Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuruntu hepimizde var ama iyi düşünelim iyi olsun akıntı herkeste olabiliyor galiba bende de hiç akıntı yok kupkuruyum adet ağrısına benzer ağrı arada oluyo bence kişiden kişiye değişiyor bu arada bende beta 192 çıktığında test yapmıştım laboquik markayla senin testin markası ne canm farklı markalar kullaniyorsan ondan fark etmiştir

Hamile arkadaşlarım beni etiketleyin listeye hemen ekleyeyim bazen gözden kaçırabiliyorumm

Ben çizgi gördüm inşallah kanda da çıkar

Merhabalar ben de yeni üye oldum. Benim son adet tarihim 30 haziran 5 temmuzda bitti biz de gebelik planlıyoruz bakalım hayırlısı ben en sonuncu sırada olacağım sanırım eğer olursa inşallah

Bende akıntı yok canım, adet olacağım zaman sarı yapışkan akıntı gelirdi şimdi gene gelmiş eyvahh dedim adet olacağım bugün günü. Markasına hiç bakmadım 5 tlye aldım 2-3 tane onları denedim.. Adete kaç gün kala çıkmıştı ? Ve şu an ne kadarlık??

Yaa benimde aşırı halsizliğim var hiç böyle olmamıştım hiç bir işini yarım bırakmamıştım şimdiye kadar ama bu hafta resmen ölü gibiyim elim işe gitmiyo çokta sinirliyim
Aklında bulunsun ben hamileyken sürekli uykum geliyordu göğsüm şiş ve ucu acıyordu adetimin gecikmesinin 6. Günü evde test yaptım pozitif çıkmıştı tabi benim gebeliğim iyi sonuçlanmadı malesef ama senin yaşadıklarında belirti dikkat et çok ağır iş yapma diye yazayım dedim

Yaa üzüldüm Rabbim bebişini daha fazla bekletmeden versin inşallah ❤❤ Teşekkür ederim kuzum ayy onun biraz geç kaldık aşko dün bütün gün temizlik yaptım kan verdim salı günü negatif bata 4 5 gün var 11 inde yada 12 sinde negatif olunca zaten yapamıyorum diye cok darlandım evin içinde baktım negatif giriştim ama idrar yolu enfeksiyonumda var kuzum oda halsizlik yapar

Dikkat et enfeksiyon için bi şey verdiler mi inşallah bi adet olsam başlıcam çalışmalara ben dış gebelik geçirdim genelde 40 gün sonra adet olunuyormuş en azından o duyguyu tattım 1,5 yıl sonra folik asit iç çok önemli ben şuan bile içiyorum hatta ameliyatta kanım düştü bi kan ilacı verdi içinde folik asitte var

Kızlara merhaba size birşey soracağım en son mayıs ayında femara ve ovitrelle kullandım haziran ayı bebiş olmayınca normal gününde adet oldum döngünün 30.gününde. Hsg falan çekilecektim vazgeçtim Eylül ayına erteledim falan filan. Şimdi 5 gün önce adet olmam gerekirken olmadım şuan 35.gündeyim pcos olduğu için eskiden adet gecikme vardı ama şuan yok bu ilaçları kullanmayı bıraktıktan sonra adet düzensizliği yapar mı hiç Bi belirtim de yok test yapmak istemiyorum. Yani geçen hafta aşırı akıntı arada afedersiniz beyaz katı sümük gibi birşey birde adet olcakmışım gibi sancı vardı şuan o da yok. Gayet rahatım yani

Baş ağrısı da gebelik belirtisi olabiliyo kuzum bat ne zaman aşko inşallah bebiştir yaa ❤❤ kuzum normalde ağrıyo mu göğüslerin adete yakın inşallah buda bebiş belirtisidir ❤❤
Bat normalde uygulamada 10 temmuz gösteriyor ama çatlama iğnesinin bu gün 15. Günü progestan kullanıyorum ya bırakınca 2 güne oluyorum adet

Ederim kuzum benim kansızlık d vitamini eksikliğim var folik asit var evde ama fazla gelmez mi bunların üstüne diye düşünüyorum o yüzden içemedim

folidays kullanıyrum 400 mg
Merhaba canım ya ben bı kaç gün önce yazdım cevap veren olmadı ben 4 aydır kullanıyorum folik asit on gün önce bitti daha almadım. Folik asite gebe kalana kadar kesintisiz devam etmek gerekiyor mu ya da fazlası zararlı mı doktora sormayı unuttum

Evet canım benimde daha önce silik cikti ama sonra regl oldum simdi cok güvenmiyorum hic umudum yok hatta ağrı sizi icinde adet olurum bu gün veya yarın cok geç değil
İnşallah olmazsında bebiş vardır sessiz sessiz gelmiş yerleşmiştir yatağına inşallah

Kuzu bende 3 ay kullandım sonra bıraktım şimdi ara ara aklıma geldiğinde yutuyorum.

Bat normalde uygulamada 10 temmuz gösteriyor ama çatlama iğnesinin bu gün 15. Günü progestan kullanıyorum ya bırakınca 2 güne oluyorum adet
Doktora gidebildin mi kuzum peki ? Grev varmış sanırım bugün yaa güzel haberler alalım inşallah artık

Aşko sen bana Hürrem gibi hamileyim diye gez demiyo muydun sende öyle gez lütfen ❤ inşallah bu az bize bebiş getiricek inanıyorum ❤❤

Aşko sen bana Hürrem gibi hamileyim diye gez demiyo muydun sende öyle gez lütfen ❤ inşallah bu az bize bebiş getiricek inanıyorum ❤❤
Öyle geziyordum sessiz sesiz evin içinde

Kızlar şuan çok tuhaf bişey oldu progestan kullanırken kahverengi lekelenme oldu. Normal mi ki bu R Random3 S sultansultan90 diğer kızlar aklıma gelmiyor şuan bilen varsa yazsanıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…