Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ay İnş adet olcak gibi agrılarım kasıklarda batma gögüslerde ara sıra gelen Bi sızı var rabbim hayırlsını versin sizin bat ne zaman
İnsallah bebistir.. Erken yumurtlama gördüm ama takvime gore olursam 2 agustos gibi olurum bugün 12. Döngü günüm yumurtlamaya göre olursam 12-13 gun sonra olurum temmuzun son haftasi

Ben bu tonlari seviyorum ama tercihim gri olurdu sanirim. Ama bu renkte harika

Benim ablam da ben gözünden anlıyorum eltimde de anlamıştım diyo nasıl oluyorsa anlamadımeşimde bana bu ay bı kaç kere yüzüne bı renk gelmiş hamile olmayasın deyip durdu eşimde iyi niyetli biridir acaba dedim içine doğmuş olmasın ama malesef oda tutmadı

Kızlaaaaaarr koşuuuuunnn Allah'ım nolur yalancı çizgi falan olmasın amin
M Mavimiresl bitliKedi A ad000 Veziir

Eklentiler

• IMG20220716192208.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG20220716192200.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 93
Bazıları anlıyor valla. Bi görünmek lazım. Bize de baksınlar.

@Fang yok @Mucizemmm16 kayip bitliKedi hala yeni surece gecemedi @sultansultan90 oda yok A ad000 kuzum nerelerdesin Veziir sen neler yaptin? Kizlar cok sakinleştik
Yaa kuzu hiç sorma bende çok özledim hepinizi valla kuzu bici bici tatlısı var adanaya ait belki duymuşsunuzdur bizim sahile onun tezgahını kurduk Ablamlarla onunla uğraşıyorum Ablamlar da bizde kalıyor bir de bildiğin başımı kaşıyacak vaktim olmuyor bu ay mfk eş paketinin yanında advictor da aldım sanırım yumurtlama dönemin de geçti hiç takip edemedim ama gün aşırı ilişki oluyor bu ay içim bi kıpır kıpır ama heveslenmek de istemiyorum. Zaten artık oldu oldu olmadı benden buraya kadar. Siz neler yaptınız nasılsınız
Uzun süredir bekleyenlerin bıkkınlığı, tatilde kafam rahat olsun diyenlerin vazgeçmişliği vs gelin canım kızlar özledik muhabbeti @Venev Veziir partalina_ A ad000
Geldik canım benim
Kızlaaaaaarr koşuuuuunnn Allah'ım nolur yalancı çizgi falan olmasın amin
M Mavimiresl bitliKedi A ad000 Veziir
Yaa çok net inanamıyorum hemen erken gebelik testi yapmalısın inşallah vardır

iyi aksamlar kizlarrr bugun bat gunum ve test yapksitin gelen giden yok agrim yok diye ilk damlattigimda bi cizgi gorur gibi oldum ama sonradan biraktim cunku zar zor gorunuyordu islaklik gecince iyice gorunmeye basladi sizce kuruma cizgisimidir pembe renkde gorebilirmisiniz bilmiyorum surelab marka

Eklentiler

• 1657990255217.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 90
Yaa bilmediğim bi marka çok korkuyorum. Amin bebeğim vardır inşallah yaa aldım bi erken test akşam yapıcam geç saatte. Ay aklım uçtu içim pır pır bu sefer sağlıkla olsun nolur

Yaa bilmediğim bi marka çok korkuyorum. Amin bebeğim vardır inşallah yaa aldım bi erken test akşam yapıcam geç saatte. Ay aklım uçtu içim pır pır bu sefer sağlıkla olsun nolur
Yalancı çizgi olmasın ya bende uğradım onun azizliğine sende uğramazsın inşallah kan falan mı versen ki acaba çok heyecanlı ya

Beni listeden silebilirsiniz, bat 29 du demin sol kasığım filan ağrıdı Allah Allah deyip baktim meger regl olmusum isin kötü yanı bayramdan önce hormon testi vermistim 18 inde gelin demislerdi 20 sine randevu bulmustum, guya sonrasinda adetimin 1. Gununde hastaneyi arayacaktim hsg randevusu vereceklerdi napcam simdi ben

Yalancı çizgi olmasın ya bende uğradım onun azizliğine sende uğramazsın inşallah kan falan mı versen ki acaba çok heyecanlı ya
Özelde çok pahalı. Testle bakarım, pazartesi de kan vermeye giderim. Valla 2 yıldır hiç kuruma çizgisi, yalancı çizgi falan görmedim. İnşallah doğrudur. Gece yine haber ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…