Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İnşallah peş peşe hamilelik haberleri de alırız sizden amin çok teşekkür ederim elimi uzatamasam da hepinize gönülden dua ediyorum ve inşallah ayağımı sürümüşümdür
Hayırlı olsun tebrik ederim. Darısı isteyen herkese inşallah

Ayy canım çok sevindim tebrik ederim

Yaaa çok sevindim Rabbim inşallah kanda da çıktığını görür de rahat bi nefes alırız

Evet hepsi ayni marka birer gun arayla yaptim bugun sabah yaptigimda hicbirsey yoktu aklima takildi oglen yaptim bide baktim bi cozgi var gibi geldi bekledikce dahada belli oldu
Kuzu ben silik çizgilerden gerçekten çok darbe yedim artık gerçekten gözle görülür olmadan sevinemiyorum. Sen de bence bi kaç gün sonra testi tekrarla yada kan ver netleşsin

G Gzmyts53 kuzu napıyosun nasılsın? Ben radikal bir kararla telefondaki kadınlar kulübü uygulamasını sildim biraz uzak kalayım diye ama özlüyor insan
Canım ne yapayım bu ay saldım reglimin 12. Günündeyim göğüsler şişip acımaya başladı yumurtlama dönemlerindeyim sanırım. Bu ay yoğunum önümüzdeki ay doktora gidicem diye salmıştım ama eşim ovulasyon testi aldı geldi dün bu ay son kez bi daha şansımızı deneyelim diyor + olarak da kendisi keçiboynuzu özü yiyo benim hiç umudum yok ama

Nasip kuzum valla belli olmaz ne zaman geleceği. Madem test alınmış takip et de güzelce değerlendirin inşallah hiç doktora gitmeye gerek kalmaz

Sen ilişkiye devam et. Geç döllenme olabilir.

Nasip kuzum valla belli olmaz ne zaman geleceği. Madem test alınmış takip et de güzelce değerlendirin inşallah hiç doktora gitmeye gerek kalmaz
Ediyorum ama eski hevesim heyecanım pek yok açıkçası sonucu biliyorum çünkü

Testlere çok ümit mi bağlıyoruz bilmiyorum. Ben bu anı daha önce de yaşadım o zaman hiç test felan da yapmamıştım. Testler bizi daha çok yoruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…