Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzu havuz deniz gibi topluma açık sulara girdin mi? Ordan enfeksiyon falan kapmış olabilir misin acaba

Bide şey yeterli ıslaklık oluşmadan birliktelik olduysa tahriş olmuş olabilir
Oda bir ihtimal tabi kuzum resmen bildin ama yumurtalıklarımda batma olması normal mi ki o beni korkutuyo birde akıntımın rengi önceden de mantar olmuştum çok kez ama böyle değildi şimdi çok farklı akıntım sarı mı yeşil mı ayırt edemiyorum

Tahriş olup enfeksiyona faln mı döndü ki bilmiyorum aşko anca doktor bilir. Bir kaç gün önce benim de başıma geldi tahriş oldu ama gün içinde geçti hemen

Tahriş olup enfeksiyona faln mı döndü ki bilmiyorum aşko anca doktor bilir. Bir kaç gün önce benim de başıma geldi tahriş oldu ama gün içinde geçti hemen
Tahriş olsa geçerdi herhalde kuzum şimdiye kadar Belkide idrar yolu enfeksiyonum geçmedi ilaçta üstüne iyice batırdı beni kendi yan etkiside enfeksiyondu belkide çoğaldı enfeksiyon

Tahriş olsa geçerdi herhalde kuzum şimdiye kadar Belkide idrar yolu enfeksiyonum geçmedi ilaçta üstüne iyice batırdı beni kendi yan etkiside enfeksiyondu belkide çoğaldı enfeksiyon
Hay Allah yaa. Randevu da yok diyorsun nasıl yapıcan ki aile hekimi falan bakar mı ki ya

Bat 18 temmuzdu bugün de test negatif ilk defa böyle bir şey yaşıyorum Ağustos topigine bat 14 Ağustos yazdırdım o tarihte şaşacak belli ki

Bizde gece yapsak mi yapmasak mi kararsizdik bugünde eşim nöbette 2 gun yapamayacağız ikimizde istemiyorduk kaldı öyle uyuduk ovulasyon bitmediysede napalim dedik insan bikiyor artik

Ah canım yaaa Allah yardımcın olsun pamukla sirkeli su sürüyordum içinden çıkamadığım zamanlarda o rahatlatıyordu İnan ki. Bir de kesinlikle hem eşinin Hem kendinin çamaşırlarını ütüle kesinlikle faydasını göreceksin. Bu mantar öyle bir illet ki kesinlikle çamaşırlarda yaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…