Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bunu ben de yapıyordum hatta flaş tutuyordum arkadan birisinin testinde flaşla görünen çizgi vardı ve hamileydi, onu gördüğümden beri denerim ama bazı testlerin tam o kısmında çentik olabiliyor onun gölgesi yansıyor yani. Ona dikkat et derim. İnşallah kanda pozitif çıkar da gerek kalmaz bunlara

Kızlar günaydın. Bu ay sonlara doğru ilişki sayısı az olmuştu. 10 Haziran, 18 Haziran , 30 Haziran. 20 haziranda kan testi negatifti. Hangisinde tuttu anlayamadım.
Dün idrar testim epey koyu çıktı. Ben grip olunca kan testi de negatif olunca 1 hafta antibiyotik kullandım. Zarar verdiyse de şu an yapacak bir şey yok biliyorum ama çevrenizde bu durumu yaşayıp sağlıklı gebelik geçirenler var mı? Dünden beri içim içimi yiyor

Tatlım bir çizgi var ama her şey olabilir kuruma olabilir test kitinin çizgisi olabilir. Sonradan çıkan çizgiler beni çok yanılttığı için sana umut vermek istemiyorum. Dünkü artı med temiz mi kaldı onda bir şey belirmedi mi?

Tarihleri doğru mu yazdın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…