Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ah canım yaaa Allah yardımcın olsun pamukla sirkeli su sürüyordum içinden çıkamadığım zamanlarda o rahatlatıyordu İnan ki. Bir de kesinlikle hem eşinin Hem kendinin çamaşırlarını ütüle kesinlikle faydasını göreceksin. Bu mantar öyle bir illet ki kesinlikle çamaşırlarda yaşıyor
Sağol kuzum çok teşekkür ederim. Ya evden çıkarken acele toplandık bikinileri ütülemedim o mu yaptı acaba bide naylonumsu ya orda da ütü yoktu zaten söyledim getirmediler de öyle giydim🙄

Merhaba yumurta geliştirici kullanmıştım bu ay, o yüzden erken yumurtlamam oldu. 2 adet gelişmiş yumurtam vardı. 30 haziranda çatlatma iğnesi oldum. 15 Temmuz’da da regl oldum ne yazık ki. Yoğunluktan dolayı da doktora gidemedim. Bakalım doğal ilerleyeceğim Bu ay belki 28inde randevum var belki yine çatlatma iğnesi olurum. Bakalım senin nasıl ilerledi umarım mutlu haberi almışsındır.
Ben femarayla birlikte gonal f iğne kullandım bu ay. İki yumurtam gelişti. 13 temmuzda çatlatma iğnesi , 15 temmuzda da aşılama yapıldı. Doktor yumurta gelişimini görünce aşılama yapmak istedi bizim için de sürpriz oldu. Sonucu 30 temmuzda öğreneceğim. Mutlu haber için bekliyorum henüz :) randevuna bi hafta kalmış yumurta gelişimine ve çatlamasına yardımcı ilaçlar kullanmak süreci kısaltacak inşallah. Çok yol kat ettik az kaldı hissediyorum ✌🏼

Bizde dün gece söndü diğer geceler eşim yok diye dünde ikimizde istemedik uyuduk 😂 yumurtlamalardan ne çekiyoruz be millet tek gecede gebe kaliyor
Önümüzdeki ay memlekette olacağız, ondan denemeler olmayacak.
Bu ay akışına bırakmak istedim ama yumurtlama akintisi görünce dayanamadım 3 gün ovulasyon yaptım yine de.

Bu ay başka konulardan dolayı da çok stresliyim. Ay sonunda sınavım var, olacağına çok ihtimal vermiyorum ama aklımın hep köşesinde silemiyorum da.

Önümüzdeki ay memlekette olacağız, ondan denemeler olmayacak.
Bu ay akışına bırakmak istedim ama yumurtlama akintisi görünce dayanamadım 3 gün ovulasyon yaptım yine de.

Bu ay başka konulardan dolayı da çok stresliyim. Ay sonunda sınavım var, olacağına çok ihtimal vermiyorum ama aklımın hep köşesinde silemiyorum da.
Bende artik cok yoruldum hesaplama yapmaktan sürekli su 14 günün gecmemesinden. Kacinci ayinizdi sizin

Hanımlar maksat muhabbet olsun 🥰 bebişlerinizin adını ne koymak isterdiniz? Merak ettim 🙈
Merhabalar nasılsıniz kizlar , kaç gündür uzaktan takip ediyorum birtürlü yazamadim,benim bat 23ü bu aya çok umudum yok aslında, geçen hafta ağrı nedeniyle ultrasona gitdim yumurtanin çatlamadigini söyledi,ama 2-3gündür vücut isısı takip ediyorum dün 36.9du bugün 37.1 test yapmakla yapmamak arasında kaldim

Yok kuzum kullanmadım
Canim eğer çok fazla kasintin varsa eczaneye danışarak alabileceğin bir fitil var. İsmini hatırlamıyorum. Gece yatarken 1 tane koyuyorsun. 3 gün sonra da 1 tane daha koyuyorsun bazen 1 tanesi bile yeterli geliyor. Eğer dayanamayacak durumdaysan tek iyi gelebilecek şey bu. Ama lütfen danışarak kullan. Çok geçmiş olsun

Bende artik cok yoruldum hesaplama yapmaktan sürekli su 14 günün gecmemesinden. Kacinci ayinizdi sizin
3. Ayımız
Benim bir de yaş faktörü var canım 36 yaşındayım.
Temmuz 2 sine doktor randevusu da aldım. Reglimin 2 yada 3. Gününe denk geliyor. Olmadı bir hormonlarima felan bakılsın.

Sağol kuzum çok teşekkür ederim. Ya evden çıkarken acele toplandık bikinileri ütülemedim o mu yaptı acaba bide naylonumsu ya orda da ütü yoktu zaten söyledim getirmediler de öyle giydim🙄
Ben Tesettürlüyum haşema cok cabuk kurumuyor diye hiç giymem en son denize gitmiştik karışık plaj oraya giderken aldim bi hasema ogluma dogum yapmistim ozaman düşün yani cocuk simdi 11 yasinda bir sefer giydim birdaha asla dedim giymem. Korunakli bayanlar havuzlarini tercih ediyorum bayanlar plajini falan ve suyu da cok sevmem zaten girersemde hemen cikinca bikini altimi değiştiriyorum cok guneslenirim islak kalmak istemem mantar olmayayim diye vardir 4/5 tane bikinim surekli degisim yaparim

Kizlarrrr adet tarihim 29-3 temmuz. Ama düşük yaptığım için kanamam 29 unda gelmişti. Normlade 22-26 tarihleri arasında adet olurum. Sizce şimdi test yapsam çıkar mi

Evet evet baktir mutlaka canim ilk cocuk mu olacak
7 yaşında kızım var 🥰
Kızım korunmayı bıraktıktan 2 ay sonra tutmuştu. O 2 ay ovulasyon felan bilmiyordum 2 güne bir ilişki yaşadık sadece.

Bende pko var, kızıma hamile kalmadan önce 2 yıl doğum kontrol hapiyla korunsun, sanırım pko etkisini azaltmisti hemen hamile kalabilmiştim.

X