Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar bat 23 ü yani yarın
Ama dünden önceki akşam pembemsi akıntı geldi dün sabahta geldi kahverengiye döndü. Dün öğleden sonradan itibaren ve şimdi tamamen yumurta akı kıvamında. Ovi testi kullanıyorum sanırım ben bu ay 2 kere yumurtlama gördüm biri adetten hemen sonra bide 14. Günde resmen pik yapmıştı. Hatta instagram ebenin günlüğü diye sayfa var oraya yazdım tekrar yumurtlama yaşıyor olabilirsin dedi bizde değerlendirdik.inşallah gelen kanama yerleşme kanamasıdır. 🩸 çok heycanlıyım ihtimal var mı sizce bende hamiş olmak istiyorum da edinbnnn ( Not : ara ara da Bel ve kasik igne batmalari gibi ağrı oluyor 20 sn geçmeden bitiyor) 🫶🏻
Neden test yapmadınız? Benim bat da 23 temmuz birkaç gün önce silik çıktı benim testim. Bugün biraz daha koyulaştı. Yapsanız çıkar aslında.

Adetime daha 15 gun var sizce gebelik varmi alttaki denemr icin yaptigim suya bastirdigim test kale almayin usttekine bakin

Eklentiler

• 20220721_020118.jpg
    20220721_020118.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 61
  • 20220721_014605.jpg
    20220721_014605.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 62
Adetime daha 15 gun var sizce gebelik varmi alttaki denemr icin yaptigim suya bastirdigim test kale almayin usttekine bakin
Kaç günde bi adet oluyorsunuz yumurtlama tarihinizi söylerseniz belki yardımcı oluruz.. aksi takdirde adete 15 gün kala gebelik öğrenmek mucize ötesi

Kaç günde bi adet oluyorsunuz yumurtlama tarihinizi söylerseniz belki yardımcı oluruz.. aksi takdirde adete 15 gün kala gebelik öğrenmek mucize ötesi
25 gunde 1 adet oluyorum ayda 2 kez yumurtlayabiliyorum misal adetten hemen onceki gun yumurtladim eminim..
Bu testler kac betayi olcuyo acaba..

25 gunde 1 adet oluyorum ayda 2 kez yumurtlayabiliyorum misal adetten hemen onceki gun yumurtladim eminim..
Bu testler kac betayi olcuyo acaba..
HCG testi çok yapmadığım için açıkçası bilmiyorum markaya göre de değişiyor sanırım. Hafif bı çizgi görüyorum ama gözüm beni yanıltıyor olabilir. Adet kanamaniz yumurtlamanın ertesi günü mü geldi mi normal kanama mıydı

Aaa çok sevindim umarım nokta atışı olmuştur🌸🌸🌸 Bebiş gelir inşallah. Evet yardımcı oldular ama bu ay yumurta geliştirici bir ilaç kullanmadım gittiğim zaman göreceğim ne durumda olduğunu yumurtalarımın. 30 temmuzu iple çekiyorum. Umarım sağlıkla yerleşir bebiş. 👍🏻❤️ Mutlaka haberdar et heyecanla bekliyorum.
Benim geçen ay yumurta gelişti çatladı ama döllenmedi ona istinaden aşılamaya beklediğimden hızlı geçtik 🤭 dediğin gibi umarım nokta atışı olmuştur ne kadar içten yazmışsın enerjini okurken hissettim 😇 ben de aynı hisler içindeyim senin için. Hatta yakın zamanlarda bebiklerimize kavuşacağımıza inanıyorum 💫🥰

HCG testi çok yapmadığım için açıkçası bilmiyorum markaya göre de değişiyor sanırım. Hafif bı çizgi görüyorum ama gözüm beni yanıltıyor olabilir. Adet kanamaniz yumurtlamanın ertesi günü mü geldi mi normal kanama mıydı
Valla aynen 1 gun once geldo yumurtlama 2.ci yumurtlayisimdi. Kanama 3.gun kesildi anlamadim ama ustunr gorme olamaz cunku supheli iliskim yok 1 ay oncesinr dair... bunuda az önce yaptım

Eklentiler

• 20220721_175209.jpg
    20220721_175209.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 54
Canim ne ara yumurtladin da daha adetine 15 gün var test yaptin yahu
Adet oncesi yumurtladim canim ordan biliyorum valla basim donup midem bulandi migrende gelince ilk hamilelik belirtim hemen yaptim valla cikti bak smdi bisaha yaptim bidaha cikti

Eklentiler

• 20220721_175209.jpg
    20220721_175209.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 51
X