Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kiz ben hepten şiddet uyguladim ya agliyordu şaplak attim 👋 uyandim oh be ruyaymis diyorum 😅
Ay inanamıyorum 😂😂 Ben de daha olmayan çocuğumun konuştuğunu falan gördüm rüyamda. Bazen çocuk Fikri gerçekten çok zor geliyor acaba yapabilir miyim diye düşünüyorum hakikaten ya şimdi ağlıyordu falan deyince 😂

Özelde çok pahalı. Testle bakarım, pazartesi de kan vermeye giderim. Valla 2 yıldır hiç kuruma çizgisi, yalancı çizgi falan görmedim. İnşallah doğrudur. Gece yine haber ederim 🥰
Senden haber gelene kadar buralıyım valaa kendim çıkmış kadar heyecanlandım dualarım seninle 🙏🏻 bişe dicem Erdemlide ki Yenişehir hastanesinde gebelik testi 50 lira Mersin de kine yakınsan bi telefonla arayıp sorsan mı

Ayy telefonu elimden düşürdüm heyecandan 😁🤗
Kız bu fotolar neee.. gölge hayalet falan değil ki, bayaa pembiş bir çizgi var buradaaaa 😍😍
Bebeğim hiç bilmediğim bi testti o yüzden korkuyorum ama artımedin erken testini aldım, gece onu yapıcam. Umarım güzel haberi veririm. Nolur dua edin bu benim için mucize gibi bişey ❤️ tedavisiz imkansız diyorlardı ve aşılama yapacaktık yine bu ay işte. İçim içime sığmıyor nasıl uyunur ki böyle 😍

Gözlerim pembik görüyor canım benim yaaaa hadi inşallah bat ne zaman? 🥳
İnşallah bebeğim yaa 🙏 3 ya da 4 gün vardı.
Senden haber gelene kadar buralıyım valaa kendim çıkmış kadar heyecanlandım dualarım seninle 🙏🏻 bişe dicem Erdemlide ki Yenişehir hastanesinde gebelik testi 50 lira Mersin de kine yakınsan bi telefonla arayıp sorsan mı
Ahh benim kuzum yaa Allah hepinize nasip etsin bekletmeden ❤️ telefonda fiyat bilgisi vermiyorlar. Acele etmicem yaa 1 gün daha dayanırım, yeter ki diğer test de pozitif olsun 🙏

Benimde bat 1-2 agustos erken yumurtlama gördüm bakalim ne olacak geçen ay senin gibiydi yumurtalarim 20 ve 18 mm di benimkilerde🌸
Geçen ay benimde dört yumurta vardı 19-15-15-16 mm olarak şimdi iki yumurta oldu 19-20 bakalım nasip femara ikinci kullanışım olucak sizin

Beni listeden silebilirsiniz, bat 29 du demin sol kasığım filan ağrıdı Allah Allah deyip baktim meger regl olmusum isin kötü yanı bayramdan önce hormon testi vermistim 18 inde gelin demislerdi 20 sine randevu bulmustum, guya sonrasinda adetimin 1. Gununde hastaneyi arayacaktim hsg randevusu vereceklerdi napcam simdi ben
Allah Allah baya erken gelmis neden acaba

Bebeğim hiç bilmediğim bi testti o yüzden korkuyorum ama artımedin erken testini aldım, gece onu yapıcam. Umarım güzel haberi veririm. Nolur dua edin bu benim için mucize gibi bişey ❤️ tedavisiz imkansız diyorlardı ve aşılama yapacaktık yine bu ay işte. İçim içime sığmıyor nasıl uyunur ki böyle 😍
Adı ne testin? Yani kaset test 5-10 dk da çıktıysa aslında yanılmıyor.. daha sonra çıkan çizgiler yalancı 😍 ayy hadi artimedde de görelim bi çizgi sonra teyteyyy 💃🏻💃🏻
İmkansız diye bir şey yok 🤗

İnşallah bebeğim yaa 🙏 3 ya da 4 gün vardı.

Ahh benim kuzum yaa Allah hepinize nasip etsin bekletmeden ❤️ telefonda fiyat bilgisi vermiyorlar. Acele etmicem yaa 1 gün daha dayanırım, yeter ki diğer test de pozitif olsun 🙏
Kuzum 2. Testi yapınca da etiketle sevincimiz katlansın ay hadi Allah’ım güzel haber aldık çok şükür devamı gelsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🥹

Adı ne testin? Yani kaset test 5-10 dk da çıktıysa aslında yanılmıyor.. daha sonra çıkan çizgiler yalancı 😍 ayy hadi artimedde de görelim bi çizgi sonra teyteyyy 💃🏻💃🏻
İmkansız diye bir şey yok 🤗
Certain testin adı. Evet kaset test pek yanıltmaz hadi inşallah bebeğim 😍 abooo var ya sabaha kadar halayyy tey teyyyy 🤣

Bende senin gibiydim kalktim bir kahve yaptım açtım zumba videolarını yarim saat spor yaptim kendime geldim 😂😂
Kahve içtim sonra 1 saat annemle 3 saat kuzenimle konuştum kuzum bende aylardır burda dört duvar içindeyim çok bunaldım. Komşularımla görüşemiyoruz. Evlerimizin iş saatleri uymuyor. Kimse ile muhabbet yok eşim de 24 saat nöbet tutuyor sonra 24 saat tatil ama onunda yarısını uykuda diğer yarısını da karakolda arkadaşlarıyla geçiriyor bir hafta sonra ayrılacaklar güzel vakit geçirsin diye bişey söylemiyorum ama bu sefer evde yalnızlıktan ben kafayı yiyorum🤷‍♀️
Hadi ben kapattim bile fal baktircm uygulamadan 😂 ayrica cok uyuma cok uyumak depresyona yol açar eşkommm😅
Afiyet olsun aşko. Zaten girdim galiba depresyona ya çok kötü hissediyorum. Psikolojik destek almayı düşünmeye başladım 😞
Uzun süredir bekleyenlerin bıkkınlığı, tatilde kafam rahat olsun diyenlerin vazgeçmişliği vs 😁 gelin canım kızlar özledik muhabbeti 🤣❤️ @Venev Veziir Veziir partalina_ partalina_ A ad000

Kızlaaaaaarr koşuuuuunnn Allah'ım nolur yalancı çizgi falan olmasın amin 😍🥺
@miresl bitliKedi bitliKedi A ad000 Veziir Veziir
Aşkoo çok net gözüküyor ya Allhım nolur güzel şeyler olsun artık 🥰🥰🥰

iyi aksamlar kizlarrr bugun bat gunum ve test yapksitin gelen giden yok agrim yok diye ilk damlattigimda bi cizgi gorur gibi oldum ama sonradan biraktim cunku zar zor gorunuyordu islaklik gecince iyice gorunmeye basladi sizce kuruma cizgisimidir pembe renkde gorebilirmisiniz bilmiyorum surelab marka
Ben görüyorum canım inşallah pozitiftir iki gün sonra tekrarla testini yada yarın sabah erken gebelik testi yap istersen❤️ inşallah güzel haberler verirsin

iyi aksamlar kizlarrr bugun bat gunum ve test yapksitin gelen giden yok agrim yok diye ilk damlattigimda bi cizgi gorur gibi oldum ama sonradan biraktim cunku zar zor gorunuyordu islaklik gecince iyice gorunmeye basladi sizce kuruma cizgisimidir pembe renkde gorebilirmisiniz bilmiyorum surelab marka
Bende hafiften görüyorum yarın sabah tekrarla varsa daha net çıkacaktır 🤩

X