Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kiz ben hepten şiddet uyguladim ya agliyordu şaplak attim uyandim oh be ruyaymis diyorum
Ay inanamıyorum Ben de daha olmayan çocuğumun konuştuğunu falan gördüm rüyamda. Bazen çocuk Fikri gerçekten çok zor geliyor acaba yapabilir miyim diye düşünüyorum hakikaten ya şimdi ağlıyordu falan deyince

Özelde çok pahalı. Testle bakarım, pazartesi de kan vermeye giderim. Valla 2 yıldır hiç kuruma çizgisi, yalancı çizgi falan görmedim. İnşallah doğrudur. Gece yine haber ederim
Senden haber gelene kadar buralıyım valaa kendim çıkmış kadar heyecanlandım dualarım seninle bişe dicem Erdemlide ki Yenişehir hastanesinde gebelik testi 50 lira Mersin de kine yakınsan bi telefonla arayıp sorsan mı

Ayy telefonu elimden düşürdüm heyecandan
Kız bu fotolar neee.. gölge hayalet falan değil ki, bayaa pembiş bir çizgi var buradaaaa
Bebeğim hiç bilmediğim bi testti o yüzden korkuyorum ama artımedin erken testini aldım, gece onu yapıcam. Umarım güzel haberi veririm. Nolur dua edin bu benim için mucize gibi bişey tedavisiz imkansız diyorlardı ve aşılama yapacaktık yine bu ay işte. İçim içime sığmıyor nasıl uyunur ki böyle

Gözlerim pembik görüyor canım benim yaaaa hadi inşallah bat ne zaman?
İnşallah bebeğim yaa 3 ya da 4 gün vardı.
Ahh benim kuzum yaa Allah hepinize nasip etsin bekletmeden telefonda fiyat bilgisi vermiyorlar. Acele etmicem yaa 1 gün daha dayanırım, yeter ki diğer test de pozitif olsun

Benimde bat 1-2 agustos erken yumurtlama gördüm bakalim ne olacak geçen ay senin gibiydi yumurtalarim 20 ve 18 mm di benimkilerde
Geçen ay benimde dört yumurta vardı 19-15-15-16 mm olarak şimdi iki yumurta oldu 19-20 bakalım nasip femara ikinci kullanışım olucak sizin

Allah Allah baya erken gelmis neden acaba

Adı ne testin? Yani kaset test 5-10 dk da çıktıysa aslında yanılmıyor.. daha sonra çıkan çizgiler yalancı ayy hadi artimedde de görelim bi çizgi sonra teyteyyy
İmkansız diye bir şey yok

İnşallah bebeğim yaa 3 ya da 4 gün vardı.

Ahh benim kuzum yaa Allah hepinize nasip etsin bekletmeden telefonda fiyat bilgisi vermiyorlar. Acele etmicem yaa 1 gün daha dayanırım, yeter ki diğer test de pozitif olsun
Kuzum 2. Testi yapınca da etiketle sevincimiz katlansın ay hadi Allah’ım güzel haber aldık çok şükür devamı gelsin inşallah

Adı ne testin? Yani kaset test 5-10 dk da çıktıysa aslında yanılmıyor.. daha sonra çıkan çizgiler yalancı ayy hadi artimedde de görelim bi çizgi sonra teyteyyy
İmkansız diye bir şey yok
Certain testin adı. Evet kaset test pek yanıltmaz hadi inşallah bebeğim abooo var ya sabaha kadar halayyy tey teyyyy

Bende senin gibiydim kalktim bir kahve yaptım açtım zumba videolarını yarim saat spor yaptim kendime geldim
Kahve içtim sonra 1 saat annemle 3 saat kuzenimle konuştum kuzum bende aylardır burda dört duvar içindeyim çok bunaldım. Komşularımla görüşemiyoruz. Evlerimizin iş saatleri uymuyor. Kimse ile muhabbet yok eşim de 24 saat nöbet tutuyor sonra 24 saat tatil ama onunda yarısını uykuda diğer yarısını da karakolda arkadaşlarıyla geçiriyor bir hafta sonra ayrılacaklar güzel vakit geçirsin diye bişey söylemiyorum ama bu sefer evde yalnızlıktan ben kafayı yiyorum
Hadi ben kapattim bile fal baktircm uygulamadan ayrica cok uyuma cok uyumak depresyona yol açar eşkommm
Afiyet olsun aşko. Zaten girdim galiba depresyona ya çok kötü hissediyorum. Psikolojik destek almayı düşünmeye başladım
Uzun süredir bekleyenlerin bıkkınlığı, tatilde kafam rahat olsun diyenlerin vazgeçmişliği vs gelin canım kızlar özledik muhabbeti @Venev Veziir partalina_ A ad000

Kızlaaaaaarr koşuuuuunnn Allah'ım nolur yalancı çizgi falan olmasın amin
@miresl bitliKedi A ad000 Veziir
Aşkoo çok net gözüküyor ya Allhım nolur güzel şeyler olsun artık

Ben görüyorum canım inşallah pozitiftir iki gün sonra tekrarla testini yada yarın sabah erken gebelik testi yap istersen inşallah güzel haberler verirsin

Bende hafiften görüyorum yarın sabah tekrarla varsa daha net çıkacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…