Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

A a a kuzum geliyorr vallahi cok mutlu oldum ya sonunda o şansızlıgı kırdın sen peşine gelcez valla hepimiz kız varmı belirtin fln naptın anlat bizede kan ver yarın

Ayyy çok nettt tebrik ederimmm harika bir haber cok sevindim senin adına bizlere de nasip olsun inşallah

Topiğimin uğurlu gelmesine de ayrıca sevindimm listeye adının yanına ekledim hemen

İnşallah canim, daha çabuk da olabiliyormuş İnşallah öyle olur. İçimi ferahlatan yani da o yıllardan sonra
Benimde 1 ay önce gebelik testim pozitifti hemde ikiside anında çıkmıştı ama kan verdim 1.20 çıktı yani negatif. Bende kimyasal mı geçirdim anlamadım kanda düştü idrarda hala gitmemişmiydi hcg diye düşünüyorum hevesim cok pis kursağımda kaldı

Çok sevindim canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına alasın ins darısı başımıza

A a a kuzum geliyorr vallahi cok mutlu oldum ya sonunda o şansızlıgı kırdın sen peşine gelcez valla hepimiz kız varmı belirtin fln naptın anlat bizede kan ver yarın
Geliyor valla kuzum ama sağlıkla gelsin inşallah çok korkuyorum 2 kaynım var çünkü. Her zamanki şeyler, bi değişiklik yapmadım. Özel hiçbişey yok inan ki çünkü bu ay aşılama yapacaktık o yüzden pek de sallamadım. Zaten tedavisiz yumurta gelişmediği için umudum da yoktu. Sadece şundan eminim. 2 yıldır müthiş strese maruz kaldım, çooook sıkıntılıydı, düşüğün falan da o yüzden oldu bence. Şimdi o stres faktöründen kurtuldum diyelim bu ay kafam rahattı yani
Ayyy çok nettt tebrik ederimmm harika bir haber cok sevindim senin adına bizlere de nasip olsun inşallah
Aminn canım benim can-ı gönülden senin topiğin uğur getirdi evet, hepinize de uğurlu gelsin inşallah

Kızlar iyi akşamlar herkese.
Bat 17 Temmuz ve yakın olanlar. Bekleme nasıl gidiyor. Ben bu sabah test usptıö negatif
Merhaba,
Benim de 22 ya da 23 temmuz. Ama beklemek gerçekten çok zor geliyor bana. Karnım davul gibi, göğüslerim acıyor bir haftadır. Bugün ara ara lekelenme yaşadım ama çok çok az. Yumurta döllendiyse de tutunamamıştır diye korkuyorum. Beş yıldır ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. Ben de sabah test yaptım negatif. Bata kadar her sabah umutla yapacağım.

Ayyy teyzesi yer onun o pembiş çizgisini

Yaa o kadar sevindim ki, resmen umut oldu bu bebiş bize daha da çok sevineceğiz inşallah sağlıkla ilerleyecek herşey
Yaaa bebeğim çok duygusalım şu anda ağlattın beni gece gece yaa aminnnn sizin haberlerinizi aldığımda daha da mutlu olacağım, sizsiz biraz buruk hissedebilirim... En kısa zamanda nasip etsin inşallah
Çok tebrik ederim Rabbim sağ salim kucaginiza almayi nasip etsin
Amin çok teşekkür ederim. Çok bekletmeden size de nasip etsin Allah inşallah

Yaa işte bu ya çok ama çok sevindim canım benim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah bize umut oldun sen

Yaa işte bu ya çok ama çok sevindim canım benim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah bize umut oldun sen
Evet valla kuzum yaa benden doğal yolla olduysa her şey mümkünmüş demek.. çok şükür bir an önce güzel haberlerinizi de alırsam daha mutlu olacağım

Evet valla kuzum yaa benden doğal yolla olduysa her şey mümkünmüş demek.. çok şükür bir an önce güzel haberlerinizi de alırsam daha mutlu olacağım
İnşallah canım benim hadi artık sırada güzel beta artışı bekliyoruz gözümüz sende artık

Ardarda adet haberleri gelirken, senin haberin müthiş oldu inşallah sağlıklı gebeliktir herşey istediğin gibi ilerlesin ekrandan uzatabiliyorsan elini başıma vurabilirsin

Ardarda adet haberleri gelirken, senin haberin müthiş oldu inşallah sağlıklı gebeliktir herşey istediğin gibi ilerlesin ekrandan uzatabiliyorsan elini başıma vurabilirsin
İnşallah peş peşe hamilelik haberleri de alırız sizden amin çok teşekkür ederim elimi uzatamasam da hepinize gönülden dua ediyorum ve inşallah ayağımı sürümüşümdür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…