Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Direkt boya ama istediğin renk olduğundan emin ol canım.. bazen karteladakinden farklı oluyor..

Ooo süper anlaşma ne zaman başlıyorsunuz kuzu?

Kızlar tekrar mı yumurtluycam acaba pik olcak gibi duruyor sanki 2 güne bu arada yumurtlamadan 9 gün geçti

Eklentiler

• IMG_20220716_181036.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 38
Hadi bakalım o zaman yaz yarasın hepimize inşallah dönüşümüz muhteşem olur. Belki sen de güzel haberler verirsin belli mi olur. Güzelce yap tatilini eğlen coş burdaki partiye kaldığımız yerden devam ederiz

Action başladı canım, perşembe doktora gittim 17mm di yumurta max 2 güne çatlar dedi..
Olmazsa bu ay ve bir sonraki ay, tüp bebek tedavisine eylül başı ancak başlayacağız
Sizde durumlar nasıl?
O zaman bugün yarın action benim bata 3 gün var, bu ay test yapmicam dedim ama bağımlılığıma yenik düştüm nöbetçi eczane buldum azmime sağlık akşam eve gidince bi deneyeyim dedim. Tabii ki hiçbir belirti yok, sadece sabahtan beri hafiften regl sancım var o kadar. Regl olunca gidicem doktora bu ay için aşılama planlıyoruz bi aksilik olmazsa.

Ne güzel Allah bağışlasın evlatlarını nesen hiç bozulmasın inşallah. Ben sabırsız ve inatçı biriyim aslında bir şey istiyorsam onun hemen anında olmasını istiyorum o yüzden bu çocuk mevzusunu o kadar takıldım oğlak burcunun inadını biliyorsundur. Ama işte bu bizim elimizde olan bir şey değil isteyince hemen olmuyor bunu kabullenmek de zor oluyor tabii evet bir yıl uzun süre değil yıllarca bekleyenler var artık ben de günümü gün edeyim

Hiç sorma ya korunduğu yerde gebe kalanlar da ayrı bir tuhaf zaten Bende mi korunarak gebe kalmayi denesem

Ayyy 3 gün mü yapmadın daha di mi.. erkenci testse yap ama kasetse sabahı bekle istersen
Geçen ay benim regl 5 gün gecikti 4.gün çoooookk silik bişey vardı. 5.gün sabah yoktu, aksamına da regl oldum. Demek ki kuruma çizgisi dedim geçtim. Doktora söyledim kimyasal olmuş olabilir dedi.. sen bu ay testle kontrol et önceden ki görelim kimyasal olabilmesi bile çok iyi çünkü dedi doktorumdan izinliyim bu ay test fest

Yorumları okuyunca gördüm bende rüyamda bugün bi bebek gördüm kucağımda kız bebekti domates yiyordu hemde . Hahaha kafayı yedik mi

Dekoratif ürünlerle uyum yakalamak lazim bu renkler biraz riskli yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…