Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bi acile gitseydin ya keske Allah kolaylık versin yorma kendini bir oda bir oda yaparsin her gün. Cok zorlama kendini ağır misafir gelmicekse bayram sonrasi yaparsin
Gelmiycek kuzum kimse ya belki annemle kardeşim gelir ama başladım bi kere yarın bi sağlık ocağına gidicem o daha yakın hastane uzak eşim çok geç geliyo gidemiyorum acile o yüzden anca salı günü

Gelmiycek kuzum kimse ya belki annemle kardeşim gelir ama başladım bi kere yarın bi sağlık ocağına gidicem o daha yakın hastane uzak eşim çok geç geliyo gidemiyorum acile o yüzden anca salı günü
Ama mutlaka git ihmal etme. Böbreklerde ciddi sorun acilir sknti yasarsin. Yavas yavas yap islerini de yorma kendini gelenler yabanci değilmiş

Eklentiler

• IMG_20220702_155219.jpg
    125,7 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20220701_221225.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20220701_221222.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 40
Ama mutlaka git ihmal etme. Böbreklerde ciddi sorun acilir sknti yasarsin. Yavas yavas yap islerini de yorma kendini gelenler yabanci değilmiş
Tamam kuzum gidicem sabah ya bende çok sık oluyo bu ama uzun zamandır olmuyodu 7 8 aydır yoktu şimdi yeniden

Tebrik ederim canım gözün aydın benm de bat 1 temmuz yarın ilkkez kan vercem iki gün arayla beta düzenli artiyormu diye baktircam randevuyu alabilsem bu hafta içi kese icin Dr gitmeyi düşünüyorum

Tebrik ederim canım gözün aydın benm de bat 1 temmuz yarın ilkkez kan vercem iki gün arayla beta düzenli artiyormu diye baktircam randevuyu alabilsem bu hafta içi kese icin Dr gitmeyi düşünüyorum
Teşekkür ederim senin de hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin insallah ben bugun verdim 429 çıktı salı bir daha vericem kese hemen gorunur mu ki bayramdan sonrayi mi beklemek lazim

Teşekkür ederim senin de hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin insallah ben bugun verdim 429 çıktı salı bir daha vericem kese hemen gorunur mu ki bayramdan sonrayi mi beklemek lazim
Allah razı olsun canım teşekkür ederim beta 3000 ve üzeri olunca görünüyor diye biliyorum bizim buradaki aile hekimi beta takibi çok güzel yapıyor gitmedigin gün bile arıyor yeterli değeri görünce kadın doğuma gidebilirsin diyor

O zaman bende yarın aile hekimine gidip danışayım teşekkür ederim cevapladigin icin

Testini filtreleyip baktim sanki gözukuyor gibime geldi
Ay hadiii ben gezmeseydim eşim eve gelmiş attı resmî sanki çokkkkk ince çizgi var diye herhalde artık çok istediğimizden görüyor diye düşündüm kızlara atayım bakayım ne diyeceklerdi dedim. Sizler böyle yazınca içim bi hoş oldu

Bende gördüm canım, benim gözler artik x-ray cihazı gibi olmuş
Yaa nasıl görüyorsunuz ben hiçbir şey göremiyorum
Bide buna bakiverir misiniz varmı birşey .ben mi göremiyorum.

Eklentiler

• 20220703_171007_mfnr.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…