Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İnsallah ya hayirlisiyla valla kafayi yedirtecek artik testler Sonradan netlesti ama diger testlerime bakiyorum hic oyle birsey yok kuruma cizgisi bile hatta burayada yukluyum
Evet bunlarda yok. Hepsi aynı marka mı, bunları ne zaman yaptın

Kendine uğraşacak bir şey bul el sanatları gibi mesela ben dikişe başladım o yüzden hiçbir şey düşünmeye vakit kalmıyor
Kpss çalışıyorum canım ama moralim bozukken masa başına oturamıyorum. Otursam da aklım hep sorunlarında olduğu için kendimi derse veremiyorum

Kızlar iyi akşamlar herkese.
Bat 17 Temmuz ve yakın olanlar. Bekleme nasıl gidiyor. Ben bu sabah test usptıö negatif

Benim için sorun değil de canım sitenin koyduğu bir yasak. Yorumun üzerinden baya bir geçti sanırım silemezsin daha
Msj atmislar sanirim silinmiştir, adet oldum sanirim ben çok üzgünüm. Bana doktor adetin 1. Gunu ara dedi ama hafta sonuna denk geliyo pazartesi arasam sorun olur mu ki hsg randevusu verilecekti, hsg icin ilac kullanmak gerekiyomus kac gun önceden baslaniyo ve hsg ne zaman cekiliyo bilen var mi

Merhaba kızlar geçenlerde pozitif çıktı diye çok sevinmiştik maalesef ben de kimyasal gebelik yaşıyormuşum bugün öğrendim.
Dün aksam hafif lekelenlerim başlayınca gece acile gittik sonuç pozitif ama değer düşük dedi dr. Kanamam da artınca bugün tekrar beta hcg bakıldı. Kimyasal gebelikmis maalesef. Testler beni çok şaşırttı. Hayırlısı olsun dünden beri sancim devam ediyor. Üzüldüm açıkçası kızım sa büyüyünce çok istemiştik. Rabbım hepimize hayırlı olanı versin inşallah

Ben öncesinde ilaç kullanmadım. Adet bitiminden itibaren 2 3 gün içinde çekilmesi gerek

Yaaa bu kimyasal gebelik olayı ne kadar arttı böyle çok geçmiş olsun hayırlısıyla en kısa zamanda yeniden nasip olsun

Yaaa bu kimyasal gebelik olayı ne kadar arttı böyle çok geçmiş olsun hayırlısıyla en kısa zamanda yeniden nasip olsun
Ben de burda çok okuyorum canim. Çevremde de duyuyordum. Biz bayanlar hemen alışıyoruz var diye ayrı seviniyordum. Bizden daha çok da kizim istiyordu. Söylememiştik yoksa üzülüp ağlardı eminim

Ben de burda çok okuyorum canim. Çevremde de duyuyordum. Biz bayanlar hemen alışıyoruz var diye ayrı seviniyordum. Bizden daha çok da kizim istiyordu. Söylememiştik yoksa üzülüp ağlardı eminim
İyi tarafından düşünmek zor ama en azından hamile kalabiliyorsun bir sorun yok demekki, en kısa zamanda yine olcak Allah'ın izniyle

Ayy hadi inşallah o kadar istiyorum ki bunu yürekten hep birlikte yaşayalım heyecanımızı da
Bende gördüm bata kaç gün varrr
3 ya da 4 kuzum. Reglimin 22.günü bugün
R Random3 seni bekliyoruuuummmm yaptın mı
Canım kuzulaaaar yaptıııım erken gebelik testinde de çıktı. Hem de o kadar çok şey içtim ki anlatamam yaa nolur bu sefer sevincim kursağımda kalmasın aminnn
partalina_ Veziir Venev M Mavimiresl A ad000

Eklentiler

• IMG20220716231145.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…