Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Tarihleri doğru mu yazdın canım?
İnşallah bir şey olmaz canım muhtemelen 10 undan tutmuştur senin. Olacağı varsa her türlü gelecek o. Prensesler gibi yatsak da nafile ırgat gibi çalışsan da geliyor. Kurma kafanda canım ilk zamanlar da bir şey olmaz Allah’ın izniyle

Ama 10 gün sonra kan vermiş oldum. Yani ayın 20 sinde. Onda çıkması gerekmez miydi tam da bilmiyorum kanda en erken ne zaman çıkıyor.
İnşallah canım ya yarına randevu aldım doktor iyi şeyler söyler de içim rahatlar diye Ümit ediyorum. Her şey eninde sonunda olacağa varıyor şu an yapacak bir şeyim yok. İnşallah sağlıklıdır inşallah nasip olur.

Kan veremedim ya eylemdeler dr lar almadilar

Yok canim ayni kaldi attim zaten sonra da cok tutmadim

Doğru diyorsunuz ya bu cizgi gerçek değil kuruma veya test cizgisi içini acmadim ama

Hangi folik asit alıyorsunuz mg kac

bitliKedi M MiuLego partalina_ kızçelerim nasılsınız? Bayram öncesi ofiste işlerim çok yoğun girip okuyamadım yazdıklarınızı. Son durumlarınız nedir bir öğreneyim istedim. Venevv canım inşallah bir işleme gerek kalmadan sonlanmıştır. Diğer kızçeler sizden de hayırlı haberler bekliyorum inşallah.

Çok geçmiş olsun kuzum ya uykusuzluk kötü ha uyuyorum uyuyorum dedin şimdi uyuyamıyosun bak inşallah bebiş belirtisidir❤❤
Kız kafamın içinde filler tepiniyordu sanki. Allah tan biraz hafiflemiş ağrı bebiş belirtisi olabilir mi ki ya. Benim aklım göğüslerime takıldı ya göğülerimde hiç acı ağrı falan yok bu sabah progestan fitil kullanmadım negatif çıkarsa bırakıcam zaten 2 güne regl olurum ama göğüslerim pamuk gibi

Çizgiyi gördüm bende ama ben artık net olmayan çizgiler için bişey diyemiyorum ya benim iki gün önce yaptığım testte böyleydi negatif diye düşündüm umut bağlamadım o teste.
Evet canım benimde daha önce silik cikti ama sonra regl oldum simdi cok güvenmiyorum hic umudum yok hatta ağrı sizi icinde adet olurum bu gün veya yarın cok geç değil

Kuzum benim sen yorma kendini bak, sakin sakin çalış..
Ben 5 gün gecikmeyle regl oldum buna da şükür, bir ara menapoza mı girdim diye tribe girdim inan ki

Kizlar simdi test yaptim digerlerinden daha cabuk cikti ve daha koyu . Bu hcg nin arttığını gosterir dimi ilk oncekiler son koydugumda bugun
Evet beta arttıkça t çizgisi de daha koyu çıkıyor benim de elimde gebelik testi kalmıştı bir tane doktorum kan vermene gerek yok deyince dün onu yapayım dedim t çizgisi C den de daha koyu çıktı anında .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…