Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet beta arttıkça t çizgisi de daha koyu çıkıyor benim de elimde gebelik testi kalmıştı bir tane doktorum kan vermene gerek yok deyince dün onu yapayım dedim t çizgisi C den de daha koyu çıktı anında .
Bnimde oyle oldu sık sık yaptim elimde vardi bayağı heme cikti koyulastı

Kız kafamın içinde filler tepiniyordu sanki. Allah tan biraz hafiflemiş ağrı🙏 bebiş belirtisi olabilir mi ki ya. Benim aklım göğüslerime takıldı ya göğülerimde hiç acı ağrı falan yok bu sabah progestan fitil kullanmadım negatif çıkarsa bırakıcam zaten 2 güne regl olurum ama göğüslerim pamuk gibi
Baş ağrısı da gebelik belirtisi olabiliyo kuzum bat ne zaman aşko inşallah bebiştir yaa 🤲🏻🤲🏻❤❤ kuzum normalde ağrıyo mu göğüslerin adete yakın inşallah buda bebiş belirtisidir ❤❤🤲🏻🤲🏻

Kızlar aklıma ne geldi biliyo musunuz ben ilk hamileliğimde acayip vajinal kaşıntı yaşamıştım acayip şekilde tabi o zaman doktora gitmedim mantar vs de yoktu akıntım gayet normaldi yanlış hatırlamıyosam sarımsı sıvı akıntım vardı fazlaca böyle idrarda kan falan da yoktu ama öğrendikten bi kaç gün sonra geçmişti ayy ne hatırladım ama unutmuştum @miresl @Cgh @Veziir miraclebeyb miraclebeyb ve diğer beybiler🤗😍
Bebek bir nevi vücuda bir virüs gibi kuzum vücut onu atmak ister başka reaksiyonlar olabilir ve yapabilir olur mu olur 😍

Bnimde oyle oldu sık sık yaptim elimde vardi bayağı heme cikti koyulastı
Benim öyle olmadı :KK43: Bugün adet günü sabah yaptım ama bu şekilde çıktı, afedersiniz her zamanki gibi hasta olacakmışım gibi sarı akıntı geliyor normal mi ya

Eklentiler

• 5d48e5d2-de57-4b87-b618-30d8b1f84abd.jpg
    5d48e5d2-de57-4b87-b618-30d8b1f84abd.jpg
    106,7 KB · Görüntüleme: 97
Kızlar ben de eşimin memleketindeyim denize faln girmiştm üşüttüm sanırım bugün ilçe devlet hastanesine gittim gebelik ihtimali var diye betaya da baktırdım yarın öğlen düşecekmiş sonuç. Çantamda bi kaset test daha vardı onu yaptım böyle çıktı laboquick markalı test. Şimdiye kadar hayalet çizgi de görmedim dün erken gebelik yaptım bu markanın testiyle bugün de kaset testini yaptım sonuçlr böyle

Eklentiler

• AB134370-64C0-400F-8902-8965EB4EF780.jpeg
    AB134370-64C0-400F-8902-8965EB4EF780.jpeg
    182,2 KB · Görüntüleme: 92
  • 4AE5EB85-6C28-4CDE-93D9-D5311066DA1C.jpeg
    4AE5EB85-6C28-4CDE-93D9-D5311066DA1C.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 90
Benim öyle olmadı :KK43: Bugün adet günü sabah yaptım ama bu şekilde çıktı, afedersiniz her zamanki gibi hasta olacakmışım gibi sarı akıntı geliyor normal mi ya
Beyaz sulu benden de geliyo ama aadetolcakmis gibi tum belirtileri sirayla yasadim. Hep ayni markayla yapiyorum testi belki markanin farki vardir kan vermos miydin bugun vericektin galiba sn

Merhaba, ben geçen gün de yazmıştım yumurtlama değerlendirdik, bir hafta sonrası doktor muayenede rahim içinde siyahlık gördü anlayamadı, muayene sonrası kahverengi akınrı geldi sonrası beyazladı hala devam ediyor bat 10 temmuz erken gebelik testi alsam mı napsam? Tatile gidicem geciktirci de içemiyorum 😅😅😅 herkese hayırlısıyla bebek sahibi olmak nasip etsin Allahım 🥰

Beyaz sulu benden de geliyo ama aadetolcakmis gibi tum belirtileri sirayla yasadim. Hep ayni markayla yapiyorum testi belki markanin farki vardir kan vermos miydin bugun vericektin galiba sn
Verdim canım 193 çıkmıştı ama 4 gün oldu henüz 2. veremedim çalışıyorum izinde alamıyorum bugün akşam vereceğim bir kez daha, ne bileyim kuruntu yapıp duruyorum kendi kendime akışına bırakayım bari hayırlısı diyeyim.. Ayrıca hafızana hayran kaldım :KK16:

Kuzum benim sen yorma kendini bak, sakin sakin çalış..
Ben 5 gün gecikmeyle regl oldum 🤣 buna da şükür, bir ara menapoza mı girdim diye tribe girdim inan ki 😄🤭
Yok canım yormamaya çalışıyorum zaten. Uzaktan çalışmaya başladım bu gebelik durumundan sonra ama işler çok yoğun maalesef.
Kız ne menepozu yaşın kaç daha. 25ten yeni gün aldık biz :)) tamamen strese bağlı gecikmeler.
Sen tekrar tüp bebek denemesine ne zaman başlamayı düşünüyorsun

Yok canım yormamaya çalışıyorum zaten. Uzaktan çalışmaya başladım bu gebelik durumundan sonra ama işler çok yoğun maalesef.
Kız ne menepozu yaşın kaç daha. 25ten yeni gün aldık biz :)) tamamen strese bağlı gecikmeler.
Sen tekrar tüp bebek denemesine ne zaman başlamayı düşünüyorsun
En erken eylülde canım.. yaz bi geçsin hele 😄 biraz d vitamini depolayalım, gezelim tozalım. İlk denemede çok motiveydim ama şimdi hiç öyle değilim malesef..

@venevv M MiuLego partalina_ partalina_ kızçelerim nasılsınız? Bayram öncesi ofiste işlerim çok yoğun girip okuyamadım yazdıklarınızı. Son durumlarınız nedir bir öğreneyim istedim. Venevv canım inşallah bir işleme gerek kalmadan sonlanmıştır. Diğer kızçeler sizden de hayırlı haberler bekliyorum inşallah.
reglm bugün bitti. HSG sonrası çok değişik bir regl geçirdim, aşırı ağrılı ve balangıçta kahverengi akıntılı, son 2 gün kırmızı ama damla damla. Asla ped takmadım 4 gün boyu gelmedi hiç öyle akıntı yoğun olarak. Şuanda da göğüslerim çok acıyor (regl öncesi dahi böyle acımaz benim, ilk kez oluyor) Regl bitti hala acıyor anlamıyorum vücudum değişik tepkiler veriyor

Sen ve bebiş nasılsınız peki? zor geçmiyor inşallah hamilelik :)

Merhaba, ben geçen gün de yazmıştım yumurtlama değerlendirdik, bir hafta sonrası doktor muayenede rahim içinde siyahlık gördü anlayamadı, muayene sonrası kahverengi akınrı geldi sonrası beyazladı hala devam ediyor bat 10 temmuz erken gebelik testi alsam mı napsam? Tatile gidicem geciktirci de içemiyorum 😅😅😅 herkese hayırlısıyla bebek sahibi olmak nasip etsin Allahım 🥰
yap bence

X