Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ay İnş adet olcak gibi agrılarım kasıklarda batma gögüslerde ara sıra gelen Bi sızı var rabbim hayırlsını versin sizin bat ne zaman
İnsallah bebistir.. Erken yumurtlama gördüm ama takvime gore olursam 2 agustos gibi olurum bugün 12. Döngü günüm yumurtlamaya göre olursam 12-13 gun sonra olurum temmuzun son haftasi

Kızlar bide konuyla cook alakasız olacak ama 😂 hazır burda bu kadar hanım varken sizlerinde fikrini alayım dedim. Mutfağımın bi duvarını böyle ıhlamur yeşiline boyamak istiyorum nasıl sizce ? Çok hosuma gitti bu renk :KK36:
Ben bu tonlari seviyorum ama tercihim gri olurdu sanirim. Ama bu renkte harika

Ay kayınvalidelere malum oluyor. Ablamın kayınvalidesi daha ablam hamile olduğunu anlamadan hamile olduğunu yüzünden anlayıp birilerine söylemiş. Gerçekten de o ay hamileymiş meğerse. 😁 yüzünden anladım demiş.
Benim ablam da ben gözünden anlıyorum eltimde de anlamıştım diyo nasıl oluyorsa anlamadım😂eşimde bana bu ay bı kaç kere yüzüne bı renk gelmiş hamile olmayasın deyip durdu eşimde iyi niyetli biridir acaba dedim içine doğmuş olmasın ama malesef oda tutmadı😂😂😂

Ayyy 3 gün mü 😁 yapmadın daha di mi.. erkenci testse yap ama kasetse sabahı bekle istersen 🤗
Geçen ay benim regl 5 gün gecikti 4.gün çoooookk silik bişey vardı. 5.gün sabah yoktu, aksamına da regl oldum. Demek ki kuruma çizgisi dedim geçtim. Doktora söyledim kimyasal olmuş olabilir dedi.. sen bu ay testle kontrol et önceden ki görelim kimyasal olabilmesi bile çok iyi çünkü dedi 😍 doktorumdan izinliyim bu ay test fest 😁
Kızlaaaaaarr koşuuuuunnn Allah'ım nolur yalancı çizgi falan olmasın amin 😍🥺
M Mavimiresl bitliKedi bitliKedi A ad000 Veziir Veziir

Eklentiler

• IMG20220716192208.jpg
    IMG20220716192208.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG20220716192200.jpg
    IMG20220716192200.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 93
Benim ablam da ben gözünden anlıyorum eltimde de anlamıştım diyo nasıl oluyorsa anlamadım😂eşimde bana bu ay bı kaç kere yüzüne bı renk gelmiş hamile olmayasın deyip durdu eşimde iyi niyetli biridir acaba dedim içine doğmuş olmasın ama malesef oda tutmadı😂😂😂
Bazıları anlıyor valla. Bi görünmek lazım. Bize de baksınlar. 😁

@Fang yok @Mucizemmm16 kayip bitliKedi bitliKedi hala yeni surece gecemedi @sultansultan90 oda yok A ad000 kuzum nerelerdesin Veziir Veziir sen neler yaptin? Kizlar cok sakinleştik 🤷🏼‍♀️
Yaa kuzu hiç sorma bende çok özledim hepinizi valla kuzu bici bici tatlısı var adanaya ait belki duymuşsunuzdur bizim sahile onun tezgahını kurduk Ablamlarla onunla uğraşıyorum Ablamlar da bizde kalıyor bir de bildiğin başımı kaşıyacak vaktim olmuyor🤦🏻‍♀️ bu ay mfk eş paketinin yanında advictor da aldım sanırım yumurtlama dönemin de geçti hiç takip edemedim ama gün aşırı ilişki oluyor bu ay içim bi kıpır kıpır ama heveslenmek de istemiyorum. Zaten artık oldu oldu olmadı benden buraya kadar. Siz neler yaptınız nasılsınız
Uzun süredir bekleyenlerin bıkkınlığı, tatilde kafam rahat olsun diyenlerin vazgeçmişliği vs 😁 gelin canım kızlar özledik muhabbeti 🤣❤️ @Venev Veziir Veziir partalina_ partalina_ A ad000
Geldik canım benim 😍
Kızlaaaaaarr koşuuuuunnn Allah'ım nolur yalancı çizgi falan olmasın amin 😍🥺
M Mavimiresl bitliKedi bitliKedi A ad000 Veziir Veziir
Yaa çok net inanamıyorum hemen erken gebelik testi yapmalısın inşallah vardır 🥰🥰🙏🏻🙏🏻

iyi aksamlar kizlarrr bugun bat gunum ve test yapksitin gelen giden yok agrim yok diye ilk damlattigimda bi cizgi gorur gibi oldum ama sonradan biraktim cunku zar zor gorunuyordu islaklik gecince iyice gorunmeye basladi sizce kuruma cizgisimidir pembe renkde gorebilirmisiniz bilmiyorum surelab marka

Eklentiler

• 1657990255217.jpg
    1657990255217.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 90
Yaa kuzu hiç sorma bende çok özledim hepinizi valla kuzu bici bici tatlısı var adanaya ait belki duymuşsunuzdur bizim sahile onun tezgahını kurduk Ablamlarla onunla uğraşıyorum Ablamlar da bizde kalıyor bir de bildiğin başımı kaşıyacak vaktim olmuyor🤦🏻‍♀️ bu ay mfk eş paketinin yanında advictor da aldım sanırım yumurtlama dönemin de geçti hiç takip edemedim ama gün aşırı ilişki oluyor bu ay içim bi kıpır kıpır ama heveslenmek de istemiyorum. Zaten artık oldu oldu olmadı benden buraya kadar. Siz neler yaptınız nasılsınız

