Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kız iyi bile bitirmişsin bizim ev 102 metre kare gözüküyo ama bence gayet küçük çünkü altlı üstlü ben öğleden sonra bir başlıyorum gece 12 ye kadar devamke
Evet yaa bizim evde altli üstlü,ikinci katda lavabo yok temizlik yaparken çık düş çok yoruluyorum yahu , sıcak havalarda da tüm camlar açık bir toz vuruyor eve sanki yıllardir silmiyorum

Evet yaa bizim evde altli üstlü,ikinci katda lavabo yok temizlik yaparken çık düş çok yoruluyorum yahu , sıcak havalarda da tüm camlar açık bir toz vuruyor eve sanki yıllardir silmiyorum
Kız bizimde öyle işte aynı bizim iki katta da tuvalet var ben yukarıdakine giriyorum aşağıda böcük var korkuyorum bide yerler o kadar beyaz ki herşey belli 1 gün arayla süpürmek gerekiyo

bende bugün dayanamayıp 7 gün kala yaptım sonuç kocaman negatif fakat benim hiçbir belirtimde yok sadece anlamsız bir yorgunluk var üstümde 2 haftadır
Erken yaptık testleri inşallah 7 gün sonunda koyu koyu çift çizgiler görürüz

Kız bizimde öyle işte aynı bizim iki katta da tuvalet var ben yukarıdakine giriyorum aşağıda böcük var korkuyorum bide yerler o kadar beyaz ki herşey belli 1 gün arayla süpürmek gerekiyo
Ay aman öyle iş yaparken merdivenlerden düştüm ya kuzum o yüzden dikkat et

O
Bizde yerler ahşap tahta hemen bildiriyor tozlari böcek bizdede oluyor yaa bıktım artık

Ay aman öyle iş yaparken merdivenlerden düştüm ya kuzum o yüzden dikkat et
Ben bir defasında düştüm merdivenlerden nolduysa ondan sonra oldu benim kan grubu negatif doktor doğumdan sonra en az 3yil beklememi söyledigi için spiral koydurdum, 2 yılın tamaminda merdivenlerden düştüm kanamam oldu doktor ne kadar müdahale etsede kanamayi durduramadi ve spirali çıkartmak zorunda kaldı 6 yıl oldu çıkalı gebe kalamadim

Kızlar dünde sormuştum size bugünde yine aynı şekilde bulantı ve kusmam devam ediyor bat 9 temmuz yarın erken gebelik testi yapsam mı acaba yoksa erken mi

İnsallah guzel sonuclar alirsin bende biran önce regl olsam bayrama temizlenseydim iyiydi aşılama düşünüyodum bu ay ama bayram giriyor araya. Sanirim biraz da bebek fikrinden vazgecmeye basladim gibi

Hadi ya inşallah bebiş haberini bu ay alırsın bizede verirsin kuzum ❤ ben sırtımı vura vura düştüm 7-8 basamak kadar anlatırken bile acıyo hala izlerimde geçmemiş sırtımda hala 3 ay önce düştüm bende nisanda

Ayy çok geçmiş olsun,bende kötü düşmüştümpantolon dizleri açıldı, ayağım burktu, nasıl cukk diye yere oturduysam popo vajina ne hale geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…