Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bu şekilde belirtisi olup pozitif sonuç gören var mı? Sadece şimdiye kadar hiçbir ay yaşamadığım şeyler yaşıyorum. Stres de yapmadım. Her zaman kendimi dinliyorum ama ilk defe bu ay bir şeyler hissettim. Görümcem de eşimi rüyasında görmüş. Kapıda kucağında bebek ile duruyormuş. İnsan her şeyden bir mana çıkarır hale geliyor.

Bir arkadaşım diyor gece olmazsa sabahi mutlaka oluyor her gün insanlar nasil yapıyor öyle

Evet öyle tabiki nasip istemeyenlerin daha çabuk oluyor . Bizim 13 ağustosta evlilik yil dönümümüz hâlâ hiçbir gelişme yok burdan hastalık öğreniyorum endometriozis falan agrili geçiyor adetlerim acaba bende de mi var diye artik vesvese geliyor. Yillarca olmayacak mi acaba diyorum sebepsiz infertilite mi falan diyorum eşimi de cok bunaltir oldum bu konuda gerçekten artik biraz uzaklasmam gerek. O böyle cok hevesle heyecanla beklediğim çok çocuk isteyen halim yok artik olsa da olur olmazsa nasip diyorm napalim artik elimizden geleni yaptık. Bir arkadaşım pkos lu o 2 yıllık evli onlarin olmuyor anlıyorum kiz yilda 2 kez adet oluyor 2 kez yumurtluyor denk gelmemesi cok normal ama ben aylarca ovülasyon testi yaptim her ay düzenli pik gördüm değerlendirdim her yontemi denedim eşimde de problem yok gerisi nasip demek ki bizim elimizde değil biz yapacağımızı yaptik

Sen bu topigin firsth lady'i sin gerçekten herkese moral veriyorsun ya çok tatlısın

Bende de göğüs hassasiyeti çok oldu, hiç olmazdı, ama hamile kalamadim.

Rüyası hayra çıksın insallah

Ekliyorum yumurtlama belirtileri gibi geldi bana belirtilerin

Ekliyorum yumurtlama belirtileri gibi geldi bana belirtilerin
Teşekkür ederim. Belki de öyledir. Yumurtlamam 5 temmuzdaydı. Hala göğüs acısının devam etmesi normal mi acaba? 9 temmuzda göğüs acısı başladı. Hala devam ediyor. Bakalım bir hafta içinde belli olacak var mı yok mu

Sen bu topigin firsth lady'i sin gerçekten herkese moral veriyorsun ya çok tatlısın
Sagol canim ama bende sizlerle moral buluyorum artik 33 yasima ramak kaldi kocaman boyumca cocugum var bugun ayakkabi almistim o geldi spor ayakkabi benim oğlan deniyor ilk yani 5-6 ay sonra ayni giyeriz. Hayat tecrübesi kazandım uzulecek seylere bile gulmeye calisiyorum kimseninde uzulmesini mutsuz olmasini istemiyorum. Ben sizin gectiginiz çoğu yoldan gectim ( zor bebek sahibi olma hariç) empati yapabiliyorum 2 cocugum var 3. Olmasada olur diyorum bosvermisim ama dedigim gibi zaten var. Ama burda topikte bir cok kardesimin arkadasimin daha olmadi bebesi örneğin senin yerinde olsam umutsuzluga hic bir zaman kapilmam heleki 1 senede. Kafayada takmam günümü anımı yasarım. Ben erken yasta anne oldum (21) (25) inanki sanki bütün ömrüm hep çocuklu bir bireymisim gibi hic hatirlamiyorum ya cocuksuz hallerimi evlat sahibi olmak cok guzel bi duygu ama umutsuz düşünüp kendini mutsuz etme sende eski enerjiyi neşeyi goremiyorum

Sabahtan beri yataktan kalkmadım kalkamam sanıyordum Bir yerden başlamak lazım kendini toparlamak için haklısın canım. Kahveye de hayır diyemem
Hadi ben kapattim bile fal baktircm uygulamadan ayrica cok uyuma cok uyumak depresyona yol açar eşkommm

Eklentiler

• image.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 28
Vakti zamani vardir. Ben senelerdir korunuyordum düşün ne kadar zarar hormon verdim vücuda kac sefer kaza oldu prezervatif yirtildi ella ertesi gün hapi ictim olmasin diye inanki bikac sefer test yaptim 2 cizgi cikacak diye ödüm patlardi kalbim atardi güm güm inanki o kdar dikkat ettim. Ama simdi istiyorum olmuyo. Bu arada 2 sefer de korunurken hamile kalmistim kizimla oglumun arasinda. Kadin olmak çookk zor istersin Rabbim nasip etmez istemezsin Rabbim ol der olur

Benim de kayınvalidem rüyasında beni hamile görmüş. Hiç inanmam böyle şeylere ama insanın inanası geliyor.

Canım benim regl bugün tamamen geldi çarpılayabilirsin beni

@Fang yok @Mucizemmm16 kayip bitliKedi hala yeni surece gecemedi @sultansultan90 oda yok @ad000 kuzum nerelerdesin @Veziir sen neler yaptin? Kizlar cok sakinleştik
Evet kuzum ya ben ailemin yanında olduğum için yoğun sohbet içine giremiyorum betam sıfırlanmış onun mutluluğu içindeyim eve geçince başlarım artık gerçi ben aralığa kadar korunacağım nasipse. 25 temmuzda genetiğe randevu aldım bi sonuçları çıksın rahatlayayım da. Senin kafan rahatladı mı biraz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…