Geldik canım benim 😍

Yaa çok net inanamıyorum hemen erken gebelik testi yapmalısın inşallah vardır 🥰🥰🙏🏻🙏🏻
Yaa bilmediğim bi marka çok korkuyorum. Amin bebeğim vardır inşallah yaa aldım bi erken test akşam yapıcam geç saatte. Ay aklım uçtu içim pır pır 🙏❤️ bu sefer sağlıkla olsun nolur

Yaa bilmediğim bi marka çok korkuyorum. Amin bebeğim vardır inşallah yaa aldım bi erken test akşam yapıcam geç saatte. Ay aklım uçtu içim pır pır 🙏❤️ bu sefer sağlıkla olsun nolur
Yalancı çizgi olmasın ya bende uğradım onun azizliğine sende uğramazsın inşallah kan falan mı versen ki acaba çok heyecanlı ya 🙏🏻😍

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz❌
@Helenk1 Temmuz:anneadayı:💕
@tugce21101 Temmuz:anneadayı: 💕
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz❌
@lokum82 Temmuz❌
M Mavimiresl 2 Temmuz❌
@lavinya-2 Temmuz❌
@nuresmagun2 Temmuz❌
@Ceren35102 Temmuz:anneadayı:💕
@ucge3 Temmuz❌
@bugdaycorci3 Temmuz❌
@Aycoregi13 Temmuz:anneadayı:💕
@filozofia3 Temmuz❌
G Gzmyts53 4 Temmuz❌
@leRonthavan4 Temmuz:anneadayı:💕
@iyilikperisi924 Temmuz❌
@Zennep4 Temmuz❌
@Rubella864 Temmuz❌
@littlelazydaisy4 Temmuz❌
@Feslegeen4 Temmuz❌
A ad000 5 Temmuz❌
@sss355 Temmuz:anneadayı:💕
@Sunrseee5 Temmuz:anneadayı:💕
@Petunya5086 Temmuz❌
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz❌
@Marget-harry6 Temmuz❌
@Bebisee6 Temmuz❌
@Freeangel096 Temmuz❌
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz❌
@Nikinik7 Temmuz
@Edyy967 Temmuz:anneadayı:💕
@tsgmze7 Temmuz:anneadayı:💕
@Ela967 Temmuz
@zehra127 Temmuz❌
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz❌
@Sevm578 Temmuz❌
@wish24018 Temmuz:anneadayı:💕
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz❌
Z ZorluBekleyis 9 Temmuz❌
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz❌
@Premses09 Temmuz❌
Childdevelopment Childdevelopment 10 Temmuz❌
Veziir Veziir 10 Temmuz❌
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz❌
@mucizeyimben10 Temmuz❌
@mydreams9310 Temmuz
@zeytinduasi10 Temmuz:anneadayı:💕
@bshk1993[/USER]11 Temmuz❌
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Minik2311 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz❌
@Gul199612 Temmuz❌
@mucizegibisin13 Temmuz❌
@Beybiumutlari13 Temmuz❌
@akgnss15 Temmuz❌
@ozguss15 Temmuz:anneadayı:💕
@Damlafzt15 Temmuz❌
@lckystr15 Temmuz
@midnattsol15 Temmuz❌
@handan02115 Temmuz
@Senaari15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@simcook16 Temmuz
A aysesngul 16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@bengisuuu17 Temmuz
@sfk_busem17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz❌
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@angel000318 Temmuz
@eoeo62118 Temmuz
@Hickimsee18 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@yase0919 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
R Random3 20 Temmuz
@mnekse20 Temmuz
@Eslem123420 Temmuz
@pozitifbiri20 Temmuz
@heartzzz20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@ASENK21 Temmuz
@sonsuzaskk21 Temmuz
@Kumrlmmm21 Temmuz
@tubacikom22 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@sadecemayn23 Temmuz
@Lale9523 Temmuz
@Bluepinkkk23 Temmuz
@Chheesecake23 Temmuz
benjaminder benjaminder 23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
@Seheerr12524 Temmuz
@livey0urlifee24 Temmuz
@merve441626 Temmuz
@Clarkkent26 Temmuz
@Nare19627 Temmuz
@000umutlu00027 Temmuz
@1fafeyla27 Temmuz
@tuntice27 Temmuz
@canancan1127 Temmuz
@loirily27 Temmuz
@Lavinya5829 Temmuz
@Ozlenenhanim29 Temmuz
B BirMucizeOlsunb 29 Temmuz
@laviniam_1229 Temmuz
@filozofia30 Temmuz
@Gul202230 Temmuz
A ad000 31 Temmuz
@mehrunnisa31 Temmuz
partalina_ partalina_ 31 Temmuz
Beni listeden silebilirsiniz, bat 29 du demin sol kasığım filan ağrıdı Allah Allah deyip baktim meger regl olmusum isin kötü yanı bayramdan önce hormon testi vermistim 18 inde gelin demislerdi 20 sine randevu bulmustum, guya sonrasinda adetimin 1. Gununde hastaneyi arayacaktim hsg randevusu vereceklerdi napcam simdi ben

Yalancı çizgi olmasın ya bende uğradım onun azizliğine sende uğramazsın inşallah kan falan mı versen ki acaba çok heyecanlı ya 🙏🏻😍
Özelde çok pahalı. Testle bakarım, pazartesi de kan vermeye giderim. Valla 2 yıldır hiç kuruma çizgisi, yalancı çizgi falan görmedim. İnşallah doğrudur. Gece yine haber ederim 🥰

X