Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bunu diyeceğimi düşünmezdim ama umarım bu ay bende bir şey yoktur ilaç kullanmak zorunda kaldım korkuyorum
Canim bir arkadasim hamile oldugunu bilmeden estetik ameliyat oldu narkoz aldi ustune ilaclar kullandi ama bebek su an cok saglikli. Gercekten olucagi varsa oluyor sakin ilac kullandim sagliksiz olucak gibi dusuncelere kapilma. Hatta benim annem de hamile oldugunu bilmeden agir grip sebebiyle cok agir antibiyotikler kullanmis doktor aldir engelli dogar demis annem istememis ve gayet saglikli dogdum. Sende olumlu dusun lutfen

Kızlar bende elenicem sanırım çünkü regl ağrısı var ve huysuzluğum başladı gerçi 7 gün var ama pms dönemine giriyo olabilirim

Ah keşke olsa kuzum ya ama malesef ki bütün işler bana bakıyo biticekte ben bugün hiç iyi değilim enfeksiyon olmuşum idrarımda kan var ağrım var çokta halsizdim zaten
Bi acile gitseydin ya keske Allah kolaylık versin yorma kendini bir oda bir oda yaparsin her gün. Cok zorlama kendini ağır misafir gelmicekse bayram sonrasi yaparsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…