Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar aklıma ne geldi biliyo musunuz ben ilk hamileliğimde acayip vajinal kaşıntı yaşamıştım acayip şekilde tabi o zaman doktora gitmedim mantar vs de yoktu akıntım gayet normaldi yanlış hatırlamıyosam sarımsı sıvı akıntım vardı fazlaca böyle idrarda kan falan da yoktu ama öğrendikten bi kaç gün sonra geçmişti ayy ne hatırladım ama unutmuştum M Mavimiresl Childdevelopment Veziir miraclebeyb ve diğer beybiler

Sok aklımıza sok güzelim biz zaten psikopat falan değiliz ki bidaha ki ay hiç kaşınmayız

Ayyy bu aklıma bi an gelmemişti çok haklısın kuzum afedersin

Başım çatlıyor akşamdan beri ya uyumaya zorluyorum kendimi yok uyuyamıyorum. Başım ağrıdıkça midem kasılıyor bulanıyor değişik değişik. Hiç iyi değilim ya ilaç da almak istemiyorum kan testi vermeden

Çok geçmiş olsun kuzum ya uykusuzluk kötü ha uyuyorum uyuyorum dedin şimdi uyuyamıyosun bak inşallah bebiş belirtisidir❤❤

Kuzum inşallah bebeğin seninledir yaaa

Kizlar simdi test yaptim digerlerinden daha cabuk cikti ve daha koyu . Bu hcg nin arttığını gosterir dimi ilk oncekiler son koydugumda bugun

Eklentiler

• 20220702_082413.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 44
  • 20220703_134031.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 42
  • 20220704_074244.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 41
  • 20220707_065040.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…