Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Gözünüz aydın inşallah bat gününüz ne zamandi

Yaa çok sevindim canım benim inşallah sağlıklı bir şekilde artsın sağ salim kucağına almak nasip olsun

Hayırlısıyla gelsin ya inşallah yanıltmaz seni

Geçen ay günüm 2 gün geçti dedim gebeyim napacam ben simdi o kadar sabirsizlik bitti vs. Daha gebe olmadana gebelik psikolojisine girmiştim evet biz bayağı ilerledik bu konuda
Zaten günün geçince psikolojik hamile moduna geçiş yapılıyor . Ağır kaldırmamaya çalışmalar belirtiler daha neler neler. Ben 4 gün gecikmiştim testler negatifti ama sorsan hamileydim bu ay da bata 10 gün var adet olcakmışım gibi kasıklarım ağrıyo yine hamileyim heralde

Sabah tekrar yaptim koyulasmasi gerekmezmiydi varla yok arasi belkide yok bana oylegeliyor uzuldum ams regl olmadim henuz
Regl olana kadar umut kesilmez canım ama evet koyulaşma olsaydı güzel olurdu. Nasip bakalım Rabbim inşallah nasip eder hayırlı bir şekilde
Yaparım hiç affetmem çok bekledim valla ben yollara düştüm bile ama eşim uyuyor ve döndüğümde ne dicem bilmiyorum Allah'ım azcık yalan zekası ver eve gidene kadar
Yaaa vallahi mesajları böyle elim kalbimde okudummm ee enişteye nasıl söyleyeceksin bide belirtin oldu mu
Burdayım aşkoo ❤ sadece çok girmiyorum bildirimleri kapatmıştım bebe falan doğurmıycam diye vazgeçtim arada size bakmak için giriyorum kuzum napıyosun iyi misin aşko

Aha işte bende valla bende sildim sürekli belirti sorup belirti okumamak için ama sizsiz duramıyorum
Kuzu bende aynı valla girip arada yokluyordum yazamaıyordum pek R Random3 ün testi içimi açtı valla umut her zaman var Allahın izniyle bize de nasip olacak inşallah
Allah kolaylık versin canim ev eşyaları yoksa cok yorulmazsin o zamam
Kafa yorgunluğu oluyor işte ya ev bulmak falan çok zor kiralar ateş pahası. Ev bulmadan eşyaya da bakamıyorum. Her şey muallakta
Valla R Random3 görene kadar bende umutsuzdum ama hala olabilir umudu yeşerdi ne yapayım
Vallahi haklısın olur mu olur valla baksana bayram havası esiyor içimde Ama kendim için artık histereskopi olmadan pek umudum yok

Topigin hayırlı olsun canım. Kaç aydır giremiyorum kadınlar kulübüne. Hep hata veriyor. Benim bat 5 Ağustos. Hala deniyorum bakalım. İnşallah çok aratmaz rabbim G Gzmyts53

Topigin hayırlı olsun canım. Kaç aydır giremiyorum kadınlar kulübüne. Hep hata veriyor. Benim bat 5 Ağustos. Hala deniyorum bakalım. İnşallah çok aratmaz rabbim G Gzmyts53
Yaaa sen nerelerdesin bende deniyorum valla hala benimde 6 Ağustos bakalım pek ümidim yok ama

Yaaa sen nerelerdesin bende deniyorum valla hala benimde 6 Ağustos bakalım pek ümidim yok ama
Ben zor giriyorum siteye. O yüzden yazamıyorum pek canım. İnşallah bu ay bekleyislerimiz son bulur. Yine batlarimiz yakın hadi hayırlısı olsun inşallah

Geç yumurtlama olduysa sonuç vermez ama erken yumurtlama olduysa evet sonuç verebilir. Ama 9 gün çok erken yapma moralini bozma boş yere
Şimdi yapmayı düşünmedim de 6 gün önceden yapmak uygun mudur yoksa yine de birkaç gün beklemek iyi olur mu diye sormak istedim.

Oh beee Allahım sağlıkla artsın sonra kesesi kalp sesini duy inşallah Ay duygulandım

Kızz böyle şeyler deme dokunsan ağlayacağım zaten çok fenayım, bişey de diyemiyorum ya eşime içim içimi yiyor. Arkadaşımla plan yaptık, akşam sahilde güzel bi masa hazırlayacağız, tam içkileri tokuştururken "bebeğimize" dicem içimicem tabii

Ne guZel benimde bugün bay günüm 3 gün önce erken gebelik testi yaptim ikinci çizgi silikti. Zaman geçmesini bekliyorum
Eneeee sen o silik çizgiyi gördün de bi daha test yapmadın mı kan vermedin mi? Hastayım sabrınıza valla. Ben dün 2 test yaptım, bugün bi test daha yaptım üstüne de gidip kan verdim canım benim inşallah bebeğin seninledir, haberdar et bizi de sevinelim

Kaç çıkmıştı acaba kan değeriniz

Ben bide hastanede calisiyourm düşünün aslında sabırlı degilimdir☺
Eşime ve aileme kesinleşince soyleyeyim diye beklemek istedim hayırlı olur inşallah hepimiz icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…