Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar bide konuyla cook alakasız olacak ama 😂 hazır burda bu kadar hanım varken sizlerinde fikrini alayım dedim. Mutfağımın bi duvarını böyle ıhlamur yeşiline boyamak istiyorum nasıl sizce ? Çok hosuma gitti bu renk :KK36:
Direkt boya 👍🏻 ama istediğin renk olduğundan emin ol canım.. bazen karteladakinden farklı oluyor..

Bizde de hepsinden vardı bıkkınlık yaymışlık vazgeçmişlik bir serzeniş.. ama 3 gün önce güncel tüp bebek tedavi fiyat listesini görünceee tekrar çalışmalara kaldığımız yerden başladık tam gaz 😝🤣🤣
Diyorum ki eşime, benimle 1 ay fanfin karşılığında 55bin kazanacaksın ne dersin 🤪 iyice sıyırdık
Ooo süper anlaşma 🤣🤣 ne zaman başlıyorsunuz kuzu?

Kızlar tekrar mı yumurtluycam acaba pik olcak gibi duruyor sanki 2 güne bu arada yumurtlamadan 9 gün geçti

Eklentiler

• IMG_20220716_181036.jpg
    IMG_20220716_181036.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 38
Tadini cikart ekşınsız günlerin 🤓 iyi yaptin bi git bakalim nedir ne degildir bizede haber ver. Benim bugun yine goguslerim acimaya hassaslasmaya basladi sanirim prolaktin degerim yine oynuyor🤷🏼‍♀️ Ben hic biyere gitmedim hastane doktor ovulasyon falan hic biri yok bu ay. Erken yumurtlama gördüm. gece adet olmustum saymadim o günü ertesi gün 1. Gun saydim ona göre 8. Döngü günümde yumurtlama görmüştüm insallah gec kalmaz adetimde erken gelir yumurtlamama göre. 5-11agustos tatil planimiz var sevdigim bi yengem var onlar geliyor yurt disindan esimin kuzeni. Biraz kafayi dagitmaya ihtiyacim var tatilim geldi😅
Hadi bakalım o zaman yaz yarasın hepimize inşallah dönüşümüz muhteşem olur. Belki sen de güzel haberler verirsin belli mi olur. Güzelce yap tatilini eğlen coş burdaki partiye kaldığımız yerden devam ederiz 🥳

Action başladı canım, perşembe doktora gittim 17mm di yumurta max 2 güne çatlar dedi..
Olmazsa bu ay ve bir sonraki ay, tüp bebek tedavisine eylül başı ancak başlayacağız 🙄
Sizde durumlar nasıl?
O zaman bugün yarın action 💪😁 benim bata 3 gün var, bu ay test yapmicam dedim ama bağımlılığıma yenik düştüm nöbetçi eczane buldum azmime sağlık 🤣🤣 akşam eve gidince bi deneyeyim dedim. Tabii ki hiçbir belirti yok, sadece sabahtan beri hafiften regl sancım var o kadar. Regl olunca gidicem doktora bu ay için aşılama planlıyoruz bi aksilik olmazsa.

Sagol canim🥰🥰🥰 ama bende sizlerle moral buluyorum🥰🥰 artik 33 yasima ramak kaldi kocaman boyumca cocugum var bugun ayakkabi almistim o geldi spor ayakkabi benim oğlan deniyor ilk😂 yani 5-6 ay sonra ayni giyeriz. Hayat tecrübesi kazandım uzulecek seylere bile gulmeye calisiyorum kimseninde uzulmesini mutsuz olmasini istemiyorum. Ben sizin gectiginiz çoğu yoldan gectim ( zor bebek sahibi olma hariç) empati yapabiliyorum 2 cocugum var 3. Olmasada olur diyorum bosvermisim ama dedigim gibi zaten var. Ama burda topikte bir cok kardesimin arkadasimin daha olmadi bebesi örneğin senin yerinde olsam umutsuzluga hic bir zaman kapilmam heleki 1 senede. Kafayada takmam günümü anımı yasarım. Ben erken yasta anne oldum (21) (25) inanki sanki bütün ömrüm hep çocuklu bir bireymisim gibi 😃😅 hic hatirlamiyorum ya cocuksuz hallerimi😅😅 evlat sahibi olmak cok guzel bi duygu ama umutsuz düşünüp kendini mutsuz etme sende eski enerjiyi neşeyi goremiyorum
Ne güzel Allah bağışlasın evlatlarını nesen hiç bozulmasın inşallah. Ben sabırsız ve inatçı biriyim aslında bir şey istiyorsam onun hemen anında olmasını istiyorum o yüzden bu çocuk mevzusunu o kadar takıldım oğlak burcunun inadını biliyorsundur. Ama işte bu bizim elimizde olan bir şey değil isteyince hemen olmuyor bunu kabullenmek de zor oluyor tabii evet bir yıl uzun süre değil yıllarca bekleyenler var artık ben de günümü gün edeyim 😂

Vakti zamani vardir. Ben senelerdir korunuyordum düşün ne kadar zarar hormon verdim vücuda kac sefer kaza oldu prezervatif yirtildi ella ertesi gün hapi ictim olmasin diye inanki bikac sefer test yaptim 2 cizgi cikacak diye ödüm patlardi kalbim atardi güm güm inanki o kdar dikkat ettim. Ama simdi istiyorum olmuyo. Bu arada 2 sefer de korunurken hamile kalmistim kizimla oglumun arasinda. Kadin olmak çookk zor istersin Rabbim nasip etmez istemezsin Rabbim ol der olur
Hiç sorma ya korunduğu yerde gebe kalanlar da ayrı bir tuhaf zaten 😂 Bende mi korunarak gebe kalmayi denesem 😂

O zaman bugün yarın action 💪😁 benim bata 3 gün var, bu ay test yapmicam dedim ama bağımlılığıma yenik düştüm nöbetçi eczane buldum azmime sağlık 🤣🤣 akşam eve gidince bi deneyeyim dedim. Tabii ki hiçbir belirti yok, sadece sabahtan beri hafiften regl sancım var o kadar. Regl olunca gidicem doktora bu ay için aşılama planlıyoruz bi aksilik olmazsa.
Ayyy 3 gün mü 😁 yapmadın daha di mi.. erkenci testse yap ama kasetse sabahı bekle istersen 🤗
Geçen ay benim regl 5 gün gecikti 4.gün çoooookk silik bişey vardı. 5.gün sabah yoktu, aksamına da regl oldum. Demek ki kuruma çizgisi dedim geçtim. Doktora söyledim kimyasal olmuş olabilir dedi.. sen bu ay testle kontrol et önceden ki görelim kimyasal olabilmesi bile çok iyi çünkü dedi 😍 doktorumdan izinliyim bu ay test fest 😁

Yorumları okuyunca gördüm bende rüyamda bugün bi bebek gördüm kucağımda kız bebekti domates yiyordu hemde . Hahaha kafayı yedik mi 🤪

Kızlar bide konuyla cook alakasız olacak ama 😂 hazır burda bu kadar hanım varken sizlerinde fikrini alayım dedim. Mutfağımın bi duvarını böyle ıhlamur yeşiline boyamak istiyorum nasıl sizce ? Çok hosuma gitti bu renk :KK36:
Dekoratif ürünlerle uyum yakalamak lazim bu renkler biraz riskli yaa 😵‍💫

X