Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

M MiuLego yok Mucizemmm16 Mucizemmm16 kayip bitliKedi bitliKedi hala yeni surece gecemedi S sultansultan90 oda yok A ad000 kuzum nerelerdesin Veziir Veziir sen neler yaptin? Kizlar cok sakinleştik 🤷🏼‍♀️
Kuzum tatildeyim. Bu ay regl olmadım doğru düzgün zaten, şimdi de yumurtlama olmadı. İlk kez böyle şeyler yaşıyorum. Vücudumda olmadık şeyler oluyor ama hayırlısı : ( olmayacak artık heralde düşüncesi sarıyor. Ovü testim de bitti, daha da yumurtladım mı yumurtlamadım mı bilemicem. Sen naptın? Yumurtlama oldu mu, değerlendirdin mi :)

Bende aynı durumdayım zaten histereskopi olana kadar da zaten olmaz kafasına girdim ister istemez🤷‍♀️

Polyannam benim tabi kurtarır kim demiş kurtarmaz diye aaa 🤣🤣

Özelde kan versene kuzu ya. Ayy sen gebelik günlüğü de yapmışsın şekilli şukullu 😍😍 Allahım bize de nasip etsin en kısa zamanda inşallah

Önlisanstan giricem canım ameliyathane teknikeriyim. Ya z burdaki ev eşyalarımızı sattık sadece kişisel eşyaları götürücem burdan. Balıkesir de yeniden ev düzücem. Komple ev taşımaktan bir tık daha kolay olur diye düşünüyorum inşallah öyle olur. Ama stresi yetiyor insana

Umutsuz da olma ama sonuçta bir çizgi var inşallah belirginleşir ❤️❤️❤️
Allah kolaylık versin canim ev eşyaları yoksa cok yorulmazsin o zamam

Bende aynı durumdayım zaten histereskopi olana kadar da zaten olmaz kafasına girdim ister istemez🤷‍♀️

Polyannam benim tabi kurtarır kim demiş kurtarmaz diye aaa 🤣🤣

Özelde kan versene kuzu ya. Ayy sen gebelik günlüğü de yapmışsın şekilli şukullu 😍😍 Allahım bize de nasip etsin en kısa zamanda inşallah

Önlisanstan giricem canım ameliyathane teknikeriyim. Ya z burdaki ev eşyalarımızı sattık sadece kişisel eşyaları götürücem burdan. Balıkesir de yeniden ev düzücem. Komple ev taşımaktan bir tık daha kolay olur diye düşünüyorum inşallah öyle olur. Ama stresi yetiyor insana

Umutsuz da olma ama sonuçta bir çizgi var inşallah belirginleşir ❤️❤️❤️
Valla R Random3 görene kadar bende umutsuzdum ama hala olabilir umudu yeşerdi ne yapayım 😂😂

Ayy hadi inşallah o kadar istiyorum ki bunu yürekten ❤️ hep birlikte yaşayalım heyecanımızı da 🙏

3 ya da 4 kuzum. Reglimin 22.günü bugün

Canım kuzulaaaar yaptıııım erken gebelik testinde de çıktı. Hem de o kadar çok şey içtim ki anlatamam 🤣 yaa nolur bu sefer sevincim kursağımda kalmasın aminnn 🙏❤️
partalina_ partalina_ Veziir Veziir @venevv M Mavimiresl A ad000
Tebrik ederim hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏻

Erken gebelik testleri gerçekten 6 gün öncesinden yapılabilir mi? Doğru sonuç verir mi? Bir tane predictor var elimde. Henüz adetime 9 gün var. Ne zaman yapayım sizce?

Erken gebelik testleri gerçekten 6 gün öncesinden yapılabilir mi? Doğru sonuç verir mi? Bir tane predictor var elimde. Henüz adetime 9 gün var. Ne zaman yapayım sizce?
Geç yumurtlama olduysa sonuç vermez ama erken yumurtlama olduysa evet sonuç verebilir. Ama 9 gün çok erken yapma moralini bozma boş yere

R Random3 canım nasıl sevindim anlatamam. Yani şok oldum, sonra çook sevindim. Sağlıkla ilerlesin inşallah🤗
Hahah canım benim yaa bi de benim şokumu düşün 😁 hala inanasım gelmiyor.. çok sağol sağlıkla en kısa zamanda size de nasip olsun 🙏❤️
Hadi kuzum güzel sonuclar cıksın insallah 🙏🙏
27 çıktı sonucum kuzum 🥰 yarın bi daha sağlık ocağına gidicem.
Valla R Random3 görene kadar bende umutsuzdum ama hala olabilir umudu yeşerdi ne yapayım 😂😂
Yerim kız seniii, umut varmış gerçekten, olmaz denilen olabiliyormuş. Ay hadi İnşallah gelin arkadan, çok amin 🙏❤️
Çok sevindimmmm canım sağlıcakla kucağına al inşallah. Herşey güzel ilerlesin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️
Çooook teşekkür ederim aminn 🙏❤️❤️
Tebrik ederim hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏻
Amin çok teşekkür ederim 🙏 bekleyen herkese nasip etsin inşallah Allah

X