ilgilenemiyorum hic yemek soyliycm birazdan onlara disardan. Benim canim bisey istemiyor😔
Kuzu ne oldu size böyle ya

Allah yardimcin olsun. Bende bi makina attim salmak istemiyorum sonra isin icinden hic cikamiyorum. Biran önce yapsinlar camasir makinasını gecmis olsun sizinkilerede döndün mü tatilden
Sağol kuzum. Perşembe sabah döndük aşko geldiğimizden beri çalışmıyo vicdansız önceside can çekişiyodu zaten şimdi tık yok 🙄 ömrü dolmuş artık makinenin kuzum ikinci elden baktık az önce 2600 lira dedi tatile gittik masraf yaptık boşyere simdi kaldık parasız değseydi bari gittiğimize 😕

Eklentiler

• 16585914399885611238301605272172.jpg
    16585914399885611238301605272172.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 24
Sağol kuzum. Perşembe sabah döndük aşko geldiğimizden beri çalışmıyo vicdansız önceside can çekişiyodu zaten şimdi tık yok 🙄 ömrü dolmuş artık makinenin kuzum ikinci elden baktık az önce 2600 lira dedi tatile gittik masraf yaptık boşyere simdi kaldık parasız değseydi bari gittiğimize 😕
Bi sekilde cikacakmis para oda öyle cikmis gerçekten şu devirde hersey ates pahasi olmus. Tamirci cagir bide bakalim cagirdinmi sordunmu hiç belki yapilir daha az masrafla

Kasığımda ara ara giren sancı gibi ağrım var, sık gazım var, baş ağrım hafif baş dönmen var reglim gecikti ama test yapıyorum negatif. Ben anlamadım bu işi ya 😅

Bi sekilde cikacakmis para oda öyle cikmis gerçekten şu devirde hersey ates pahasi olmus. Tamirci cagir bide bakalim cagirdinmi sordunmu hiç belki yapilir daha az masrafla
Her defasında daha da pahalı oluyo hersey Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻Kuzum ön taraftaki düğmelerin olduğu yerde bi sorun var bide en son sıkarken şangır şungur sesler geliyodu arkasından çokta gürültülü sıkıyodu sanırsın uçak kalkıyo evden 😅 her düğme çalışıyo başlatma düğmesi çalışmıyo basıyoda sanırım düğme panelinin tamamen değişmesi gerek çünkü söktük iç düğme de basıyo ama devreye girmiyo zaten orası bozulmasa kazanda sıkıntısı vardı zaten idare etmeye çalışıyodum ama dayanamadı daha fazla 🤣 dün çok sinirlendim vurdum makineye elim ağrıyo hala zaten 😅😅

X