Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Neden test yapmadınız? Benim bat da 23 temmuz birkaç gün önce silik çıktı benim testim. Bugün biraz daha koyulaştı. Yapsanız çıkar aslında.

Adetime daha 15 gun var sizce gebelik varmi alttaki denemr icin yaptigim suya bastirdigim test kale almayin usttekine bakin

Eklentiler

• 20220721_020118.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 61
  • 20220721_014605.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 62
Adetime daha 15 gun var sizce gebelik varmi alttaki denemr icin yaptigim suya bastirdigim test kale almayin usttekine bakin
Kaç günde bi adet oluyorsunuz yumurtlama tarihinizi söylerseniz belki yardımcı oluruz.. aksi takdirde adete 15 gün kala gebelik öğrenmek mucize ötesi

Kaç günde bi adet oluyorsunuz yumurtlama tarihinizi söylerseniz belki yardımcı oluruz.. aksi takdirde adete 15 gün kala gebelik öğrenmek mucize ötesi
25 gunde 1 adet oluyorum ayda 2 kez yumurtlayabiliyorum misal adetten hemen onceki gun yumurtladim eminim..
Bu testler kac betayi olcuyo acaba..

25 gunde 1 adet oluyorum ayda 2 kez yumurtlayabiliyorum misal adetten hemen onceki gun yumurtladim eminim..
Bu testler kac betayi olcuyo acaba..
HCG testi çok yapmadığım için açıkçası bilmiyorum markaya göre de değişiyor sanırım. Hafif bı çizgi görüyorum ama gözüm beni yanıltıyor olabilir. Adet kanamaniz yumurtlamanın ertesi günü mü geldi mi normal kanama mıydı

Benim geçen ay yumurta gelişti çatladı ama döllenmedi ona istinaden aşılamaya beklediğimden hızlı geçtik dediğin gibi umarım nokta atışı olmuştur ne kadar içten yazmışsın enerjini okurken hissettim ben de aynı hisler içindeyim senin için. Hatta yakın zamanlarda bebiklerimize kavuşacağımıza inanıyorum

Valla aynen 1 gun once geldo yumurtlama 2.ci yumurtlayisimdi. Kanama 3.gun kesildi anlamadim ama ustunr gorme olamaz cunku supheli iliskim yok 1 ay oncesinr dair... bunuda az önce yaptım

Eklentiler

• 20220721_175209.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 54
Canim ne ara yumurtladin da daha adetine 15 gün var test yaptin yahu
Adet oncesi yumurtladim canim ordan biliyorum valla basim donup midem bulandi migrende gelince ilk hamilelik belirtim hemen yaptim valla cikti bak smdi bisaha yaptim bidaha cikti

Eklentiler

• 20220721_175209.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…