Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ayy benim kafam daha önce hiç böyle deniz yüzünden enfeksiyon kapmadım ki hiçte aklıma gelmemişti kuzum ya ne biliyim ıslak kalma konusu hiç aklıma gelmezdi kırk yıl düşünsem sadece ben bikininin üstüne şort giymiştim o benim kızın şortuydu kendi şortum büyük geliyo diye onun kini giydim o rahatsız etti herhalde diye düşündüm rahattım ama farketmedim sandım. Su sıcaksa içinden çıkmam aşko ama soğuksa da asla giremiyorum çünkü çıkınca üşümekten dişlerim birbirine vura vura zor ısınıyorum

Çok teşekkür ederim canım bugün bakacağım çok sağol

Aaa çok sevindim umarım nokta atışı olmuştur Bebiş gelir inşallah. Evet yardımcı oldular ama bu ay yumurta geliştirici bir ilaç kullanmadım gittiğim zaman göreceğim ne durumda olduğunu yumurtalarımın. 30 temmuzu iple çekiyorum. Umarım sağlıkla yerleşir bebiş. Mutlaka haberdar et heyecanla bekliyorum.

Bugün hafif kanamam oldu açık pembe renkte. Bat a 5 gün var. Reglim şimdiye kadar 1 gün bile şaşmamıştır. Yerleşme denen şey bu olabilir mi? Hafif ağrım da var

Kızlar bat 23 ü yani yarın
Ama dünden önceki akşam pembemsi akıntı geldi dün sabahta geldi kahverengiye döndü. Dün öğleden sonradan itibaren ve şimdi tamamen yumurta akı kıvamında. Ovi testi kullanıyorum sanırım ben bu ay 2 kere yumurtlama gördüm biri adetten hemen sonra bide 14. Günde resmen pik yapmıştı. Hatta instagram ebenin günlüğü diye sayfa var oraya yazdım tekrar yumurtlama yaşıyor olabilirsin dedi bizde değerlendirdik.inşallah gelen kanama yerleşme kanamasıdır. çok heycanlıyım ihtimal var mı sizce bende hamiş olmak istiyorum da edinbnnn ( Not : ara ara da Bel ve kasik igne batmalari gibi ağrı oluyor 20 sn geçmeden bitiyor)

Çocuğun sünnetine denk gelecek yumurtlamam muhtemelen degerlendiremicem iyi mi

Eklentiler

• 16584032384182028751841375194392.jpg
    155,7 KB · Görüntüleme: 67
Esenkoy un denizi buz gibi ben de güneslenmeyi cok severim

Bugün hafif kanamam oldu açık pembe renkte. Bat a 5 gün var. Reglim şimdiye kadar 1 gün bile şaşmamıştır. Yerleşme denen şey bu olabilir mi? Hafif ağrım da var
Yerleşme olabilir. Normalde adet öncesi lekelenme yaşamıyorsanız eğer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…