Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

25 gunde 1 adet oluyorum ayda 2 kez yumurtlayabiliyorum misal adetten hemen onceki gun yumurtladim eminim..
Bu testler kac betayi olcuyo acaba..
Canim adetten onceki gun nasil yumurtlama oldu nasil eminsin testle yada doktor kontrolümü. Bu arada bende genelde iki kez yumurtlarim doktor erken menopoz olabilirsin dedi. Ve ailemdede genetik erken menopoz.

Kizlar yumurtlamam 2 gün falan geçti tek tarafli ağrı cok var ya sizce neden enfeksiyon falan mi kaptim
İnsallah bebekdir.

Ben en son pazar günü degerlendirdim bugun persembe hala bisey yapmadik yumurtlama olduysa o aralarda 2. Kez falan olduda bitti masallah bugun degerlendirme yapabilirmiyim bilmiyorum cok yoruldum kv demin evi tasindi yerlestirdik..

ha bide gıybet var kızlar kv dem her zamanki oldugu gibi tasinma telasindaki eve daha dogalgaz acilmadi düşün yani yemek yapilamiyo bile heryer heryerde ben 2 cocuk kapida oynuyo kendi cocugumuza bakmaktan aciz kalmisiz bu eve eltimin cocuklarini cagirdi köyden en az 7-8 sefer aradi en son geldi cocuklar aradan vakit gecti isler bitti cocuklar ne yiyecek falan dendi burdanda kv de mevlid e gitcekti yani cocuklar kaldi bende. Bende dedim anne hem ev tasiyorsun hemde peşine cocuk getiriyorsun dedim agzim susmadi yani dediki cocuklar merak etti gelmek isteri napim ben babanneyim cocuklar arasinda haksizlik yaptigimi diyosunuz alir giderim cocuklari falan bilmem ne diyip iki gozyasi döktü eşim sesini cikarmadi bende dedim kötü niyetle demedimde anne biz bunaliyoruz boyle zamanlrda benim cocuklarim bile beni zorluyor falan dedim. Sonrada bisey yokmus gibi davrandı

Peni silun :))) ben agustosa gidiorm

İyi demişsiniz bence . Ağlayacak bir durum yok boşverin sizde bişey yokmuş gibi davranın 3.cü çocuk mu düşünüyorsunuz

Eşin susarak senin tarafında olduğunu belli etmiş iyi olmus bir nevi, zaten öyle olunca ağlarlar hep
Kaynanası iyi olan var mı ya çok merak ediyorum gerçekten varsa sırrı nedir bize de söylesin

Canim adetten onceki gun nasil yumurtlama oldu nasil eminsin testle yada doktor kontrolümü. Bu arada bende genelde iki kez yumurtlarim doktor erken menopoz olabilirsin dedi. Ve ailemdede genetik erken menopoz.
Yok baya her ay gördüğüm yumurtlama akintisi sumuksu yapiskan seyi gördüm ben hep cift yumurtluyorum bir kere cift gebelik oykum var babam ikiz anne trxm ikiz o yüzden yuksek ihtimal ikiz hamile olabilirim beta ondan hizli cikti baska aciklamam yok valla sastim kaldim

Bencede böyle zamanlarda cocuklar insana daha da ağırlık olur yük olur. İs çıkarırlar biraz yersiz olmus hele yerlesin sonra cagir ben olsam bende derdim valla içimde tutamazdim. İyi yaptin söyledin benve kırıcı olmamak sartiyla söylenebilir. Bebek değil bence çiçeğim ya ben iki gün önce yumurtladim saniyordim ama bugün cok kasik ağrım var yumurtlama gibi ama tuhaf olan akinti yok. Acaba bugun catlama mi ağrı olan günü mü değerlendirmek gerekirdi öncesi mi sonrasi mi beynim durdu şuan doğrusu neydi

Yaaa ne güzel maşallah yaaa Allah sağlıklı gebelikler hayirli evlatlar nasip etsin canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…