Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bu cok guzel bi haber

Adetime 1 hafta var kızlar doğru mudur yanılma payı var mıdır bu testin markası comfort

Eklentiler

• image.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 44
Kana gittinmi naptn. Bugun bu mutluluk bana yeterr

Kuzu ben silik çizgilerden gerçekten çok darbe yedim artık gerçekten gözle görülür olmadan sevinemiyorum. Sen de bence bi kaç gün sonra testi tekrarla yada kan ver netleşsin
Haklisin cok cok haklisin bende cok yedin darbesini cok belirgin olmasina ragmen negatif cikti umitlenmiyecegim asla

Kana gittinmi naptn. Bugun bu mutluluk bana yeterr
Kuzum çatladım valla, sıfır uykuyla duruyorum resmen ama gidemiyorum çünkü bugün eşim evde ve arkadaşımın zoruyla akşama kadar söylemicem, plan yaptık. Evden çıkmak için bahanem yok, bulursam kaçarım ama

Ediyorum ama eski hevesim heyecanım pek yok açıkçası sonucu biliyorum çünkü
Bende aynı durumdayım zaten histereskopi olana kadar da zaten olmaz kafasına girdim ister istemez
Deme kız öyle kurtarır kurtarır
Polyannam benim tabi kurtarır kim demiş kurtarmaz diye aaa
Kuzum valla pazartesi olmaz bana şimdi, bak bu saat oldu uyuyamıyorum derdimiz heyecanlarımız olsun inşallah
Özelde kan versene kuzu ya. Ayy sen gebelik günlüğü de yapmışsın şekilli şukullu Allahım bize de nasip etsin en kısa zamanda inşallah
Hangi bölümden giriyorsun kpss canim ? Ayy tasinmak cok zor ya biz martta taşındık ben mahvoldum
Önlisanstan giricem canım ameliyathane teknikeriyim. Ya z burdaki ev eşyalarımızı sattık sadece kişisel eşyaları götürücem burdan. Balıkesir de yeniden ev düzücem. Komple ev taşımaktan bir tık daha kolay olur diye düşünüyorum inşallah öyle olur. Ama stresi yetiyor insana
Haklisin cok cok haklisin bende cok yedin darbesini cok belirgin olmasina ragmen negatif cikti umitlenmiyecegim asla
Umutsuz da olma ama sonuçta bir çizgi var inşallah belirginleşir

Sabah tekrar yaptim koyulasmasi gerekmezmiydi varla yok arasi belkide yok bana oylegeliyor uzuldum ams regl olmadim henuz

Yaparım hiç affetmem çok bekledim valla ben yollara düştüm bile ama eşim uyuyor ve döndüğümde ne dicem bilmiyorum Allah'ım azcık yalan zekası ver eve gidene kadar

Kızlar ben 17 temmuzda bildiriyorum. Kırmızı kart yedim.

Ne güzel bir foto bu bi duygulandım vallahi İnan o kadar mutlu oldum sırasıyla birbirinden güzel haberler al kuzum inşallah sağlıkla ilerlesin tüm sürecin ve sağlıkla kucakla evladını. Rabbim size bağışlasın

Kuzum benim yaa çok seviyorum sizi ve güzel haberler alınca en az sizin kadar sevinicem. Allah bekletmeden nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…